Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.1.2017 v J - M, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

JOOP! Parfumy so symbolom sily a energie

JOOP! Parfumy so symbolom sily a energie

Ako tvrdí Joop, srdce jedného z najslávnejších módnych domov, doplnky sú spôsobom vyjadrovania. S úctou k estetike a klasike prináša celosvetovo uznávaná značka Joop! do módy štipku provokácie.

Provokatér Wolfgang Joop

Meno značky Joop Vám možno nebude známe až tak ako meno Wolfgang Joop. Známy nemecký módny návrhár je z médií neslávne známy vďaka jeho nie príliš opatrným vyjadreniam na adresu Heidi Klum. Ako všestranne nadaný človek si váži tvrdú prácu iných ľudí i disciplínu, nemajú žiadne osobné spory, no servítku si pred ústa nikdy nedával. Joop bol, je a snáď aj navždy bude proti zaužívaným spôsobom a vzorom správania, myslenia i umeleckého stvárnenia.

Rebelstvo začalo už v jeho mladosti. Mladý Wolfgang vyštudoval gymnázium a na prianie otca sa po škole pustil do štúdia psychológie predaja na univerzite v Braunschweigu. Veľmi ho to ale nebavilo, pretože odbor údajne nenapĺňal jeho predstavy a tak školu predčasne opustil. Nejakú dobu hľadal svoj smer a našiel sa v umení. Ani toto štúdium síce nedokončil, ale umenie ho zaujímalo. Dokonca mu bolo ponúknuté miesto čestného profesora pre módne návrhárstvo na Universität der Künste v Berlíne.

Parfumy JOOP! s výkričníkom

Aj dnes má zakladateľ vskutku mnoho aktivít. Mnohé sú aj mimo sveta módy a dizajnérstva. Jeho kariéra však začala práve tu. Značka Joop bola založená v roku 1981 a stala sa medzinárodne známou. Wolfgang bol známy aj v Anglicku, no jeho skutočná sláva prišla až s jeho kolekciou kožuchov.  V tom čase predstavil aj svoj prvý parfum „JOOP!„, ktorý sa dnes predáva pod názvom Joop Femme.

Joop Femme

Joop Femme

Dámsky parfum mal veľký úspech, no  ešte viac populárnym sa stal pánsky parfum Joop Homme, ktorý prišiel o dva roky neskôr. Ak by ste sa koncom osemdesiatych rokov opýtali, ktorý parfum najviac utkvel ľuďom v pamäti, väčšina by odpovedala, že to bol ten pánsky. Bezkonkurenčne. Mimochodom, obidve vône sú ako stvorené na tieto chladné dni a večery.

Joop Homme

Joop Homme

Od roku 1989 parfumy JOOP! pravidelne prijímajú medzi seba nové ovocné, svieže i sladké orientálne vône a ja Vám ich môžem pod menovkou „Joop“ všetky predstavovať.

Na rade je základná otázka. Prečo sa značka nevolá jednoducho „Joop“? Je to kvôli licencii. Aby Wolfgang v roku 1987 odčlenil názov značky od svojho priezviska, napísal ho veľkými písmenami a pridal za názov výkričník. Nový názov značky znel „JOOP!“. Má to podľa jeho slov symbolizovať silu a energiu, ktorou srší každá kolekcia. Aby však tento článok nebol len tliachaním o značke, predstavím aspoň jednu z nich.

Kolekcia Wild

Hľadáte parfum na aktuálne zimné obdobie? Parfum moderný, smelý, provokatívny a drzý ako sám Joop? Tak už ďalej nehľadajte. Mám pre Vás tipy na vskutku divoký párik vôní.

Joop Homme Wild a Miss Wild

Joop Homme Wild a Miss Wild

Lebky na flakóniku ani nemôžu presnejšie definovať, čo je vo vnútri. Ukazujú, že niekedy proste musíme a chceme byť zlí. Divoko provokovať, jednať vášnivo, impulzívne, rebelsky…

Joop Homme Wild je vôna určená pre mužov s horúcou hlavou, ktorí majú svoje vlastné názory a neboja sa žiadnej konfrontácie. Tam, kde sa objavia, je vždy najlepšia zábava a najkrajšie ženy, ktoré im padajú k nohám. Ružové korenie v úvode dáva vôni dynamiku, mužnosť. Aby parfum budil dojem neomaleného divocha, v jeho srdci je rum. Sladký zvodca, ktorý vytvára okolo seba omamný opar. V rozpore s týmto vibrujúcim úvodom a sladkým srdcom sa javí teplý a mocný základ z mužného bieleho tabaku a tónov drevaHomme Wild je orientálna fougere vôňa plná zaujímavých kontrastov.

Dámsky orientálny korenistý parfum Joop Miss Wild sa (podobne ako pánska verzia) začína podobne bezočivo. Pikantné akordy ružového korenia flirtujú s kontrastným rumom v základe a zotročia každého muža v okolí dámy, ktorá vôňu nosí. Aby bola aspoň trošku odstránená tá neotesanosť, ostrý úvod okresala a tóny zjemnila sladká aróma vanilky, ktorá kompozícii odovzdala aj svoje príjemné teplo. Nech Vás neodradí sladký začiatok. Miss Wild veľmi skoro konvertuje na pikantnú vôňu, ktorú jemne cítiť v zložení neuvedenými náznakmi bobuľovitého ovocia a cédrového dreva. Áno, je trošku rázna, ale sexy.

Radi sa bavíte a máte srdce dobrodruha? Vyskúšajte parfumy JOOP!

Parfumy Joop podčiarknu Váš outffit ako tie najkvalitnejšie módne doplnky a prepožičajú Vášmu vzhľadu svojský výraz. Výraz tak trošku mimo zaužívaných konvencií. Len naberte odvahu a otestujte ich.

Od 17. 1. 2017 do 23. 1. 2017 (23:59 hod.) môžete na Elnino.sk nakúpiť vône a kozmetiku Joop za akciové ceny. Pozor, akcia platí do vypredania zásob!

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This