Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 24.3.2015 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Novinky, Poradňa | Bez komentárov

Jarný look L´Oréal Paris vo Vašom smartfóne

Jarný look L´Oréal Paris vo Vašom smartfóne

Poznáte aplikáciu Makeup Genius a už ste si s ňou skúšali vytvoriť nejaký look? Ak ju nemáte, alebo smartfón či tablet ani nie je vo Vašom vlastníctve, aj tak si môžete vytvoriť krásne líčenie.

Makeup Genius a smartfone look

Táto aplikácia je horúcou novinkou z dielne L´Oréal Paris a už od januára 2015 si ju môžete bezplatne stiahnuť  (linky na stiahnutie na konci článku). Aplikácia vyžaduje buď operačný systém Android vo verzii 4.0.3 (+ novšie verzie) a funguje aj na iOS vo verzii 7.0. Je kompatibilná so smartfónmi a tabletmi, s iPhone 5, 6 a 6+, iPad, iPod touch a tvárou slovenskej kampane nie je nikto iný ako krásna Celeste Buckingham.

V čom je táto technická novinka prevratná? Dokáže Vás nalíčiť produktami od L´Oréal Paris vo virtuálnom prostredí svojho zariadenia. Už nemusíte nahrávať Vaše statické fotky na weby, kde Vaše oči i pery systém nalíči mimo ich línie, v dôsledku čoho potom vyzerajú veľmi nerealisticky. Táto vecička prostredníctvom kamery Vášho mobilného telefónu naskenuje Vašu tvár poriadne a môžete pri tom aj grimasy strúhať. Ak ste doteraz mali problém uhádnuť, ako bude na Vás produkt z e-shopu vyzerať, teraz ho mať nebudete. Zvolíte si produkty, vyberiete farby a odrazu produkty vidíte na sebe. A to isté dokáže aj s čiarovými kódmi z obchodu, ktoré so smartfónom  nasnímate. Žiadne nehygienické babranie sa v stokrát použitých testeroch. Nechce sa Vám hádať farby? Vyberte si už hotové líčenia, ktoré sú jej súčasťou a k dispozícii Vám budú i profesionálne návody, aby ste svoj look vedeli vytvoriť aj naživo a nielen vo virtuálnej realite. Dnes Vám však nejaké návody poskytnem aj v tomto článku. Nie každý je technicky zdatný a nie každý vlastní zariadenie, na ktorom mu aplikácia bude fungovať. Vyčarujete si dokonalý look aj bez nej.

Miss Manga rebelský punky look

L´Oreal Paris a Miss Manga Punky líčenie s produktami z Elnino.sk; Zdroj: http://bit.ly/1Ovi3Y9

L´Oreal Paris a Miss Manga Punky look; Zdroj: http://bit.ly/1Ovi3Y9

Mejkap True Match je perfektný mejkap na mladistvú pleť, ktorá potrebuje len farebne zjednotiť. Vyzerá prirodzene a neprekryje červeň Vašich líc, ktorú máte od prírody, takže začnite tým. Pre ešte kontrastnejší vzhľad môžete zvýrazniť líčka bronzerom. Základom tohto líčenia sú samozrejme riasy v punkovom štýle a čierna očná linka. Nemusí byť hrubá, ale mala by byť vidieť. Najlepšie sa Vám bude pracovať s fixkou Super Liner Blackbuster. Urobí takú širokú linku, akú len potrebujete.

Na punkové riasy sa Vám zíde jedna z riaseniek Miss Manga a úplne najhorúcejšou novinkou je riasenka L´Oreal Paris Mascara Mega Volume Miss Manga Punky, ktorá má patentované zloženie a silikónové štetinky, ktoré z Vás urobia hrdinku japonských komiksov. Na líčenie nepotrebujete žiadny očný tieň, no pokiaľ by ste nejaký silou mocou museli použiť, vyberte si nejaký béžový alebo hnedý. Riasenka dodáva riasam dĺžku a objem, čiže môžete ju používať ako klasickú riasenku, no keby ste chceli a mali odvahu, môžete už nalíčené riasy pospájať do mostíkov, ako vidíte na obrázku. To sa robí tak, že na nalíčené riasy s ešte nezaschnutým pigmentom priložíte kefku vertikálne a otáčavými pohybmi tenkou špičkou kefky riasy zlepíte. Ak by sa Vám trsy videli príliš málo ostré, pomôžte si pinzetou.

Nezabudnite na pery. Nepotrebujú extra nános farby ani rúž so silnou pigmentáciou. Odporúčam lesk na pery Caresse odtieň 101 Lolita alebo 102 Romy.

