Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 31.5.2017 v Novinky, Poradňa, Vlasová kozmetika, Vône | Bez komentárov

Kozmetika Tigi a Bed Head – dezert pre Vaše vlasy

Kozmetika Tigi a Bed Head – dezert pre Vaše vlasy

Unikátna vlasová kozmetika TIGI je používaná nielen profesionálnymi kaderníkmi, ale ubehol už nejaký ten piatok, čo sa zabývala aj ich klientov doma. A je čoraz populárnejšia. Poznáte jej produkty?

Toni & Guy a kozmetika Tigi

Viete, čo má spoločné skvelá vlasová kozmetika Tigi a duo slávnych britských stylistov Toni & Guy? Okrem toho, že produkty i pánov nazývame špičkovými odborníkmi v oblasti vlasovej starostlivosti, odpoveď môžeme nájsť aj v kozmetickom rade Bed Head, ktorého produkty Anthony Mascolo a jeho mladší brat Guy navrhli.

Anthony Mascolo, Zdroj: Sfactorbytigi.com

Anthony Mascolo, Zdroj: Sfactorbytigi.com

Mladší brat už bohužiaľ nežije, ale Toni sa neustále realizuje vo viacerých projektoch a často sa vraj necháva inšpirovať hudbou. Zrejme mu to pripomína ťažké začiatky, keď s bratom po tragickej strate matky začali pracovať spolu a chvíľami boli aj s ich úsilím na pokraji krachu. Potom však pre nich nastala veľmi šťastná éra, kedy sa výrazne zmenili trendy. Muži i ženy začali túžiť po atypických vlasových strihoch z dlhších vlasov. Pre kaderníkov nastal ten správny čas predstaviť ľuďom svoj „taliansky štýl“ a ich kniha na objednávky sa začala plniť termínmi. Môžeme dvakrát hádať, kto mohol mať v časoch okolo roku 1962 na tom zásluhu. Ja tipujem Beatles. To by vysvetľovalo i Anthonyho lásku k hudbe a novým štýlom.

Každý strih však potreboval požadovanú starostlivosť a tak bratia začali fušovať do remesla výrobcom kozmetiky. Čo už môže byť lepšie, než keď si sám kaderník navrhne produkt podľa potrieb a predstáv? Samozrejme sa to podarilo. Dnes kozmetika Tigi spolu s ich vlastnou značkou Toni & Guy patria k najprogresívnejším značkám na svete a vyvíjajú sa rovnako ako muzika.

Tigi Bed Head

Kozmetika Tigi Bed Head je pekelne dobrá a v jej produktoch sa odráža jasný vplyv hudby. Najčastejšie metalovej a elektronickej, lebo Toni má dobrý vzťah s mladými ľuďmi. Ak sa teda majú produkty u Vás úspešne zabývať, mali by ste mať dobrý zmysel pre humor a otvorenú myseľ ako oni. Už názov samotného radu „Bed Head“ (voľný preklad: vlasy, ako keby ste práve vyliezli z postele) sa totiž nedá brať vážne. Produkty majú fantastickú vôňu doslova na zjedenie, ale ich názvy znejú a obaly vyzerajú roztodivne. Ale čo tam po obale?

V rade Bed Head nájdete šampóny, ale i stylingové produkty aplikovateľné na čerstvo umyté i neumyté vlasy. Či už Vám po párty na hlave tróni stoh slamy namiesto vlasov, zmyla Vám ich vlna tsunami, alebo sa v nich vyzúrilo tornádo, kozmetika Tigi si už s nimi poradí. Bez žartov. Výrobky vlasovej starostlivosti Tigi pre mužov aj ženy sú obdarené ohromujúcim účinkom a tiež vôňou, ktorá Vás v nejednej situácii zachráni. Tá vôňa vás úplne dostane! Žuvačky, limonáda, zmrzlina… dezerty, akých vône Váš noštek ráči. A tu sú nejaké tipy na tie najlepšie veci.

