Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.9.2016 v Dekoratívna kozmetika, Novinky | Bez komentárov

Kate Moss oslavuje 15. výročie spolupráce s Rimmel London

Kate Moss oslavuje 15. výročie spolupráce s Rimmel London

K modelke Kate Moss bol čas veľmi milostivý. Verili by ste, že je to už 15 rokov, čo spolupracuje so značkou Rimmel London? Dnes Vám predstavím jej novú limitovanú edíciu dekoratívnej kozmetiky.

Kate Moss ako módna ikona

Naša Kate nestarne a do vrecka by strčila aj omnoho mladšie modelky. So svojou porcelánovo bielou pleťou, uhrančivým pohľadom a jej typickým roztopašným úškrnom Kate Moss (42 rokov) valcuje módne móla a ponuky na predvádzanie modelov sa jej i napriek pokročilému veku len tak sypú. Ale modeling nie je tým jediným, čomu sa ona venuje. Usmievať sa, ceriť zuby a natáčať sa do lichotivých uhlov dokáže každá schopnejšia modelka. Kate ale nepatrí k davu, ktorý módu len nosí, Kate módu diktuje.

Kate Moss všetci poznáme ako odvážnu osobu s citom pre farby. Jej skvelý vkus si všimlo a oceňuje i vedenie značky Rimmel London. V rámci spolupráce dostáva Kate za úlohu navrhovať odtiene pre ich limitované edície.

Že len slávne meno Kate Moss predáva produkty? S tým absolútne nesúhlasím. Kate Moss podpísaná ako „By Kate“ vkladá do limitiek kus seba a vyberá vskutku krásne odtiene. Kate Moss sa už takto podpísala pod riasenky, rúže na pery, očné tiene i laky na nechty. Ak ich chcete vyskúšať, zájdite do e-shopu Elnino.sk, kde nájdete z každej kolekcie niečo.

Rimmel London by Kate Moss

Rimmel London by Kate Moss

S rúžom od Kate Moss nikdy nešliapnete vedľa

Rúže Lasting Finish, vrátane tých z limitky „By Kate“ patria k vôbec najpredávanejším rúžom značky Rimmel London. Ich úctyhodná výdrž, krásne farby a dobré zloženie v kombinácii so super cenou (každý z nich stojí menej ako 4 eurá!) Vám dokáže, že aj za malý peniaz sa dá kúpiť kvalitná dekoratívna kozmetika. Keď Kate vyberá farby, väčšinou volí univerzálne odtiene, ktoré sadnú drvivej väčšine žien.

Moja zbierka rúžov Kate Moss

Moja zbierka rúžov Kate Moss – Lasting Finish By Kate Lipstick a Lasting Finish By Kate Lipstick Matte

Sú až tri druhy rúžov. Ako úplne prvá kolekcia bola edícia Lasting Finish By Kate Lipstick. Neskôr prišli matné rúže Lasting Finish By Kate Lipstick Matte a úplne najnovšími sú nude farbičky Lasting Finish By Kate Lipstick Nude, z ktorých zatiaľ nemám ani jednu, no kúpu niektorého rúžu nevylučujem.

Okrem rúžov na pery vlastním i zopár lakov na nechty Salon Pro Kate (môj najobľúbenejší vidíte na fotografii vyššie) a zelenú očnú linku (Scandal Eyes Eye Shadow Stick 007 Gossip Green) s riasenkou Mascara Scandal Eyes by Kate, ktoré som Vám predviedla v článku Zelená vôňa i kozmetika má zelenú. Najpredávanejšie sú však práve laky na nechty a rúže Kate Moss. Čo rok, to nové odtiene.

Najnovšie kúsky z kolekcie By Kate 15th Anniversary

Tento rok oslavuje Kate Moss so značkou Rimmel London 15. výročie spolupráce. Aby boli oslavy v naozaj veľkom štýle, Kate vybrala odtiene najnovšej limitovanej edície rúžov a lakov na nechty. Nový rad bol predstavený na exkluzívnom podujatí v Londýne, kde sa Kate s fanúšikmi podelila aj o svoje tipy na líčenie a spomienky, ktorých sa jej počas partnerstva so značkou Rimmel akiste nazbieralo mnoho.

Lasting Finish By Kate a Super Gel by Kate 15th Anniversary

Lasting Finish By Kate a Super Gel by Kate 15th Anniversary, zdroj: oficiálny web Rimmel

Tieto novinky si môžete kúpiť i Vy. K dostaniu sú rúže Rimmel London Lasting Finish By Kate 15th Anniversary Lipstick, ktorých farebná intenzita Vás milo prekvapí. Rúže sú krásne pigmentované a obsahujú svetlo odrážajúci prášok z čiernych diamantov.  Dva nové prírastky s 3D efektom sú aj medzi lakmi na nechty Rimmel London Super Gel By Kate. Ide o odtieň 044 Rock N Sparkle a 071 Gilty Pleasure, ktoré taktiež patria do limitky 15th Anniversary. Pre svoj krásy lesk sa budú hodiť na každú slávnostnú príležitosť. A cena? Rovnaká ako u všetkých ostatných výrobkov – vynikajúca!

Pozrite si celú ponuku značky Rimmel London i produkty Kate Moss

Priznám sa, že by som si medzi nimi nevedela vybrať. Každá jedna novinka sa mi páči a ako sa už poznám, asi ich budem chcieť všetky. (smiech) Máte už niektorú z noviniek v hľadáčiku?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This