Uhrančivý look pre zvodnú dámu

Líčenie s Lash Architect 4D Mascara L´Oreal Paris od Elnino.sk http://bit.ly/1BoGRae

Uhrančivý look Lash Architect 4D Mascara L´Oreal Paris; Zdroj: http://bit.ly/1BoGRae

Ak ste dáma v rokoch, vyskúšajte bleskové omladenie, aké Vám poskytne mejkap Revitalift Serum. Funguje síce ako mejkap a kryje nedostatky, ale tiež pri dlhodobom používaní minimalizuje vrásky a chráni pleť pred účinkami UV-žiarenia. Úplne dokonalým kúskom v každej kozmetickej zbierke každej dámy budú tiene Color Riche v odtieni E1. Sú v nich výborne namiešané farby, s ktorými vytvoríte líčenie v tónoch hnedej i šedej a dajú sa aj pekne pomiešať. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť používať šedé odtiene, poradím Vám trik. Naneste béžový odtieň na celé viečko až pod obočie, na pohyblivé viečko potom naneste šedý a rozotierajte ho smerom nahor až dostratena. S béžovým podkladom to pôjde lepšie. Doprostred viečka a tesne pod obočie potom votrite prstom alebo štetcom najsvetlejší striebristý tieň a nechajte ich splynúť.

Linka by mala byť tenká a vedená tesne popri riasach. So štetcom, ktorý je pribalený ku gélovej linke Super Liner Gel Intenza 24H sa Vám bude linka maľovať dobre. Super dĺžku, objem a vytočenie rias zariadi riasenka L´Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara. Na pery príde opäť nejaká striedmejšia farba, ideálne béžová, ale môže byť aj ružová, broskyňová a iné jemné farby, pretože dominantné by mali ostať Vaše oči.

Look v tónoch prírody

Jarné líčenie vo farbách jarnej zelene s L´Oreal Paris od Elnino.sk; Zdroj: http://bit.ly/1y0g5oa

Jarné líčenie vo farbách jarnej zelene s L´Oreal Paris; Zdroj: http://bit.ly/1y0g5oa

Táto jar praje farbám. Nosia sa kvetinové vzory a jasné farby, nuž prečo to neskúsiť aj na svojej tvári? Začnite pleťou. Jar a mdlá pleť, to k sebe nepasuje. Mejkap Lumi Magique nepeknú šeď odstráni a Vaša tvár zažiari. Teraz môžeme pokračovať tieňmi. Vanilkovo žltý tieň príde do vnútorného kútika očí.  Na konci splošteným štetcom alebo štetcom s ostrou hranou nám urobte akúsi očnú linku, ale veďte ju len do konca prvej tretiny viečka, odkiaľ pokračujte so zeleným očným tieňom. Zelený očný tieň rozotrite aj smerom dohora na pohyblivé očné viečko. Vonkajší kútik pohyblivého viečka teraz vytieňujte jednou z tmavších odtieňov. Buď použite ten hnedý alebo dymovo šedý. Od bodu, kde sa začína Vaše obočie zvažovať smerom nadol môžete tesne pod obočie naniesť highlighter alebo trošku toho najsvetlejšieho tieňa z paletky a potom olemujte horné i dolné viečko čiernou ceruzkou. Linku môžete pretiahnuť aj kúštik za vonkajší kútik, ale nemala by byť od oka ďalej ako koniec Vášho obočia.

Zakončite celý look bohatou vrstvou riasenky a pery pretrite rúžom. Prírodné tóny nevylučujú rúž v sýtej farbe, takže pokojne vsaďte na červené odtiene, ktoré rada nosíte. Ak sa vám chce, môžete nalepiť aj umelé riasy, ale s riasenkou L´Oreal Paris Mascara Volume Million Lashes, ktorú som vybrala schválne, azda ani žiadne nebudete potrebovať. Tá robí riasy husté a dlhé. V tomto darčekovom sete ju navyše máte až dvakrát a aj s čiernou ceruzkou.

Ak sa Vám niektorý look páči a viete si ho predstaviť aj s inými farbami, nie je žiadny problém. Predstavivosti sa medze nekladú.

Pozrite si celú ponuku produktov L´Oreal Paris na Elnino.sk, v ktorej nájdete ešte viac riaseniek, tieňov, rúžov v odtieňoch od výmyslu sveta.

Aplikácia  Makeup Genius je dostupná v App Store na iTunes alebo na Google Play. Ja však pevne verím, že či už aplikáciu máte alebo nemáte, s týmto postupom Vám líčenie pôjde jedna radosť. Vytvorte nový jarný look sebe a ak sa Vám môj článok páči, podeľte sa o informácie s priateľmi zdieľaním.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This