Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 26.3.2015 v Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Jarné tipy pre nerozhodné dámy

Jarné tipy pre nerozhodné dámy

Tipy na super kozmetiku, ktoré Vám dnes dám, potešia najmä nerozhodné dámy. S týmito multi-funkčnými a farebnými kozmetickými vychytávkami zabijete, ľudovo povedané, dve muchy jednou ranou.

Dekoratívna kozmetika trochu inak

Ak ste doteraz pri každom nákupe museli špekulovať ako hodinársky učeň a aj tak ste sa výberom napokon neuspokojili, určite odporúčam investovať do produktov, kde sa v jednej paletke / tube / tégliku ukrýva viac pomocníkov, poprípade viac farebných odtieňov. Farby potom môžete obmieňať podľa nálady a pomocníkov podľa potreby. Začnime očnými tieňmi.

50 Shades of Brown

No dobre, na tejto paletke sa neukrýva 50 odtieňov hnedej. S prižmúreným očkom by sme možno mohli rátať k hnedým aj tie béžové, dymovo hnedé, bordové a tú päťdesiatku by sme narátali. No faktom ostáva, že paletka Awesome Eyeshadow Collection ukrýva celkom 100 rôznych farieb, pričom minimálne 50 z nich je veľmi univerzálnych, ktoré sa budú hodiť k očiam akejkoľvek farby. Tiene krásne a intenzívne pigmentujú a ich rozotieranie zvládne aj malé dieťa. Nepotrebujete žiadne tipy a triky vizážistov a ani pevné nervy, pretože to ide jednoducho a prechody budú krásne splývať. Paletky od značky Makeup Revolution London sú už raz také.

Profesionálny vizážista by Vám nevedel dať takéto tipy, ale paletka Awesome Eyeshadow Collection od Makeup Revolution sa Vám páčiť bude - zoženiete na Elnino.sk

paletka Awesome Eyeshadow Collection od Makeup Revolution

S podkladom i s iskrou v očku

Možno by ste viac uvítali, keby očné tiene držali od rána až do večera a nezliali sa na viečkach už po troch hodinách do niekoľkých čiar. A azda by Vás potešilo, keby taká vec, ako podklad pod líčenie, bola už priamo súčasťou paletky. Vaše modlitby boli vyslyšané. Značka NYC New York Color priniesla paletky Individual Eyes Custom Palette. Aké sú moje tipy na konkrétne odtiene?  001 All Eyes On Us sa bude hodiť každej z Vás. Skrýva v sebe celkom univerzálne tóny béžovej a hnedej, je v ňom podkladová báza pod očné tiene a nechýba ani gélová linka. Modrým očkám pristanú fialkové odtiene 939 Bryant Park a v paletke nie je síce linka, ale je tam highligther, ktorý to nebíčko vo Vašich očiach ešte viac zvýrazní. A tieto moje tipy Vás ani neprídu draho. Paletky nestoja ani dve eurá.

NYC Individual Eyes Custom Palette a farebné tipy pre Vás: 939, 001, obidve paletky a ešte viac na Elnino.sk

NYC Individual Eyes Custom Palette a farebné tipy pre Vás: 939, 001

Tipy na dokonalú kamufláž

Aké krycie meno by ste vymysleli pre nedokonalosti Vašej pleti? Nemusíte vymýšľať žiadne, lebo ich nebude vidieť. A netreba ani kupovať 4 rôzne korektory, lebo v tejto palete korektorov Dermacol  máte rovno tri a jeden rozjasňovač (alebo highlighter) navyše. Zelená farba tlmí účinky červenej, takže ju využijete pri krytí začervenania a akné. Žltá neutralizuje nezdravý modrý podtón. Hodí sa na modriny a modré kruhy pod očami. Béžová je klasickým korektorom a highlighter sa nanáša kvôli rozjasneniu pleti a skrytiu únavy. V niektorom z budúcich článkov vysvetlím, na čo všetko je dobrý.

paletka korektorov Dermacol na Elnino.sk

paletka korektorov Dermacol

Ružové i bronzové líčka

Doteraz ste si možno kupovali tvárenky a bronzery samostatne, no to môže byť minulosťou, pretože tvárenka NYX Mosaic Powder Blush vyzerá ako mozaika. Je v nej viac farieb a tak si môžete na každý deň namiešať iný tón pre Vaše líca. Ak budete príliš bledá, dáte viac hnedej. Pokiaľ budete unavená, pridáte ružovú a takto si môžete čarovať s farbami, koľko len chcete. A Elnino.sk k dnešnému dňu ponúka až 8 takýchto mozaík.

Tvárenka NYX Mosaic Powder Blush na Elnino.sk a ak počúvnete rady a tipy, určite si pozrite aj ostatné odtiene na Elnino.sk

tvárenka NYX Mosaic Powder Blush

Moje tipy na starostlivosť o pery

Ani Vaše pery nie sú od macochy, takže keď už nalíčiť, mohol by sa Vám páčiť nejaký multifunkčný pomocník, ktorý urobí viac efektov. Produkt Apocalips od značky Rimmel London nie je lesk a ani rúž. Je to, prosím pekne, lak na pery. Na rozdiel od leskov, tento drží lepšie a aj farbí lepšie. Jediným ťahom na pery nanesiete intenzívnu farbu a tiež lesk. Značka Astor má už nejaký ten rôčik na trhu maslo na pery Soft Sensation Lipcolor Butter, akurát zakaždým pridá nejaké nové odtiene. Masielko poskytne perám výživu, dlhodobú hydratáciu, dostatočnú dávku pigmentu a aj jemný lesk, no tvári sa viac ako rúž a balzam na pery v jednom. A pozrite na tie krásne odtiene. Oba produkty zoženiete v širokej farebnej škále na Elnino.sk.

Tipy na super rúže: Rimmel London Apocalips, Astor Soft Sensation Lipcolor Butter, oba na Elnino.sk

Tipy na super rúže: Rimmel London Apocalips, Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Pomohli Vám tieto tipy? Páči sa Vám tento článok? Nezabudnite dať o ňom vedieť aj svojim známym pre inšpiráciu.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This