Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.3.2017 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Kozmetika Astor pre perfektné líčenie

Kozmetika Astor pre perfektné líčenie

Kozmetika Astor (kedysi známa ako Margaret Astor) sa pridržiava svojej filozófie a už od povojnovej éry robí maximum pre vývoj tých najlepších produktov krásy. Umožnia Vám zažiariť ako hviezda.

Kozmetika Astor – Live Your Beauty

Slávna dekoratívna kozmetika Astor zdedila svoje meno od vlastníkov slávneho hotela Waldorf Astoria v New Yorku – rodiny Astorovcov. Neboli to žiadny troškári. Už od od roku 1952 je ich značka v centre pozornosti a spolupracuje s tými najlepšími ľuďmi. Na Slovensku sa kozmetika Astor z počutia pozná hlavne podľa sloganu „Je krásne byť sama sebou“ a aktuálnou spoluprácou so slávnou modelkou Heidi Klum. V zahraničí sa stretnete so sloganom „Live Your Beauty“, čo v preklade znamená „Prežívaj svoju krásu“.

Už 65 rokov kozmetika Astor prináša do nášho sveta líčidiel vysoko kvalitné kozmetické výrobky a prežíva každý módny trend. Ten začína starostlivosťou o jednotnú farbu a žiarivosť pleti, pokračuje líčením pre zvodné pery, dobre udržiavané nechty, výrazné oči, zdravú farbu líc a končí dôsledným odstránením mejkapu. Značku Astor poznali naše babky, mamy a jej meno sa skloňuje aj u mladých ľudí, pretože sa neustále prispôsobuje. Aj ja mám o nej dobrú mienku. Len za posledné roky som si kúpila mnoho produktov tejto značky.

Čo sa mi od tejto značky páči najviac? Rozhodne je to dekoratívna kozmetika Astor na oči, napríklad očné linky a riasenky. Kozmetika Astor azda ani nemá riasenku, ktorá by mohla sklamať. Či to bola riasenka Stimu Lash, Air Max, novšie riasenky z edícií Big & Beautiful, Seduction Codes, alebo riasenky s arganovým olejom, ani jedna veru neskončila v koši. Minula som ich do poslednej kvapky a nadšene skúšala ďalšie s rovnako pozitívnymi očakávaniami a skvelými výsledkami.

Výborné sú taktiež masielka na pery Soft Sensation Lipcolor Butter. Poskytujú perám skvelú hydratáciu a k dispozícii máte nádherné farbičky.

rúže Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

rúže (masielka) Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Dovolím si povedať, že vývojový tým tú krásu žien naozaj prežíva. Majstrovstvo, s akým kozmetika Astor vo svojich produktoch kombinuje minerálne zložky pestrých farieb s komfortom pri nosení, vstúpilo do dejín. Kozmetika Astor každej žene ukáže, že kráčať s aktuálnou módou a byť nalíčená vo farbách aktuálnych pre danú sezónu neznamená nutne predražiť svoje líčenie. Svoje vysoko kvalitné výrobky v trendových odtieňoch a trvácnym efektom ponúka za naozaj prijateľné ceny. Bez ohľadu na vek a pomery, každá žena môže s nimi zažiariť a zvýrazniť svoje najkrajšie črty.

Produkty značky Astor zoženiete na Elnino.sk za ceny už od 1 eura!

Vaša prirodzená krása líčením vôbec nemusí utrpieť. Ak neznášate, keď je váš make-up príliš nápadný, siahnite po produktoch Skin Match, ktoré sa dokonalo prispôsobia pleti, napodobňujú jej štruktúru i farbu a líčenie s nimi vyzerá jemne. Dekoratívna kozmetika Astor to nazýva „neviditeľnou dokonalosťou“ a s týmto radom pomáha ženám odhaľovať ich prirodzenú krásu. To všetko bez námahy.

Kozmetika Astor Skin Match

Kozmetika Astor Skin Match

Kde kozmetika Astor nachádza inšpiráciu? Odpoveď je jednoduchá. Inšpiruje sa ženami, ich pozitívnym myslením, pestrým životom plným zábavy, módou, prirodzenou krásou a toto všetko sa snaží preniesť do skutočného života. Nie sme predsa sochy s nepohyblivými svalmi. Sme emotívne a živé bytosti, ktoré sa vystavujú rôznym vplyvom a preto potrebujeme líčenie odolné a prispôsobivé ako sme aj my.

Ako sa adaptuje značka Astor zákazníčkam a ich potrebám, tak isto sa prispôsobuje ponuka obchodu Elnino.sk. Len teraz je dekoratívna kozmetika Astor v akcii a všetky jej produkty kúpite za ešte lepšie ceny.

Kompletná akciová ponuka produktov Astor

Akcia platí do 13. 3. 2017 alebo do vypredania zásob.

Nové technológie, dômyselné a najmä praktické nové balenia a neustále inovované receptúry, to je presne to, čo dáva zmysel a prečo je kozmetika Astor stále silným hráčom na trhu. Vyskúšajte jej produkty aj Vy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This