 

Tigi ale nie je len o celkovom výsledku. Imidž je síce dôležitý pre inšpiráciu, ale k tým výsledkom sa musíte nejako dopracovať. Kozmetika Tigi preto prináša kreatívne inteligentné produkty, s ktorými narábate doslova intuitívne a trošku sa tu rúcajú zaužívané pravidlá. Uznajte, že ružový flakón bude medzi nudnými vlasovými produktmi predsa trošku kričať a ani úmyselný „výbuch na hlave“ nepatrí k štandardom (metal je metal). Ale kto tu hovorí o štandardných účesoch, však? Tigi nie je kozmetika, je to životný štýl prežívaný s ľahkosťou. Vy rozhodujete, ako budete žiť, čo chcete nosiť a produkty sa vo finále lepšie než iné prispôsobujú Vášmu strihu i farbe, dávajú textúru, tvar a definujú Váš účes. Výsledkom je hravý, ale dokonalý matný či lesklý finiš, s priam gurmánskou vôňou, s minimálnou námahou.

Novinka – rad Tigi Bed Head Rockaholic

Niektoré balady Vám budú tvrdiť opak, ale život rockera nie je prechádzka ružovou záhradou. Ak si máte udržať svoj rockerský imidž, to posledné, čo potrebujete, je komplikovaná kozmetika. Musí sa používať intuitívne a ľahko. Na pomoc prichádza rad Tigi Bed Head Rockaholic inšpirovaný rockovou hudbou. Opäť tu teda vidíme vplyv hudby. Ktoré z produktov Rockaholic odporúčam? Nech sa páči, tu sú moje tipy.

Pre našuchorené účesy z krátkych vlasov je vynikajúca stylingová pasta Tigi Rockaholic Headliner. Stredná fixácia umožňuje účes kedykoľvek pretvoriť. Hĺbková hydratácia, nulové zaťažovanie a super objem už od korienkov – to sľubuje i dáva tužidlo na vlasy Tigi Rockaholic Amped Up. Vyskúšajte a budete nadšení. Aj lak na vlasy Tigi Rockaholic Groupie môžete používať do rockového bezvedomia. Je ľahký, bez lepenia a silne fixuje účes, dáva mu jemný lesk a na konci dňa ho jednoducho vyčešete. Ako už tušíte, sprej pre plážový vzhľad vlasov Tigi Rockaholic Thunder Struck Texturising Salt Spray pre  zmenu funguje ako búrka nad morom. Zvlhčí vlasy, vytvorí, zvýrazní a zafixuje krásne vlny vo vlasoch. Že potrebujete gél a očakávate od neho viac než neforemný a mdlý účes? Potom chcite Tigi Rockaholic Punked Up Gel, ktorý zafixuje aj ten najodviazanejší účes a poskytne vlasom lesk.

Kozmetika Tigi a jej nový rad Bed Head Rockaholic

Kozmetika Tigi a jej nový rad Bed Head Rockaholic

Takmer by som na jeden super produkt zabudla. Spomínate si na Bon Joviho pesničku Livin´ On A Prayer a jej text, ako Tommy pracuje v dokoch, Gina drie v jedálni a žijú v nádeji, že raz bude dobre? Nuž suchý šampón Tigi Rockaholic Livin´ The Dream nesľubuje rozprávkový život, ale máte nádej, že Váš výjazd von s neumytými vlasmi neskončí fiaskom. Vlasy sú osviežené a získajú objem. Každý z týchto produktov si zasluhuje môj hlboký rešpekt!

Neváhajte a spoznajte aj ďalšie produkty a ďalšie línie značky Tigi.

Kozmetika Tigi je o pokroku. Udržiava umenie tvorby účesov nažive a vždy otvorené zmenám. Kreatívna inteligencia, to je filozofia značky Tigi.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This