Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 24.2.2016 v Dekoratívna kozmetika, Novinky, Poradňa, vlasy a nechty | Bez komentárov

Gélové nechty bez LED/UV lampy? Teraz už áno!

Gélové nechty bez LED/UV lampy? Teraz už áno!

Gélové nechty ako od profesionálnej manikérky. Ktorá dáma by také nechcela? Sú pevné, nelámu sa, nestrácajú farbu a netreba ich upravovať. S novinkami Sally Hansen výrazne ušetríte peniaze i starosti.

Neplaťte veľa za gélové nechty

Osvedčená značka nechtovej kozmetiky Sally Hansen uviedla na trh Miracle Gel laky na nechty, ktoré skrášlia nechty na dlhú dobu. Bude to revolúcia? V čom sú gélové nechty lepšie než nechty nalakované bežnými lakmi?

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty

Kvalitne spravené gélové nechty vyžadujú minimum starostlivosti a hlavnou výhodou je výdrž farieb. Nemusíte sa báť, že by sa rozštiepili, že by z nich mizla farba a teda nepotrebujete žiadny pilníček ani máčať nechty odlakovačom čo 2 – 4 dni.

Lenže úprimne, nie každá dáma má v peňaženke zbytočných 30 EUR (i viac) a času toľko, aby si mohla dovoliť zájsť do salónu, zveriť sa do rúk profesionálom a dať si spraviť gélové nechty.

Aj možnosť zakúpiť si LED/UV lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie, ale ani taká lampa nie je zadarmo. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 EUR, nákup sa ešte navýši o lampu (od 20 EUR), špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky, ktoré budete potrebovať. Takže Vás tie dokonalé nechty predsa len budú niečo stáť. O investovanom čase radšej ani nehovorím. V oboch prípadoch si na gélové nechty treba vyhradiť dostatok času, ktorý nie každá žena má.

Gélové nechty a revolúcia Sally Hansen

Sľubuje značka Sally Hansen niečo, čo je nemožné? NIE, ono je to možné. Sally Hansen Miracle Gel predstavuje jedinečnú gélovú manikúru, ktorú budete aplikovať v dvoch jednoduchých krokoch a to bez použitia LED / UV lampy. Tajomstvo Miracle Gel lakov tkvie v patentovanej technológii a v špeciálnom spojení farebného a vrchného Top Coat laku.

Nepotrebujete odlakovač a ani nikoho, kto by Vám gélové nechty po omrzení alebo po odrastení Vašich nechtov problematicky odstránil. Jediné, čo na vytvorenie a zafixovanie farby potrebujete, je:

vrchný gelový lak na nehty Sally Hansen Miracle Gel Top Coat

vrchný gelový lak na nehty Sally Hansen Miracle Gel Top Coat

Možno Vás to prekvapí, ale vrchný Top Coat lak je v čiernej fľaštičke s bielym viečkom, no nie je čierny. Zato tie ostatné farebné fľaštičky farebne korešpondujú s tým, čo sa skrýva vo vnútri.

Rady, ako na to!

Nemusíte sa báť. Pripravte sa na parádne ploché štetce, vďaka ktorým je aplikácia jednoduchá a rýchla. Nie je potrebný žiadny špeciálny podklad, rovno nanesiete na necht farebný lak. Pigmentácia a krytie sú fajn – pre dosiahnutie naozaj výraznej a jednoliatej farbičky si vystačíte s dvoma vrstvami a nechty sa po lakoch nezažĺtnu a ani nijako nezmenia farbu.

Po nanesení farebného laku chvíľku počkajte a po zaschnutí naneste vrchný bezfarebný lak Top Coat. Práve on stojí za dlhotrvajúcou výdržou Miracle Gel lakov na nechty, pretože sa s farbou krásne spojí. Výsledný lesk je ako blesk. Ďalším plusovým bodom je bez pochybností rýchle schnutie.

Aký odlakovač?

Ďalšie prekvapenie. Ide to síce trochu horšie, nechty budete šúchať tampónikom dlhšie a miniete ich možno o čosi viac, ale vystačí Vám praobyčajný odlakovač na nechty. Nepotrebujete žiadny špeciálny predražený odlakovač.

Sally Hansen Miracle Gel lak na gélové nehty, Zdroj: goo.gl/BqMo9P, citované dňa 19.2. 2016

Sally Hansen Miracle Gel lak na gélové nehty, Zdroj: goo.gl/BqMo9P, citované dňa 19.2. 2016

Výdrž gélových nechtov

Najviac Vás asi bude zaujímať odpoveď na otázku, ktorá z tohto vyplýva – skutočne sa oplatí investovať do Miracle Gel lakov na nechty alebo Vám rovnakú službu urobí aj bežný lak na nechty? Na rovinu – gélové nechty zo salónu Vám vydržia dlhšie, ale ich modeláciu málokto zvládne sám a po finančnej stránke je to stále náročnejšie, nehovoriac o problematickom odstraňovaní a výslednej kvalite Vašich vlastných nechtov.

S čistým svedomím môžem konštatovať, že Sally Hansen Miracle Gel naozaj drží lepšie ako bežný lak na nechty. Ak svoje nie príliš pevné nechty nezaťažujem domácimi prácami a svojou obvyklou prácou na počítači, bežný lak mi vydrží deň, max. 2 – 3 dni. Miracle Gel mi na nechtu vydržal od pondelka do soboty rána bez chybičky – teda 5 dní. Až neskôr sa objavila prvá trhlinka v laku. Po odlakovaní som nezaznamenala žiadne problémy s nechtami. Neboli ani zafarbené a ani menej pevné než obvykle.

Verím, že ak máte kvalitnejšie nechty a bežné laky Vám na nechtoch vydržia dlhšie ako mne, tak s Miracle Gel budete mať dokonalé gélové nechty aj 2x dlhšie než tých 5 dní.

Dokonalé gélové nehty na viac než týždeň

Dokonalé gélové nehty na viac než týždeň

Ja som s lakmi spokojná a za cenu ani nie 5 EUR si určite nakúpim aj ďalšie odtiene.

Pokiaľ Vás laky zaujali, vskutku zaujímavé fotografie z jednotlivých dní po aplikácii Miracle Gel si môžete pozrieť na zahraničnom blogu tango2plus.com.

[Total: 13    Average: 3.6/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This