Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.11.2018 v Novinky, Súťaže a akcie | 23 komentárov

Jesenná súťaž o matné rúže Gabriella Salvete má výherkyňu

Jesenná súťaž o matné rúže Gabriella Salvete má výherkyňu

Posledné dni pestrofarebnej jesene vám spríjemni rýchla jesenná súťaž. Nastal čas na update vašej zbierky rúžov o matné rúže Gabriella Salvete, ktoré sa na slovenskom trhu objavili iba nedávno. Vyhrajte ich!

Čo si budeme nahovárať, každú jednu ženu občas zláka predstava značkových handričiek a high-end kozmetiky.  Ceny tohto luxusu sa však pohybujú v číslach, ktoré sa nám zvlášť teraz nehodia. Však čochvíľa sú tu Vianoce a každý cent bude dobrý. Ostávajú nám posledné slnečné dni na vysedávanie v parku, kochanie sa jesennou prírodou a premýšľanie. Premýšľanie, ako si dopriať všetko, po čom túžime, čo si pod stromček želajú naši najbližší a či predsa len nedať šancu aj lacnejšej kozmetike. Myšlienky si ale nechajte na neskôr, pretože je tu recenzia a na jej konci jesenná súťaž o krásne matné rúže Gabriella Salvete Matte Lips.

Moderný a luxusný dizajn za dobrú cenu

Jesenná súťaž prináša kolekciu produktov, ktoré ničím nepripomínajú lacnú kozmetiku. Iba ak prijateľnou cenou, pre ktorú značku Gabriella Salvete milujeme, ale nie kvalitou prevedenia ani obsahom. Veď schválne. Keď sa takto dívate na moje tri najobľúbenejšie rúže položené na dlani, vidíte okrem povrchového opracovania materiálu nejaké extra rozdiely? Moderný a minimalistický dizajn rúžov Gabriella Salvete Matte Lips nie je o nič horší než obal luxusného produktu Yves Saint Laurent z kolekcie Rouge Pur Couture.

Rúž z high-end kategórie i novinky majú rovnako čisté línie, rovnakú veľkosť a podobné okienko z priehľadného plastu, cez ktoré sa črtá farba rúžu. I materiál aplikátora je podobný, líšia sa len tvarom. Ba nemám problém napísať, že Gabriella Salvete má obaly vymyslené ešte lepšie. Na hornej strane vrchnáčika, spredu i zozadu je vyobrazený odtieň daného rúžu. Nemusíte tak zrakom zaostrovať na okienko, keď svoju zbierku uložíte medzi ostatné skvosty a chcete z nich narýchlo vybrať určitý odtieň.

Aké sú rúže Gabriella Salvete Matte Lips

Ľahkosť aplikácie hodnotím u oboch produktov pozitívne. Novinky sa vďaka dobre premyslenej veľkosti aplikátora nanášajú na pery nekomplikovane a pokiaľ sa vám netrasú ruky, zvládnete to s presnosťou hodinárskeho majstra a budete sa tešiť z krásnych, sýtych farieb. Dostupných odtieňov je celkom 5.

Nikdy nehodnoťte rúž podľa jeho ceny. Dobrý rúž poznáme podľa pigmentácie. Tu nehrozí žiadna potreba opakovaných náterov. Jeden nános bohato postačuje a aj pomerne rýchlo zaschne na povrchu pier. Venujte mu ale pre istotu pár minút navyše na zaschnutie v pokoji, než sa do niečoho zahryznete, priložíte pohár k perám, alebo spustíte príval slov.

Povráva sa, že matné rúže vysušujú. To ale nie je prípad týchto piatich fešákov. Keby ste mali mierne dehydratované pery, tak samozrejme po dlhšom nosení môžete cítiť suchosť, ale dámy s extrémne suchými perami si predsa nekupujú matné rúže. Ak vám mám poradiť, určite odolajte nutkaniu si pery natierať nejakým balzamom.  Pokiaľ už naozaj musíte, aspoň zotrite prebytok balzamu, aby sa pokožka pier iba zjemnila a hydratovala, nie premastila. Matným rúžom  mastná vosková či olejová vrstvička z povrchu pier nevyhovuje. Riedi ich, bráni im k dôkladnému zaschnutiu a vytvoreniu jednoliatej vrstvy.

Že ste nespravili žiadnu chybu a dali mu dostatok času? Výborne. Môžete sa pustiť do pečených gaštanov, jabĺčok a iných jesenných pochúťok. Každý matný rúž z kolekcie Gabriella Salvete Matte Lips sa vám za snahu odmení krásnou súvislou vrstvou farby s pekným matným efektom po dobu 5 – 6 hodín. Vydrží jedlo i pitie nápojov. Časom sa začne trošku vytrácať zo stredu pier nezvláda sľubovaných 16 hodín, ale je to i tak veľmi slušná výdrž. Slušná na akýkoľvek matný rúž.

