Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.7.2015 v A - C, Poradňa, Značky od A po Z | Bez komentárov

Kozmetika Collistar – elegancia po taliansky

Kozmetika Collistar – elegancia po taliansky

Taliansky dizajn, kvalita, elegancia, inovatívny prístup, kozmetika Collistar žne úspechy a stala sa za posledných 12 rokov jednou z najpredávanejších značiek v parfumériach. Spoznajte jej kvalitu.

O značke Collistar

Kde sa mieša prístup k technológiam a typické talianske zapálenie pre kreativitu, kvalitu a krásu, tam vždy vznikne niečo zaujímavé. Taliani si vedia krásu ceniť a preto ich príspevky do sveta módy a kozmetiky bývajú vždy niečím jedinečné. Aj kozmetika Collistar pochádza z Talianska, konkrétne z Milána, ktoré vnímame ako mekku módy a cieľovú destináciu pre tie najlepšie nákupy. Beauty bloggerky by Vám o tomto meste vedeli rozprávať celé hodiny. V Miláne totiž zoženiete naozaj všetko krásne, po čom Vám srdce piští.

Kozmetika Collistar je značkou, ktorú zoženiete výhradne v parfumériach a aj to nie všetkých, ale len v tých vybraných. Už na pohľad je jasné, že ide o luxusnú kozmetiku. Štýlový dizajn hovorí za všetko. Na počudovanie však nejde o drahú značku. Kozmetika Collistar na tvár, telo i vlasy sa vyznačuje nielen vysokou kvalitou, ale tiež zodpovedným prístupom kompetentných k cenotvorbe. Kto vie čo len trošku šetriť, pre toho nebudú produkty až tak nedosiahnuteľné ako produkty iných talianskych výrobcov. Napríklad taká dekoratívna kozmetika Collistar sa dá kúpiť na Elnino.sk už od 8,50 € (informácia o cene platná k 15.7.2015).

Kozmetika Collistar - prípravok proti padaniu vlasov od Elnino.sk

Kozmetika Collistar – prípravok proti padaniu vlasov

Cieľom, ktorý mala a má Daniela Sacerdote (zakladateľka značky) neustále pred očami, je dostupná krása v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami. Dobre vedela, že len produkt, ktorý funguje a rešpektuje ľudské telo, sa môže stať ikonou a urobiť revolúciu vo svete kozmetiky. A nemal by byť predražený, čo si vlastne môžete overiť aj sami. Keď sa pozriete na ponuku parfumérie Elnino.sk, uvidíte, že kozmetika Collistar má na svoj skvelý obsah aj skvelé ceny. Aj vďaka takýmto skvelým stratégiám a cieľom dnes značka funguje samostatne a na medzinárodnej úrovni.

Možno ste o tom nevedeli, no značka Collistar je pôvodne kozmetickou divíziou jednej z popredných talianskych farmaceutických spoločností. To bola výhoda, pretože do roku 2003 sa zapísala do povedomia ľudí ako jedna z najlepších značiek. Nikto nemal ani najmenšie pochybnosti, že produkty fungujú. Kde je veda, tam nie je priestor pre obavy. Poznatky z farmaceutického priemyslu a dobré ceny kozmetike evidentne pomohli. A pomohli jej aj ďalšie prístupy.

S ľuďmi sa Daniela prostredníctvom reklamy  snažila komunikovať vždy zrozumiteľne a najmä jazykom, ktorému rozumeli. To je taktiež jedno zo zlatých pravidiel, ktoré zaviedla. Žiadne sľuby, žiadne neznáme slovíčka, kozmetika Collistar má byť súčasťou Vášho bežného života a túto eleganciu budete mať skrátka radi, lebo ju pochopíte. A dostanete vždy presne to, čo potrebujete.

Aj reklamné kampane a samotné výrobné procesy sú plné odkazov o láske. Veď Taliani sú veľkí milovníci a patrioti. Čakajte preto produkty plné domácich surovín, aby Vám bolo ukázané, ako veľmi sa dá milovať Taliansko a elegantne milovať po taliansky. Keď pred domácimi vyslovíte meno značky, hneď uvidíte v ich očiach hrdosť a dôveru v túto značku.

Kozmetika Collistar a jej triedenie

Kozmetické rady Collistar obsahujú rôzne druhy kozmetiky. Nájdete v nich mejkap (resp. dekoratívnu kozmetiku), starostlivosť o pleť, vlasy a telo, opaľovacie produkty.

Dekoratívna kozmetika Collistar Vám ponúkne hodvábne jemné očné tiene, sypké i kompaktné púdre, riasenky, linky, mejkapy, skrátka všetko pre Vaše denné líčenie i líčenia na špeciálne príležitosti.

Vlasová kozmetika Collistar by sa nezaobišla bez kvalitných masiek. Masky na vlasy, šampóny i prípravky proti padaniu vlasov sú údajne veľmi dobré. Zložením sa mi pozdáva najmä prípravok Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials, ktorý sa chystám kúpiť a vyskúšať.

Pleťová kozmetika Collistar sa postará o všetky typy pleti a svoje si nájdu aj muži. Pánska kozmetika Collistar má tiež rôzne darčekové balenia. Ak potrebujete pre niekoho pekný darček, určite urobíte radosť.

Kozmetika Collistar je kvalitné a elegantné riešenie pre všetky problémy. Nájdite si v ponuke to svoje i Vy.

Už máte doma niektorý z produktov Collistar? Ako sa Vám páči?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This