Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 5.6.2019 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Guess 1981 Los Angeles – novinky z kolísky šoubiznisu

Guess 1981 Los Angeles – novinky z kolísky šoubiznisu

Vydajte sa na lákavý výlet do mesta večného leta, kde nové toaletné vody Guess 1981 Los Angeles pre mužov a ženy prednedávnom vyvolali veľký rozruch. Čím si novinky GUESS zaslúžili toľkú pozornosť?

Aby sme to zistili, pozrime sa aj my do kolísky amerického showbusinessu. Do mesta, v ktorom v roku 1981 bratia Marcianovci, rodáci z Francúzska, založili úspešnú módnu značku GUESS. Úspech však neprišiel hneď a začiatky neboli nijako ľahké. Hoci bratmi navrhnuté džínsy vybočovali z radu a trh nič v podobnom dizajne nepoznal, obchodníci nad nimi ohŕňali nosy a nechceli ich veľmi predávať. Úspešný bol až Georges, ktorému sa podarilo presvedčiť  vedenie obchodného domu Bloomingdale, aby vzalo a vystavilo zopár kusov. Obchod ich predal za rekordné tri hodiny. Od tej doby sa meno GUESS spája s kvalitnou džínsovou módou a na vrchole popularity je značka dodnes.

Pokora, optimizmus a nadčasovosť

Nie je mi známe, akého vierovyznania boli bratia Marcianovci, no kresťania považujú fialku za kvet pokory a Francúzi, tí z nej v 19. storočí urobili najkrajší módny doplnok. Preto zrejme nebude žiadna náhoda, že si ju v roku 2017 zvolila za ústredný motív vône, ktorej dala príznačný názov Guess 1981. Ako rok ťažkých ale sľubných začiatkov. Hneď po nej prišiel kosatec a figa v rade 1981 Indigo. Ako ovocie úspechu, ktorý dosiahli bratia elegantným spôsobom bez podrazov a intríg. Celá línia sa už od začiatku delí na dámsku a pánsku a všetky vône prichádzajú vo dvojici.

Zbrusu nové toaletné vody nie sú výnimkou a kráčajú v duchu veľkého optimizmu. Svoju inšpiráciu našli v úchvatnom losangeleskom západe slnka a dýchajú príjemnou atmosférou mesta anjelov v slnečnej Kalifornii.

Rafinovaná kráska Guess 1981 Los Angeles

Nezľaknite sa cukríkovej farby rozkošného flakónika Guess 1981 Los Angeles a nesúďte vôňu podľa prvotného dojmu. Radšej si urobte pohodlie a vychutnajte si podarený koktail vôní do poslednej nôty. Rafinovaná orientálno-kvetinová novinka nezaprie nadčasovú zmyselnosť svojich predchodkýň.

ZLOŽENIE

Hlava ► hruška, červená ríbezľa, mandarínka
Srdce ► pomaranč, jazmín, pivonka, kvet horkého pomaranča
Základ ► vanilka, céder, pižmo, ambroxan, pralinka

Iskrivé ovocné tóny v úvode ponúkajú šťavnaté hrušky, červené ríbezle a šibalské mandarínky, od ktorých neskôr preberá žezlo sladučký pomaranč. Kvetinové srdce je plné jazmínu, pivónie a pomarančových kvetov, zatiaľ čo v základe driemu céder, pižmo, ambroxan. Gurmánky zaplesajú, keď sa ozvú lusky vanilky a čokoládové pralinky. Tieto sladké tóny však z kompozície príliš nevyčnievajú. Vôňu robia sladkou výhradne kvetiny a ovocné tóny.

Guess 1981 Los Angeles pre gentlemanov

Toaletná voda Guess 1981 Los Angeles pre mužov je provokáciou pre (nielen) pánske čuchové bunky. Novinka GUESS k vám spoľahlivo pritiahne pozornosť krásnych žien a vykúzli bezstarostnú atmosféru ako stvorenú pre letné dobrodružstvo.

ZLOŽENIE

Hlava ► bergamot, čierne korenie, slivka
Srdce ► zázvor, mäta, geránium
Základ ► vetiver, tabak, ambra, santalové drevo

Novinka Guess 1981 Los Angeles pre mužov sa podľa zložiek zdá sladká. Ale je to práve srdce, ktoré z nej robí vôňu nositeľnú takmer po celý rok. S výnimkou najhorúcejších dní.

Orientálna fougere vôňa sa otvára osviežujúcim bergamotom, pikantným korením a lahodnou slivkou, ktorá neskôr povolí prejav aj tým aromatickejším zložkám srdca. Aromatickej mäte, zázvoru a gerániu. Kompilácia so základom v podobe santalového dreva, vetivera, ambry a sladkastého tabaku mi pred očami otvára spomienku na sexy parfumy značky  Jean Paul Gaultier vo flakóniku v tvare mužského torza (Le Male). Toto kombo je štýlom rovnako zvodné a keby flakóniky mali ruky, môžu si ich podať. Už sa teším na moment, keď novinku ukážem kolegovi môjho priateľa, ktorý práve takýmto parfumom fandí. Ako ho poznám, minie ju raz dva a hneď pobeží kúpiť nové balenie.

A myslím, že by ste sa mali poponáhľať aj vy. V ponuke Elnino.sk sa tieto parfumy pohybujú v cene okolo 15 EUR, čo nie je vôbec zlá cena. Pôjdu na dračku. Novinky Guess 1981 Los Angeles môžu byť totiž perfektným voňavým sprievodom pre vaše letné večery, či už ich budete tráviť v rodnom kraji, alebo vyrazíte do víru veľkomesta, akým je napríklad Los Angeles. Tak neváhajte a vyskúšajte ich.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This