Rýchla jesenná súťaž štartuje, zapojte sa

Jesenná súťaž bude mať jedného výhercu, ktorý získa celú kolekciu, teda všetkých 5 odtieňov. Ak sa ním chcete stať, stačí nechať komentár pod týmto článkom s odpoveďou na súťažnú otázku.

Súťažná otázka znie:

Ktorý produkt od značky Gabriella Salvete túžite už dlho vyskúšať?

Celú ponuku nájdete na webe Elnino.sk. Neľakajte sa, ak sa váš komentár ihneď nezobrazí. Diskusia je moderovaná a komentáre musia byť najskôr ručne schválené administrátorom (komentáre budú schvaľované počas pracovných dní minimálne raz denne). Jesenná súťaž bude ukončená v pondelok 3. 12. 2018 o 12:00. Meno výhercu / výherkyne zverejním na konci tohto článku.

Tak veľa šťastia!

Dôležité informácie:

Účasťou v súťaži súhlasíte s odovzdaním údajov potrebných k doručeniu výhry spoločnosti Elnino.sk a pravidlami súťaže. Každý súťažiaci smie pod príspevkom nechať iba jeden komentár. Súťažiaci porušujúci pravidlá budú zo súťaže vylúčení.

Update 3. 12. 2018

Výherkyňa súťaže

Komu naša jesenná súťaž priniesla výhru? V losovaní bol každý, kto dodržal všetky podmienky. Tie ste dodržali všetci a tak generátor čísel na Random.org dostal za úlohu vyžrebovať číslo jedného zo všetkých 22 komentárov.

Výherkyňou zbierky matných rúžov sa stáva pani / slečna Veronika, ktorej komentár mal vyžrebované poradové číslo 6. Poprosím, aby mi prostredníctvom emailu zaslala na adresu facebook@elnino.sk svoje kontaktné údaje vrátane telefónneho čísla pre dopravcu. Srdečne gratulujem a ostatným zúčastneným ďakujem za zapojenie sa.

Nevyhrali ste? Nezúfajte. Na Elnino.sk stále prebiehajú stále nové a nové súťaže. Sledujte Elnino.sk na Facebooku aj sociálnej sieti Instagram, nech vám nič neutečie.

[Total: 2    Average: 3/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

23 komentárov

 1. Už dlhšiu dobu tuzim vyskúšať paletu korektorov na tvar ????

 2. Praave tentk Ruz ????????????

 3. Liquid Eyeliner

 4. Už dlho túžim vyskúšať kontúrovaciu paletku a očné tiene ☺️

 5. Paletku ocnych tienov Rose 🙂

 6. Chcela by som vyskúšať riasenku Panoramico Argan Oil 🙂

  • Pani/slečna Veronika, srdečne gratulujem k výhre a poprosím, aby ste mi nezabudli odoslať v súkromnej správe na email svoje údaje vrátane telefónneho čísla, nech Vám môžem nechať čo najskôr poslať Vašu výhru. Ďakujem a ešte raz gratulujem.

 7. Paletku na upravu obocia

 8. Podkladová báza pod make-up,Matte Primer.

 9. Ja by som snáď nevyskúšal nič lebo by to bolo čudné
  Ale dcéra vy vyskúšala aj tieto ruže

 10. Jedinečná príležitosť vyhrať a tešiť sa s krásnych rúžov

 11. Chcem vyskúšať konturovaciu a rozjasnujucu tycinku 2v1 ????

 12. Dlho túžim vyskúšať matte make up 🙂 samozrejme aj tieto rúže

 13. Rada by som vyskúšala rúže Gabriella Salvete Matte Lips 🙂

 14. čokoľvek z produktov dekoračnej kozmetiky, zatiaľ som nič z tejto značky nemala

 15. Gabriella Salvete Natural Lip Balm

 16. Veľmi dobre vyzerajú ich lícenky. Už dlhšie na nich pokukujem.

 17. Túžim vyskúšať matný rúž 101 🙂

 18. Chcela by som vyskúšať všetky odtiene týchto rúžov a nejaký kvalitné nočné sérum ????

 19. Túžim vyskúšať práve takéto matne rúže, nakoľko aj keď ich obzerám už dlhšie, zvyknutá som na lesklé a preto som sa neodhodlala na ich kúpu. Možno to však bude rovnaké ako s konturovacou paletkou Gabriella Salvete, kt.som odolávala a teraz sa bez nej nezaobídem.

 20. Sadu pre zvyraznenie kontur z tejto znacky

 21. Paletu na úpravu obočia.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This