Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.2.2017 v Mejkap, Poradňa, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Kozmetické štetce hodné Picassa teraz v zľave

Kozmetické štetce hodné Picassa teraz v zľave

Ktorá dáma raz vyskúša kozmetické štetce, navždy zabudne na nanášanie dekoratívnej kozmetiky prstami či aplikátormi, ktoré bývajú súčasťou dekoratívnej kozmetiky. Ktoré už máte a ktoré ešte dokúpiť?

So vzrastajúcim záujmom o make-up a dokonalý vzhľad sa stali kozmetické štetce akýmsi základom a must-have každej kozmetickej výbavy. Už nás nebaví tieňovať oči penovými aplikátormi a dosahovať efekt mazanice ani natierať mejkap prstami. Kým neboli kozmetické štetce na takej úrovni ako dnes a nemali také hebké štetinky, ešte sme ich dokázali oželieť, ale dnes už sa niet na čo vyhovárať. V ponuke nájdete neskutočné množstvo typov, veľkostí a tvarov štetcov, ktoré sú k dostaniu ako s prírodnými štetinami z kozy, tak s veľmi jemným syntetickým vlasom.

Kozmetické štetce Hakuro

Jemné kozmetické štetce Hakuro

Pokiaľ s líčením ešte len začínate, prípadne nechcete za štetce zaplatiť pol výplaty, istotne oceníte prehľad, aké tvary existujú a na čo sa ktoré štetce používajú. Snáď Vám pomôže zorientovať sa môj článok Štetce – potreba každej maliarky natieračky. Toto video Vám zasa pomôže naučiť sa s nimi pracovať ako profesionálna vizážistka.

Kozmetické štetce dokonalý make-up v akcii

Že už viete, čo Vám doma chýba? Výborne. Tak sa teraz zamerajme na ceny štetcov a akcie. Jednu takú akciu na štetce som našla. Od 14. 2. 2017 môžete na Elnino.sk nakúpiť všetky kozmetické štetce so zľavou!

Akú značku odporúčam? Mám pre Vás rovno dve. Vo videu spomínaná značka Hakuro a značka Sefiros patria značky, ktoré na náš trh prinášajú kozmetické štetce a kozmetické pomôcky od výmyslu sveta. V poslednej dobe priťahujú zaslúžene čím ďalej tým väčšiu pozornosť. Ak pokukujete po cenovo prijateľných značkách štetcov, určite sa na ne zamerajte.

Vďaka vysokej hustote a pevnosti štetín, sa nemusíte obávať vypadávania štetín pri čistení. Kvalitné spracovanie a použité materiály sú navyše predávané za veľmi príjemnú cenu. Čo viac si len želať? Už si len na ne zvyknúť, pracovať s nimi a vychytať vhodnú techniku.

Starostlivosť o kozmetické štetce

Aby vám kozmetické štetce (a to len tie od značky Hakuro či Sefiros) slúžili dlhé roky, je potrebné sa o ne poriadne starať. Zvlášť štetce s prírodným vlasom odporúčam pred prvým použitím najprv preprať. Na to máte najlepšie mydlo Sefiros, ktoré sa neskôr postará aj o zbytky krémových líčidiel ako sú napríklad mejkapy.

Hakuro štetce na tvár

Hakuro štetce na tvár

Ak svoje kozmetické štetce nebudete s niekým zdieľať ani ich požičiavať, nemusíte ich samozrejme takto prať po každom líčení. Na prečistenie od farieb stačí aj čistiaci a dezinfekčný sprej. Ten sa hodí obzvlášť na malé kozmetické štetce určené na detaily a kontúrovanie. Majte taký sprej a handričku vždy po ruke. Určite nechcete naniesť štetcom zababraným od tmavého očného tieňa tieň svetlý, to je logické. Ani naniesť pod oči svetlý korektor štetcom so zbytkami tmavšieho. Ostali by ste fľakatá.

Hakuro na menšie detaily

Hakuro na menšie detaily

Aj tak je však vhodné štetce vyčistiť aspoň raz mesačne dôkladnejšie. Pri silných znečisteniach samozrejme častejšie. Kozmetické štetce totiž okrem pigmentov priťahujú taktiež prach, odumreté kožné bunky a môžu sa v nich množiť aj baktérie, ktoré ľahko podráždia citlivú pleť. Postup čistenia je ľahký. Navlhčiť, namydliť, nechať pôsobiť, jemne v rukách preprať, opláchnuť, podľa potreby postup zopakovať a nechať vysušiť. Jednoduchá vec. Aby som Vám uľahčila aj rozhodovanie, prezradím, že mydlo a sprej je na Elnino.sk taktiež v akcii. Spolu s rôznymi sadami štetcov  a hubiek na mejkap od iných značiek.

Vyberte si profesionálne kozmetické štetce na dokonalý make-up pre každú príležitosť.

Akcia na kozmetické štetce, sady štetcov a príslušenstvo platí do 20. 2. 2017 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob.

Kto zaváha, tomu bude chýbať štetec. 🙂 Nie, samozrejme žartujem. Budete si ich môcť kúpiť aj neskôr, no ak už teraz máte zálusk na nejaký drahší štetec, môžete ho zohnať lacnejšie. Tak čo? Používate štetce? Akú značku máte osvedčenú? Podeľte sa o svoje tipy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This