Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.1.2018 v Novinky, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Kozmetika Pilaten – dobre investovaný čas do krásy

Kozmetika Pilaten – dobre investovaný čas do krásy

Už sa skončili časy, kedy bola pre väčšinu ľudí kórejská kozmetika Pilaten mimo dosah. Váš obľúbený obchod Elnino.sk zaradil produkty jednej z najžiadanejších ázijských značiek do svojej ponuky.

Veľký „boom“ kórejskej kozmetiky dorazil i na Slovensko. Ľudia nakupujú kozmetiku z Ázie cez internet, u rôznych pochybných zahraničných predajcov a na produkty s otáznou kvalitou neraz čakajú i celé týždne. Je síce lacná, no stoja výsledky za reč? Často veru nie. Namieste je niekedy i strach, pretože takto dovážané produkty môžu byť i nebezpečné.

Ja však poznám takú značku, ktorá je overená a pre Vás ľahko dostupná. Produkty značky Pilaten, ktorých cena i efekt Vás milo prekvapí. Čo potrebujete, je iba pár minút na online objednávku a jeden až dva dni pre dopravcu na doručenie. Ako viete, obchod Elnino neotáľa dlho s odosielaním. Všetky produkty sú 100 % skladom a pripravené na okamžité zabalenie a cestu k Vám.

Kozmetika Pilaten - Váš domáci wellness

Kozmetika Pilaten – Váš domáci wellness

Kde sa vzala kozmetika Pilaten?

Pomerne mladá značka Pilaten bola založená v roku 2008 slečnou Zhu Zhi Qin, ktorá tak zrealizovala svoj sen o vlastnej špecifickej kozmetickej značke. V roku 2016 sa značka prvýkrát objavila aj v USA a Kanade, kde jej obľuba zaznamenala doslova raketový vzostup. Kladné ohlasy sa rýchlo dostali i do Európy a tak o kórejskú kozmetiku Pilaten prejavil záujem i obchod Elnino.

Aké zázraky obsahuje kozmetika Pilaten

Aj keď je to kórejská značka a na jej obaloch si toho veľa neprečítate (všetko je písané kórejsky), môžete byť pokojní. Produkty značky Pilaten sú vyrábané a vyvíjané podľa noriem Európskej komisie, ktoré nedovoľujú výrobcom používať v Európe zakázané kozmetické ingrediencie s negatívnym dopadom na pleť. Zakazujú tiež akékoľvek testovanie na zvieratách. Žiadne zvieratko netrpelo len preto, aby ste mohli vyskúšať napríklad bestseller značky. Čo má kozmetika Pilaten naozaj vynikajúce, sú masky.

Revolučná čierna pleťová maska Pilaten Black Head

Čierne bodky – strašiak snáď každého. Čo takto sa ich zbaviť len za 30 minút? Bambusové uhlie obsiahnuté v pleťovej maske Pilaten Black Head hĺbkovo vyčistí problematické partie tváre. Za 30 minút vytvaruje na pokožke film, ktorý na seba prilepí všetko, čo na pleť nepatrí. Jediným ťahom zbavíte pleť odumretých buniek i nečistôt.

Pilaten Black Head maska

Pilaten Black Head maska

Revolučná maska obsahuje navyše aj provitamín B5, ktorý preventívne bojuje proti nedokonalostiam pleti a prírodný komplex ďalších vitamínov a extraktov (pšeničné klíčky, grapefruitový olej, kolagén). Rozžiari vašu pleť a dodá jej behom okamihu zdravý vzhľad. Čierne bodky, pupienky, akné – áno, tomu všetkému môžete dať zbohom.

To však nie je všetko. Kozmetika Pilaten neustále skúma a inovuje prístupy k starostlivosti o pleť, aby ste si mohli dopriať každý deň tie najmodernejšie produkty. V ponuke značky Pilaten preto nájdete aj krém na ruky, kolagénové masky pre vypnutie pleti, špeciálne gélové masky na oči a mnohé ďalšie prípravky.

Moje tipy na 2 super produkty Pilaten

Čím ma kozmetika Pilaten potešila, je chladivá maska na okolie očí s obsahom morských rias Pilaten Pila Girl, ktorá spevňuje pokožku a eliminuje kruhy i vačky pod očami. Najviac ma však dostala hydratačná maska na pery – Pilaten Collagen Nourish Lips Membrane. Niečo takéto som už dlhšie hľadala. Nezľaknite sa fólie, ktorú si jednorázovo prilepíte na pery i okolie. Pery aj jemná pokožka okolo nich dostanú dobrú dávku výživy i vlhkosti. V maske sú totiž samé dobré veci. Hydratačný hyaluronát sodný, med, kolagén, výťažok z aloe vera i jahody. Možno sa Vám budú smiať, keď budete mať tieto zázraky na sebe, ale ten výsledok, ten bol naozaj pôsobivý.

Pilaten - kolagénová maska na pery a gélová maska na očné okolie

Pilaten – kolagénová maska na pery a gélová maska na očné okolie

Vtipné obaly majú i vtipné ceny. Kozmetika Pilaten nielenže šetrí Váš čas, ale robí doslova zázraky na počkanie. A to najlepšie – jej produkty zoženiete už od 80 centov. Vyskúšajte ju i Vy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This