Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 5.4.2016 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Jarná súťaž o parfumy a iné hodnotné ceny

Jarná súťaž o parfumy a iné hodnotné ceny

Jar už zaklopala na dvere, my sme jej otvorili a chceme voňať, preto jarná súťaž o skvelý parfum Salvatore Ferragamo, Moschino a iné hodnotné ceny prichádza práve vhod. Vyhrajú až deviati z Vás, zapojte sa.

Ak chcete niekoho potešiť alebo urobiť radosť sebe, jarná súťaž je presne tým, čo by ste nemali zmeškať, pretože v hre je veľa pekných cien a všetko bez podmienky nákupu.

Aké výhry prináša jarná súťaž?

Je ich celkom 9 a výhry sú vskutku lákavé. Túto jar sa na Elnino.sk hrá konkrétne o tieto ceny:

1 x Darčekový poukaz v hodnote 20 €
1 x Salvatore Ferragamo Incanto Shine 100 ml
4 x Darčekový balíček v hodnote 12 €
3 x Darčekový set vône Moschino Funny v hodnote 10 €

Chcete vyhrať parfum od osvedčenej značky Salvatore Ferragamo? Ani by som sa Vám nečudovala. Je to výrobca, ktorého parfumy sú veľmi známe a aj na tomto blogu som o nich neraz písala. Najznámejší je práve parfum Incanto Shine. Vo svete snov, harmónie a čistej blaženosti povzbudí parfum Incanto Shine všetky zmysly a už jeho flakónik vyzerá ako brána do rajskej záhrady.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine

Salvatore Ferragamo Incanto Shine

Alebo máte zálusk na miniatúrne parfumy Moschino Funny skryté v každej z troch darčekových sád? Táto darčeková sada obsahuje toaletnú vodu 4 ml, telové mlieko 25 ml a sprchový gél 25 ml. Možno sa Vám pošťastí a parfum alebo parfum v darčekovej sade bude Váš.

Jarná súťaž prináša trom výhercom darčekové sety Moschino Funny

Jarná súťaž prináša trom výhercom darčekový set Moschino Funny

Ale aj tie ostatné ceny sú krásne. Uznajte, dostať za jedinú odpoveď darčekový balíček v hodnote 12 €, alebo poukaz, za ktorý si kúpite, čo len chcete, to znie lákavo.

Ako sa zapojiť?

Ako som spomínala, jarná súťaž nie je podmienená nákupom a od výhry delí výhercov jediná správna odpoveď. Stačí len ísť na stránky Elnino.sk, odpovedať na jednoduchú otázku, držať si palce a možno bude medzi výhercami i Vaše meno.

  • Jarná súťaž bude ukončená v pondelok 25. 4. 2016
  • Výsledky budú zverejnené v utorok 26. 4. 2016.
  • Mená 9 výhercov po ukončení súťaže nájdete na stránke Elnino.sk
  • Účasť v súťaži nie je podmienená nákupom. Hrať teda môže každý.
  • Odoslaním odpovedí súhlasíte s podmienkami súťaže, určite si ich prečítajte.

Jarná súťaž ma zaujíma, chcem sa zúčastniť!

Doprajte šancu na výhru aj svojim blízkym a povedzte o tejto našej skvelej súťaži aj svojim priateľom, kolegom a rodine. Ale pozor, jarná súťaž musí byť v prvom rade spravodlivá a rovnakú šancu dostane každý, preto sa smie každá osoba zapojiť iba raz. Každý by mal hrať férovo.

Ak odoberáte Elnino.sk newsletter, nezabudnite sledovať emailovú schránku. Aj touto cestou budú výhercovia informovaní. Odberom newslettra sa zároveň v predstihu dozviete o každej súťaži, akcii či zaujímavosti zo sveta parfumov. Oplatí sa ho odoberať.

Tak čo, idete skúsiť svoje šťastie? Jarná súťaž síce skončí až za viac ako dva týždne, ale ten čas uletí rýchlo. Zapojte sa už teraz a vyhrajte parfumy Salvatore Ferragamo, Moschino či iné hodnotné ceny.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This