Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 5.5.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Hokej a vôňa, ktorá nenechá fanúšikov chladných

Hokej a vôňa, ktorá nenechá fanúšikov chladných

Keď sa hokej na chvíľku preruší, pohľady prítomných mužov prejdú z ľadovej plochy na fanúšičky. Niektoré perfektne vystihuje vôňa Carolina Herrera 212, iné fandia vôni Calvin Klein Downtown.

Vášeň pre hokej a hokejistov

Chlapci s ohňom v srdci a ľadom v žilách dokážu strhnúť aj tie dámy, ktoré hokej príliš nezaujíma. Hokej totiž láka dva typy žien. Tie, ktoré milujú hokej ako hru a tie, ktorým sa viac páčia hokejisti. Nech je to tak či onak, nie je podstatné, čo dámy ľúbia viac. Pre mužov na štadióne i hráčov je podstatné to, že povzbudzujú. Určite mnohým prehovorím z duše, keď napíšem, že niektorým žienkam to fandenie ide čertovsky dobre a dobre sa na ne pozerá.

Roztlieskávačky Carolina Herrera 212

Pre muža je ťažké odolať a nepozrieť sa na stanovisko, ktoré okupujú mladé ženy v sexy sukničkách. Priliehavé oblečenie, pokriky a nacvičené choreografie sa sotva dajú prehliadnuť.  Možno nemajú ani osemnásť, no vnímame ich ako elegantné labute, ktoré sa doslova vznášajú nad štadiónom. Ak si páni sadnú do ich blízkosti a cítia tú mladistvú vôňu Carolina Herrera 212, obohatia si športový zážitok o ďalšie príjemné spomienky. Vôňu Carolina Herrera 212 je skrátka radosť šíriť i vnímať a jej optimizmus je nákazlivý.

Energická vôňa na hokej  Carolina Herrera 212 od Elnino.sk

Energická vôňa na hokej, za ktorou sa budú triasť všetci muži –  Carolina Herrera 212 EdT

Aká je vôňa Carolina Herrera 212?

Flakón Carolina Herrera 212 vyzerá viac ako pilulka než parfum. Kovová obruč pevne zviera dve sklenené fľaštičky. Pre tento dizajn máte trošku problém položiť parfum stabilne na poličku, aby sa Vám neskotúľal, no je to klasika s prímesou moderného štýlu, ktorý bude v kurze dnes i za niekoľko desiatok rokov. V na pohľad nepraktickom dizajne nájdete skrytú výhodu. Ak nenačnete obidve fľaštičky  naraz, ale najskôr miniete jednu, vôňa v neotvorenej fľaštičke nebude pod vplyvom vzduchu pracovať a dlhšie si udrží svoje voňavé kvality.

Rovnako ako obal, aj jeho obsah je moderný a ulahodí mladším ženám, ktoré by rady dodali k svojmu modernému štýlu aj trošku ženskosti a elegancie, no nechcú pôsobiť neprístupne a rezervovane ako v helme a s chráničmi. Carolina Herrera 212 však bude skvelým kompromisom. Svoju zvodnú hru otvára mierne mydlovou kombináciou sviežeho citrusového ovocia prekladaného kvetinami pomaranča. Hokej je predsa tvrdá hra a treba začať razantne a to aj za tú cenu, že Vás úvod nenadchne. Nedá sa povedať, že by bol tento úvod extra zaujímavý. Nič také sa v ňom nedeje. Po nejakej pol hodinke príde striedanie a šancu dostáva plaché, no vskutku elegantné kvetinové srdce z gardénie, kamélie a ľalie, ktoré zaženie citrusy do úzadia a ešte viac otvorí cestu kvetom a zeleni. Vtom sa uvoľní pižmo zo zálohy a hrá až do konca riadneho hracieho času presilovku proti pôvodne mydlovej vôni. Nezdolá Vás, no hravo s ním vystúpite z davu, kde sa santalové drevo silou mocou hlási o prihrávku od kvetov. Už to nie je tá ovocná vôňa, ktorú ste cítili na začiatku. Mení sa na kvetinovo-ovocnú s veľmi efektnou púdrovou koncovkou od kvetov. Všetci sa budú pýtať: „Kto to tak zaujímavo vonia“, no potom ľudia s prekvapením zistia, že to sa Vaša vôňa tak zmenila. Kto prvú hodinu nemal odvahu podísť bližšie a ovoňať Vás, ten sa teraz osmelí, pretože výsledná silná zostava hrá so ženskou pokožkou mimoriadne priateľskú hru a Carolina Herrera 212 od začiatku až do konca ostáva sviežou.

