Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.7.2018 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | Počet komentárov: 1

Kozmetika Gabriella Salvete si vás získa (Kto ju vyhral?)

Kozmetika Gabriella Salvete si vás získa (Kto ju vyhral?)

Dekoratívna kozmetika so štýlom Talianska v názve aj obsahu – kozmetika Gabriella Salvete – šíri krásu do celého sveta. S heslom „Krásna každý deň“ ju pošleme i jednému z Vás.

Kozmetika Gabriella Salvete dnes

Fénix povstal z popola a získal štatút ikony. Kedysi sa povaľovala v škatuliach a obchody ju veľmi nevystavovali. Dnes má dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete presne to, čo si predstavujem pod pojmami taliansky štýl, temperament a kozmopolitný pôvab. Zmenila logo, obaly a svoje sídlo presťahovala do kolísky módy – do Milána. Jediné, čo ostalo po starom, je výborný pomer cena vs. kvalita. Už si neviem predstaviť obchod, ktorý by sa odvážil produkty ledabolo podhadzovať. Kozmetika Gabriella Salvete si získala rešpekt a je čoraz obľúbenejšia. Nasmerovala si to priamo do sŕdc všetkých žien, ktoré túžia byť každý deň iné, originálne a vlastniť cenovo dostupnú kozmetiku.

Niektoré z najpredávanejších produktov sme vďaka spolupráci s touto českou značkou zabalili do boxu, ktorý už čoskoro odovzdáme dopravcovi a poputuje k jednému z našich čitateľov. Meno sa dozviete na konci článku.

Bestsellery Gabriella Salvete

Čím sa dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete okamžite dostala do povedomia, je jednoznačne Lip Balm Scrub. Multifunkčný balzam s jemne ružovou farbou, sladkou vôňou a jemnými peelingovými zrniečkami, ktorý pery dokonalo pripraví na nanesenie matných rúžov. Tie totiž neodpustia žiadnu nerovnosť na perách a zvyknú pery vysušiť. Sú ale moderné a preto sme s kolegynkami pridali do balíčku dva rúže Docezza Matte a pre milovníčky klasiky nájdu i jeden krémový rúž Dolcezza. Nebudú chýbať ani praktické tyčinkové rúže Chubby Lips vo farbách, ktoré podčiarknu Vaše letné opálenie.

Ak máme v lete vyzerať dobre, základom krásneho líčenia sú krásne pery i dokonalá pleť. Mejkap by nám z nej nemal stiecť a nadmerný lesk, ten je tiež nežiadaný.

Nevieme, akú bude mať výherkyňa pokožku, preto jej pre istotu pošleme rovno dva púdre. Nude Powder je akýmsi neviditeľným závojom, ktorý splynie s tónom pleti a zafixuje mejkap. Matte Powder si poradí i s mastnou pleťou. Pridávame i mejkap, ktorý zakryje každú nedokonalosť a zmatňujúcu bázu. Dámy však v poslednom čase veľmi baví kontúrovanie, ktoré sa nezaobíde bez zvýrazňovača, bronzera a lícenky. Kozmetika Gabriella Salvete má takýchto produktov dosť a jej zastúpenie sa rozhodlo netrochárčiť. Dve paletky, bronzer aj lícenka sú súčasťou výhry.

Krásne oči s Gabriellou Salvete

Keď sa kozmetika Gabriella Salvete u nás v obchode prvý krát objavila, zákazníčky si ihneď všimli úžasné paletky na úpravu obočia, ceruzky a samozrejme očné tiene. Dôvod je mi nad slnko jasný. Paletka Gabriella Salvete Eyebrow Palette obsahuje okrem vosku a farbičiek na obočie aj aplikátor a pinzetu! Hneď sa rozniesli chýry, že ceruzky výborne pigmentujú. A že očné tiene Palette 10 Shades sú maslové, výborne sa s nimi pracuje, dlho držia aj bez podkladu a ich farbičky žiaria.

BTW: Po otestovaní 02 Nude paletky som si okamžite kúpila aj paletku 05 Violet a špekulujem aj nad modrou. Nádherné farby.

Dostávame sa do finále, ktorým sú perfektné linky a zvodné riasy. Liniek je v balíčku požehnane a tieto odtiene mi prídu parádne využiteľné pre každú dámu. Modrou nič nepokazíte, ani čiernou, bielou…  a najväčším bestsellerom je nepochybne linka tekutá. Čierna tekutá linka Liquid Contour skončila vo väčšine nákupných košíkov.

Ako som už minule prezradila, box obsahuje až tri riasenky Gabriella Salvete. Vodoodolnú, ďalej výživnú riasenku s arganovým olejom a pre metské dámy tu máme jednu objemovú krásku s ochranným efektom.

Pokiaľ ste si všimli, kefky sú veľkosťou skôr také väčšie. Budú preto skvelé na vytvorenie objemu. Ja mám momentálne najradšej riasenku s arganovým olejom. Farba krásne drží a riasy ani po odlíčení na konci dňa nie sú suché. Kefka regeneračnej riasenky odolnej voči vode je z nich najmenšia. Jej veľkosť umožňuje stále vytvoriť objem, ale tiež zaručuje ľahšiu manipuláciu.

Kto vyhral box plný kozmetiky?

Kozmetika Gabriella Salvete jednoznačne stála za splnenie podmienok súťaže. Uznajte, že získať takto naplnený box za dva komentáre – jeden na blogu a jeden na sociálnej sieti – to je šanca ako hrom. Z produktov v takejto obrovskej zbierke vyčaríte množstvo prenádherných líčení na každý deň i špeciálne príležitosti. Ale už teda nejdem napínať a prezradím, koho vyžreboval Random.org. V žrebovaní bol každý, kto dodržal všetky podmienky.

Výherkyňou boxu sa stáva pani / slečna Lucka Šamajová. Lucku prosím, aby mi prostredníctvom emailu zaslali na adresu facebook@elnino.sk svoje kontaktné údaje vrátane telefónneho čísla pre dopravcu. Srdečne gratulujem a ostatným zúčastneným ďakujem za zapojenie sa.

Nevyhrali ste? Nezúfajte. Na Elnino.sk stále prebieha akcia, v rámci ktorej môžete získať produkty Gabriella Salvete výrazne lacnejšie. Mrknite celú ponuku značky a vyberajte. 🙂

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

1 komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This