Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 22.8.2018 v Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Guerlain Abeille Royale – výnimočná sila prírody

Guerlain Abeille Royale – výnimočná sila prírody

Ošetrujúci rad kozmetiky Guerlain Abeille Royale, to je koncentrovaná sila včelích produktov, najúčinnejších prírodných zdrojov liečivých a regeneračných látok na svete. Použite ju vo svoj prospech.

Asi vás neprekvapí správa, že je značka Guerlain fascinovaná včielkami a všetkým, čo s nimi súvisí.  Stačí pozrieť na flakóniky parfumov Guerlain z línie Aqua Allegoria s čiapočkami inšpirovanými včelím plastom. Neraz som tu o nich básnila. Fľaštičky v útrobách skrývajú prenádherné kvetinové a ovocné vône, ktoré sú veselé a rezké ako včielky poletujúce od kalicha ku kalichu. Aby však značka vedecky dokázala výnimočnú regeneračnú schopnosť a silu medu a včelích produktov, pracuje nielen s tónmi ale aj so skutočnými produktmi včiel a to už celé roky. Kozmetika z radu Guerlain Abeille Royale preto naozaj stojí za vyskúšanie.

Čierne včielky z ostrova Ouessant

Pátranie po výrobkoch s najväčšou silou a účinnosťou doviedlo vedcov z laboratórii Guerlain až na ostrov Ouessant, jeden z najčistejších ekosystémov na svete (rezervácia UNESCO). Ostrov pri pobreží Francúzska je domovom špecifického druhu čiernej včely žijúcej iba na tomto ostrove. Tieto včely produkujú med bezkonkurenčnej čistoty so skutočne výnimočnými vlastnosťami.

100 % ochrana života včiel, 100 % prírodný pôvod

Keďže značka Guerlain nevloží do svojich téglikov a fľaštičiek len tak hocičo, zaumienili si vykročiť ešte bližšie k včielkam i zákazníkom. V La Ferté Saint-Aubin v oblasti Sologne bolo vytvorené špeciálne prírodné útočisko pre 200 včiel. Nimi produkovaný med a materská kašička si zachováva svoju konštantnú (a vysokú) kvalitu a oboje je určené výlučne pre rad Abeille Royale.

Večná mladosť v Guerlain Abeille Royale

Nikdy som nemala potrebu utrácať pol výplaty len za kozmetiku. Keď však prekročíte istú vekovú hranicu, začnete sa viac zaujímať o to, čo vaša pleť skutočne ocení. Ako som vyskúšala úžasné mejkapy Guerlain, podkladovú bázu s čiastočkami zlata a výborné rúže Guerlain, došlo mi, že v prípade tejto značky neplatím za krásnu reklamu, obal a logo, ale za obsah. Mám si kúpiť každý mesiac iný lacný produkt a potom polovicu rozdať kamarátkam, lebo mi už nepostačujú v hydratácii a výžive? Nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné, no málo účinné veci. Nechcem už v štyridsiatke vyzerať ako ten psík, čo má o dve čísla väčšiu kožu.

Stačí jediná aplikácia, jediná kvapka a bude jasné, že spevňujúci a nemastný olej Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil len ťažko niečo tromfne. Skúste si ho aplikovať večer pred spaním na dôkladne čistú pleť a ráno sa možno i vy prebudíte ako iný človek. Hodvábne jemná, dokonalo vyhladená a krásne vypnutá pleť doslova za pár hodín.

Iné produkty vám podobný efekt predvedú len dovtedy, kým z nich pokožka skonzumuje vlhkosť a naruší sa súvislá vrstvu silikónu. A potom príde vytriezvenie a človek vidí svoju skutočnú tvár… Tu sa ale neplatí za silikón, ale za zdroje výživy, napríklad včeliu materskú kašičku, ktoré aj reálne zaručí lepší vzhľad pokožky. Na narodeninovú tortu si tak s pokojným svedomím dám o pár sviečok menej. Veď aj tak na to nikto nepríde. 🙂

Olejové sérum Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil

· hydratuje pleť
· zjemňuje pleť
· zlepšuje pružnosť pleti
· rozjasňuje pleť
· vypína a vyhladzuje pleť

Pred každým použitím nezabudnite fľaštičku s pleťovým olejom Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil dôkladne pretrepať, aby sa unikátne olejové mikrokapsule dôkladne premiešali s hydratačným základom. Ráno aj večer potom aplikujte 2-3 kvapky oleja na tvár aj krk.

Aby bol priaznivý efekt ešte výraznejší, odporúčam osvedčené cviky tvárovej gymnastiky, ktorú vidíte názorne predvedenú vo vloženom videu.

Čo ste sa z videa určite dovtípili, nemastný olej nezanecháva žiadny ulepený alebo premastený film na povrchu. Svojej tváričky sa bezprostredne po aplikácii môžete dotýkať, koľko len chcete. V čase núdze olej nahradí dokonca i pleťové sérum, krém a tonikum. To je výborná správa pre večne zaneprázdnené dámy. S jediným produktom a pár pohybmi svalov tak hravo odbavia každodennú starostlivosť o svoju pleť. A vo finále budú vyzerať mladšie.

Keby ste však predsa zatúžili po dokonalej starostlivosti do poslednej bodky, ucelený rad pleťovej kozmetiky Guerlain Abeille Royale má celú kopu účinných produktov od pleťových krémov, cez sérum, pleťovú masku, krém na pery proti starnutiu až po telový balzam.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This