Pozor, správna roztlieskávačka myslí v predstihu a svoju zvodnú stratégiu vylepší o deosprej a dobre hydratovanú pokožku. Na Elnino.sk zakúpite vôňu Carolina Herrera 212 v sete s telovým mliekom i samostatné produkty pre ešte lepšiu telesnú vôňu. Kliknite a pozrite si ponuku.

Dámy v dresoch Calvin Klein Downtown

Niektoré dámy sa na hokej radšej nahodia do dresu a nechajú pánov v predstavách, čo sa skrýva pod tým ich oversize odevom. Majú u nich svoj rešpekt a obdiv, pretože jazyk zvaný „hokej“ spravidla ovládajú výborne a svojej prevahy nad mužskými fanúšikmi sa nevzdávajú tak ľahko. Tak to býva, že sa v hľadisku aj z tej najzvodnejšej dámy z minúty na minútu stane doslova nezbedné chlapčisko. Ochotne sa pridávajú k mexickým vlnám, komentujú hokej rebelskými komentármi, ale keď príde čas na niečo dobré z bufetu, vtedy sa šarvanec opäť premení na nádhernú ženu. Zagúľajú očami, pohodia vlasmi, rozšíria svoju sladkú vôňu a muži ich ochotne pustia v rade pred seba.

Hokej a elegantná rebelka Calvin Klein Downtown od Elnino.sk

Hokej a elegantná rebelka ako fanúšička – dámska vôňa Calvin Klein Downtown EdP

Aká je vôňa Calvin Klein Downtown?

Tak s touto vôňou len tak niečo nezatrasie. Flakón pre svoj tvar by možno dokázal dobre kĺzať po ľade, je stabilný, no v prvom rade si všimnete jeho metalický kryt s priesvitným vŕškom a elektrizujúcu ružovú farbu. Naskytne sa Vám otvorený pohľad na rozprašovač, akoby ste mali cezeň dovidieť priamo do srdca tejto vône a muži cez Váš voňavý no stále priechodný obláčik uvidia Váš zápal pre hokej. Alebo nielen pre hokej, však Calvin Klein Downtown je univerzálna vôňa vhodná pre každú bojovú či mierovú stratégiu.

Úvod stretnutia s vôňou Downtown bude opatrný. Viac než presné prihrávky a šance na góly uvidíte rozochvené ovocné tóny citrónu, bergamotu i trošku slivky. Parfumovaná voda Calvin Klein Downtown potrebuje čas na rozohrávku a zahriatie. Keď však zapracuje, okamžite otvorí skóre a strelecky sa presadia tóny dreva i korenia. O streleckom presadzovaní píšem preto, lebo tieto mierne sladké a pikantné tóny prenikajú do bránkoviska a sú priamym zásahom do srdca muža. To je gól ako vyšitý, pretože páni sami takéto tóny vyhľadávajú. Z ovocia ostane v hre len šťavnatá hruška, ktorá robí vôňu chladivou a osviežujúcou ako fandenie v prvom rade sedadiel v blízkosti ľadu. Najdominantnejšou zložkou je kvet gardénie, ktorý doteraz oddychoval na striedačke a tak pôsobí v tíme veľmi sviežo. Vôňa Calvin Klein Downtown má v základnej zostave tiež kadidlo, céder, vetiver a pižmo, namiesto elementu hokejovej drámy a tvrdých faulov uvidíte len dobre akčnú hru a úsilie kvetov preraziť obrannú líniu mužského srdca, v čom sa tejto vôni darí. Dáma vo voňavom drese Calvin Klein Downtown nepotrebuje afektovať, pretože ona si získa rešpekt a pozornosť tak či tak a úplne prirodzene.

Ak si chcete vynútiť predĺženie hry, môžete vôňu povzbudiť telovým mliekom, sprchovacím gélom, dezodorantom, či rafinovaným telovým závojom. Všetky tieto produkty sa dajú spolu s vôňou Calvin Klein Downtown zakúpiť buď jednotlivo alebo ako set. Výdrž jednotlivých voňavých tónov ako hráčov sa tak znásobí. Kliknite pre celú ponuku Elnino.sk.

Elnino.sk – najlepšia parfuméria ponúka aj mnoho iných vôní, s ktorými môžete našich chlapcov povzbudzovať o dušu. Tieto dve vône od značiek Carolina Herrera a Calvin Klein sú však malou ukážkou toho, že dobrá vôňa na jar, leto (alebo i na ten náš milovaný hokej) nemusí stáť celý majetok a keď človek chce, vďaka voňavému príslušenstvu sa ňou môže navoňať od hlavy až po päty. Ak sa Vám parfumy páčia, alebo sa Vám páči tento článok, poteším sa, ak budete článok zdieľať aj s priateľmi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This