Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.11.2016 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Heat Seduction – ďalší úspešný parfum speváčky Beyoncé

Heat Seduction – ďalší úspešný parfum speváčky Beyoncé

„Pozerá sa na teba s jej zmyselným pohľadom. Láka ťa svojou zvodnou krásou. Priprav sa na to, že budeš zvedený.“ Týmito slovami sa predstavil parfum Heat Seduction, nová vôňa Beyoncé.

Heat Seduction ako nový spôsob zvádzania

Keď sa spevácka hviezda pustí do spolupráce s parfumérmi, bude to buď úspech alebo katastrofa. Že aj vôňa z kategórie parfumov celebrít môže byť vynikajúca, sme videli na príklade ocenených vôní Jennifer Lopez, Britney Spears a manželov Beckhamových. Prestížne ocenenie Fifi Awards nezískali len tak pre nič za nič. Bude to tiež prípad Beyoncé s jej novým parfumom Heat Seduction?

Beyonce Heat Seduction

Beyonce Heat Seduction

Ako sme si už u Beyoncé stačili za tie roky všimnúť, jej kolekcia parfumov Heat sa vždy prezentovala ako niečo, čo stavia ženu do úlohy zvodkyne a zvodné parfumy sa predávajú najlepšie. Až na jednu výnimku boli všetky vône Heat nekomplikované a určené na každodenné nosenie. Aj ich flakónik bol rovnaký. Líšil sa len vo farebnom prevedení.

Flakón toaletnej vody Heat Seduction sa vykúpal v zlatej žiare. Jeho ladné krivky sú opäť provokatívne dokonalé a lákajú pozornosť ako zlato, ktoré má Beyoncé v hrdle.  Pekne vyzerá aj čierna škatuľka so zlatou plochou odrážajúcou svetlo. Je to akási hra svetla s tmou.

Beyonce Heat Seduction toaletná voda a jej krásny obal

Beyonce Heat Seduction toaletná voda a jej krásny obal

Aká je vôňa Beyonce Heat Seduction?

Aby novinka zapadla medzi ostatné vône Beyonce Heat, jej srdce sa opäť otáča okolo najobľúbenejšieho kvetu speváckej superstar. Je ním kvet orchidey, konkrétne kvet z rodu Cymbidium. Je to jeden z najexotickejších druhov na svete a symbolizuje lásku, luxus a krásu. Má svetlo zelený odtieň a rastie hlboko v džungli. Hoci väčšina orchideí nevonia až tak vábne (teda aspoň môjmu nosu väčšinou nesedia), vôňa tohto druhu je príťažlivá a veľmi ženská. Vhodne ju doplnil kvet zázvoru, ktorý sa do jej kvetnatého srdca veľmi hodí.

Tipujem, že i tento parfum obalom aj vôňou vyjadroval aktuálne pocity Beyoncé. Mohla myslieť na svoje začiatky, keď jej hviezda stúpala k nebu a chcela veľmi žiariť. Ona však žiarila vo dne i v noci. Zažiarte tiež a ak sa na to cítite, noste ho hoci aj po celý rok.

Beyonce Heat Seduction EdT

Beyonce Heat Seduction EdT

Vôňa Heat Seduction sa presne podľa popisu otvára tónom šťavnatej mandarínky a černice. Ovocie bolo hojne okorenené exotickým korením „Exotic Island Cocktail“, čo je celkom slušné zahrievacie kolo.

V  kompozícii sa popri kvetinovom srdci dobre vyníma aj zlatý ambrovopižmový základ, ktorý sa mi pozdával aj u vône Heat Rush z roku 2010. Tu však zmyselnosť naberá inú intenzitu pre pridané olibanum.

Orientálno kvetinová novinka je zatiaľ najmenej sladká vôňa z celej kolekcie. Teda aby som bola presná, jej sladkosť nemá ovocný pôvod a to mi vyhovuje. Pre mňa je to jasný favorit a najlepší parfum zo všetkých vôní Heat.

Toaletná voda Heat Seduction od Beyoncé je dostupná na Elnino.sk. Zistite cenu.

Zaujímalo by ma, čo mala speváčka na mysli, keď poslala do sveta túto exotickú vôňu. Vzhľadom k tomu, parfum Heat Seduction je tak živý, exotický, sladký a ovocný, sotva bude vhodný pre každodenný bežný život ženy každej tridsiatničky. Jedine, že by ste chceli byť aj Vy superstar, pretože parfum má veľmi osobitý prejav. Toaletná voda Beyonce Heat Seduction je síce intímna, nevtieravá, drží sa pri Vašej koži, no predsa stále ostáva tak akurátne výrazná. Presne ako neprehliadnuteľná osobnosť Beyoncé. Ja tejto novinke hovorím ÁNO. Možno aj ona bude raz patriť medzi najlepšie vône. Je to pravdepodobné.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This