Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 29.3.2017 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Hity 2017, ktoré prevoňajú Vašu jar i leto

Hity 2017, ktoré prevoňajú Vašu jar i leto

Ja už viem, aké vône sa budú niesť ovzduším najbližšie mesiace a nenechám si to pre seba. Túto jar prevoňajú hity od značiek Calvin Klein a Davidoff. Nech sa páči, zoznámte sa s horúcimi novinkami.

Veľké hity 2017

Buďte medzi prvými, kto vyskúša novinky – stávajúce hity 2017! So svojimi novinkami vyrukoval Calvin Klein a pozadu neostala ani značka Davidoff. Všetky novinky Vás uchvátia jedinečným prepojením sviežosti a radosti z blížiacich sa teplých dní.

Calvin Klein CK One Summer 2017

Čakáte, že nám Calvin Klein priniesol niečo podobné, ako sme mali vlani? Trópy, pláže, šíre more a koktail v ruke? Nie, nie a ešte raz nie. Tento rok budete bivakovať na púšti v blízkosti pyramíd. Nájdu sa takí, čo chodia stále na tie isté miesta, no podvedome každý túži po zmene destinácie. A keď nie miesto dovolenky, tak aspoň vôňu. Trebárs CK One Summer 2017.

Calvin Klein CK One Summer 2017

Calvin Klein CK One Summer 2017

Mladistvá citrusovo – aromatická vôňa CK One Summer 2017 sa inšpirovala modrou oblohou a slnkom zaliatou púšťou zavčasu ráno, kedy sa mrazivá púšť mení na horúce peklo. Vôňa sa otvára vôňou šťavnatých limetiek, citrónov a uhoriek. Neskôr Vám z nej však vyskočí džin – tóny korenia a hrejivého zázvoru okorenené šafranom, ktoré mi prídu pomerne silné a netradične teplé. Drevitého záveru z sa akosi neviem dočkať. Akordy dreva v tomto chladnom počasí a tejto kompozícii veľmi nevynikajú a sú uzemnené, ale až ich trošku „pripečie“ slnko, všetko môže byť iné. V každom prípade upozorňujem, že novinka nebude nič pre slabšie povahy, ktoré nechcú vyčnievať z davu. Ja tvrdím, že je vôňa rázna, teplá a minimálne svieža, priateľ zasa hovorí, že je len taká ostrá a energická, ale nie vyslovene teplá. A keďže sa tiež nevieme dohodnúť, či je pánska alebo dámska, bude rozhodne unisex. (smiech) Radšej si však zaujímavú vôňu CK One Summer 2017 skúste sami a počkajte, ako ukáže na Vašej pokožke.

Calvin Klein Eternity Summer 2017

Vzrušujúce parfumy Calvin Klein – ocenený bestseller Eternity a Eternity for Men sa aj v roku 2017 dočkali ďalších nemenej podarených letných verzií pod názvom Eternity Summer 2017. Aj tieto letné hity ostávajú v púšti, len sa od východu slnka prenesieme v čase k jeho západu. Aby nám nebolo až tak teplo, novinky nás prenesú do oázy a umiestnia priamo pod slnečník.

Hity leta 2017 - Calvin Klein Eternity Summer 2017

Hity leta 2017 – Calvin Klein Eternity Summer 2017 EdP a EdT

Parfumovaná voda Calvin Klein Eternity Summer 2017 Vás očarí sviežou kvetinovou arómou púštnej ruže. Ruža a bergamot sú jasnými leadermi maximálne ženského úvodu tejto vône s esenciou čistej ženskosti. Aby sme mali dojem Orientu a tepla, ktoré už pomaly ustáva a začína sa miešať s chladným vzduchom, ruža sa odvíja okolo santalového dreva i zemitého vetivera, jemné pižmo so šafranom zasa narážajú na chladný akvatický akord vody. Túto novinku si rozhodne zapamätáte. Nepodobá sa na žiadnu prvoplánovo akvatickú svieženku, ktorých toto leto zaiste prinesie veľa. Klobúk si ale radšej nechám na hlave, aby ma nepripieklo slnko, inak by som ho dala určite dolu. Je parádna.

Pánska drevitá – aromatická novinka – toaletná voda Eternity for Men Summer 2017 nás umiestni rovno do srdca púšte na priame slnko. Aj jej oranžovo – modrý flakónik odráža farby púšte a modrého neba, ktoré s príchodom noci postupne tmavne. Aj vôňa tomu času zodpovedá – je zmyselná, čistá a rozochvená. V jej úvode sa púštna šalvia a hrejivý zázvor prihrávajú na smeč o čosi sviežejšiemu srdcu z lístkov fialky a kvietkov jazmínu pokvapkaných sladkým kokosovým mliekom, ktoré prekvapilo. Asi má ísť o zbytky opaľovacieho mlieka zmiešaného so slaným pižmom mužskej pokožky. Neviem, čo kokos spraví v lete, no v tomto období sa vôňa postupne prehlbuje, drevnatie (opäť santalovým drevom a vetiverom) a navodzuje pocit bezpečia, ticha a pokoja. Presne ako noc. Spolu s dámskou novinkou bude akiste patriť medzi najväčšie hity 2017.

Davidoff Cool Water Pacific Summer

Po minuloročných hitoch leta Exotic Summer – exotike s palmami – predstavila značka flakóny odeté do jednoduchších farieb. Dizajn papierového obalu zachytáva krásu vôd Pacifiku a reliéf piesočnatých pláží.

Hity leta z limitovanej edície Davidoff Cool Water Pacific Summer

Hity leta z limitovanej edície Davidoff Cool Water Pacific Summer

Novinky a budúce letné hity sa oproti vlaňajším a tým predošlým až tak veľmi nelíšia. Len trošku ubrali z vodných tónov, čomu sa teším. Nepatrím k fanatickým fanúšikom akvatických parfumov. Napriek tomu tu stále ostáva základná myšlienka – výťažok z predaja opäť poputuje do programu Pristine Seas, ktorým sa značka Davidoff snaží zachrániť krásu našich morí aj pre budúce generácie.

Dámska verzia Cool Water Pacific Summer EdT sa nám prekvalifikovala z akvatickej na kvetinovo – ovocnú vôňu. Do kompozície pridala exotický ananás a vetvičku sviežej mäty, nech nás sladkosť ananásu nezdolá. Otvára sa melónom a spomínaným kombom, no jej srdce prekrásne rozkvitá konvalinkami a ľaliami. Vo finále sa objavuje stopa kosatcového koreňa. Novinka má podľa všetkého očariť aj mladšie ročníky a ja jej držím palce, nech sa jej v tom darí. Má na to dobré predpoklady.

Cool Water Pacific Summer for men EdT sa radí medzi citrusové aromatické (už nie akvatické) parfumy. Má však údajne akvatický šarm. Ani sa tomu nečudujem, lebo prezentuje podobné zložky ako klasická Cool Water a všetky jej letné verzie, len v opačnom poradí. Citrusy dala na začiatok, bylinky až do srdca. Keď si odmyslím zázvor, pripomína mi verziu Pure Pacific z roku 2012. Tiež veľmi vydarená limitka, len v ostrejšom vydaní. Novinka je jemnejšia.

Vyberte si super vôňu z parfumových noviniek na tento rok!

Veľmi ťažko rozhodnúť, ktorá z noviniek je najvydarenejšia. Ja by som medzi najväčšie hity 2017 zaradila Eternity Summer 2017, ktoré novinky by ste tipovali Vy?

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This