Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.1.2015 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Guerlain predstavuje nový parfum

Guerlain predstavuje nový parfum

Značka Guerlain si nedá pokoj a láka nás ďalšou limitovanou edíciou. Tentokrát flakón známeho parfumu Shalimar zveril do rúk známej šperkárskej značky Maison Gripoix, aby sa s ním pohrali. A tu je výsledok.

Guerlain a jeho nový klenot

Guerlain Shalimar limitovaná edícia, zdroj: http://bit.ly/1B0JR1E

Guerlain Shalimar limitovaná edícia, zdroj: http://bit.ly/1B0JR1E

Keď chytí sklo do ruky dizajnér, ktorý sa venuje drahým hodinkám a šperkom, nemôže to dopadnúť inak ako dobre. Tu i tam ho prizdobí a odrazu je z flakónu klenot. Tak sa stalo i teraz. Sklo parfumu Shalimar Indian Nights dostalo odtieň nočnej modrej, aby svojou krásou pripomínalo nočnú oblohu v zime. Hrdielko flakónu ovinul štýlový dvojradový náhrdelník z modrých perál a perličiek potiahnutých i pospájaných 24 karátovým zlatom.

O čom je Shalimar?

Shalimar je meno, ktoré sa skloňuje na celom svete. Príbeh Shalimar začal už takmer pred štyrmi storočiami v Indii a inšpirovaný bol zúfalou láskou k princeznej. Keď ho Jacques Guerlain vypočul, nedal mu spávať až dovtedy, kým v roku 1925 nevyrukoval s parfumom, ktorý podľa neho do tohto obdobia a príbehu vynikajúco zapadá. Mal veru dobrý nos na to, čo má šancu, lebo jeho kreatívne predstavy sa stretli s pochopením a nadšením. Bol to vôbec prvý orientálny parfum na našom trhu. Dnes parfum Shalimar dámy chápu ako stelesnenie ženskosti a elegancie. Ako parfum, ktorý zaručene rozprúdi krv v žilách, zahreje telo a pozve opačné pohlavie bližšie k Vám. Uznajme, že tento skvelý parfum si takúto poctu zaslúžil. Perlový náhrdelník je presne to, čo muž daruje dáme z veľkej lásky. Keď potom uvidí ženu svojho srdca v temne modrých šatách s náhrdelníkom okolo krku, niet väčšieho adrenalínu (v dobrom slova zmysle).

Ale nechajme ozdoby bokom. Náhrdelník nie je jediná kuriozita. Dôvod, prečo by parfum vyniesol fanúšičky do neba, je jeho objem. Mohli by ste sa ním striekať celý rok a aj tak by ste ho neminuli. Parfum sa predáva v neuveriteľnej gigantickej veľkosti 1,5 litra. Dobre čítate. Je to naozaj obor, preto na náš veľký žiaľ, nebolo vytvorených viac ako 40 kúskov. Koniec koncov, za kuriozitu by sme mohli považovať i jeho cenu, ktorá sa vyšplhala k 12.000 USD (10 191,08 EUR).

Ťažko povedať, či sa na Slovensko dostane aspoň jeden kúsok. Skôr nie. Ale ak tomuto parfumu fandíte, nemusíte vôbec smútiť. Jeho kompozícia zahŕňa všetko, čo je typické pre dámsky parfum Guerlain Shalimar EdP a čo nás na tejto vôni fascinuje.

Parfumovaná voda Guerlain Shalimar EdP z ponuky parfumérie Elnino.sk

Parfumovaná voda Guerlain Shalimar

Ruže, kosatec, tonka, zmyselný jazmín výrazne podfarbený vanilkou a živicou, ktorá urobí vôňu trvácnou. A keby sa Vám ten dymový podtón náhodou nepáčil, vyskúšajte vôňu Guerlain Shalimar Parfum Initial L´Eau EdT, prípadne Guerlain Shalimar Parfum Initial EdP (o ktorom sme písali v článku o najlepších vôňach na Vianoce). Sú ľahšie a teda tiež vhodnejšie na denné nosenie.

parfumy Guerlain Shalimar -  Guerlain Shalimar EdP, Shalimar Parfum Initial L´Eau EdT, Shalimar Parfum Initial EdP, všetky v ponuke parfumérie Elnino.sk

Parfum Guerlain Shalimar EdP, Shalimar Parfum Initial L´Eau EdT, Shalimar Parfum Initial EdP

Ak nechcete byť neviditeľná, ale naopak milujete obdiv mužov a chcete, aby Vám ležali pri kolenách, nepotrebujete flakón s náhrdelníkom z perál a zlata. Dôležité je to, čo máte v srdci a čo je v srdci tohto zmyselného parfumu.

Páči sa Vám tento článok alebo tento parfum a radi by ste ho ukázali priateľom? Neváhajte ho zdieľať.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This