Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.2.2019 v Vône | Bez komentárov

Lacoste novinky magnetizujú príťažlivou silou ovocia

Lacoste novinky magnetizujú príťažlivou silou ovocia

Pôsobte na svoje okolie ako magnet s vôňami Lacoste, ktoré tak trošku odporujú zákonom fyziky. V práci, na večierku i na svahu, elegantná vždy a za každých okolností. Lebo logo krokodíla je istota!

René Lacoste by sa tešil. Jeho vízia o budúcnosti žien v tenise bola úplne správna. Ženy si mimoriadne obľúbili odevy, ktoré obopínajú ich zvodné krivky a súčasne im poskytujú voľnosť pohybu. Mužom zasa lahodí pohľad na ženy. A všetci milujeme Reného značku Lacoste. Jej decentný – športový elegantný štýl. Preto som rada, že vám môžem predstaviť nie jeden, ale rovno dva ďalšie dva kúsky v dámskej kolekcii vôní Eau de Lacoste L.12.12.

Magnetizujúca Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic

Parfumovaná voda Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic nezaprie nutnú dávku kvetov, ktoré povznášajú aspekt ženskej krásy rovnako ako sladká (nie cukríková!) vanilka v jej základe. Elegantná a zároveň uvoľnená vonná harmónia sa tak bude okolo vás niesť vo vzduchu ako dlhý šál. Ale nie je to prvoplánovo športová vôňa. Pokojne si ju vezmite na svoje večerné tanečné vystúpenie, alebo ňou na Valentína pritiahnite svojho drahého k sebe.

ZLOŽENIE:
Hlava ► pomaranč, mango, klementínka
Srdce ► jazmín, ruža, heliotrop, list fialky
Základ ► pačuli, fazuľa tonka, vanilka

Kvetinovo-ovocná kompozícia Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic nepotrebuje k vytvoreniu magnetického poľa žiadnu vonkajšiu silu. Radí sa medzi parfumy, ktoré oslovia snáď každého. Dôvod? Jej tóny sú väčšine z nás dôverne známe a príjemné. A navyše sexy.

Čerstvý a hravý ovocný úvod z citrusového ovocia osloví najmä mladšie ročníky. Sofistikované srdce z jazmínu a lístkov fialky, ku ktorým sa intenzívne predral mix manga s vanilkou, tých ostatných. Je to tak trošku exotika – sladký prísľub tropického raja – s kvapkou ostrého pačuli a pižma. Dvojdielna love story, ktorá začína rezko, kde príťažlivou silou ovocia k sebe pripúta dve srdcia a končí láskou na celý život. A trvá. Budete prekvapení, ale vôňa Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic s prehľadom vydrží aj 6 – 8 a viac hodín. To je dosť na zamotanie hlavy nejakého fešáka.

Energická Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche

Ak ste pozabudli, čo znamená pojem Eau Fraiche, dovoľte mi malé odbočenie. Tento typ vône sa blíži koncentráciám kolínskej a toaletnej vody. Je jemnučká a slúži na osvieženie. Aplikuje sa predovšetkým na oblečenie, pretože z dobre prekrvenej pokožky by jej svieže tóny vyprchali rýchlejšie. Výhodou tohto produktu je jeho maximálna nekonfliktnosť s citlivými nosmi. S Eau Fraiche nikdy nebudete obťažovať svoje okolie a vždy sa budete cítiť sviežo.

Vôňa Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche pohltila silu citrusov i energiu vody, ktorá ich celé leto zalievala. Jej jednoduché tóny oceníte predovšetkým v teplých jarných dňoch a letných horúčavách. Veď najlepší spôsob, ako získať dávku osviežujúcej energie, je zharmonizovať sa s atmosférou šťastného leta a využiť jeho ovocné dary.

ZLOŽENIE:
Hlava ► grapefruit, ružové korenie, žltá mandarínka
Srdce ► magnólia, egyptský jazmín, vodné tóny
Základ ► pižmo, list indonézskeho pačuli

Kvetinová akvatická novinka roku 2018 je svieža, mladistvá a rozhodne ženská. Hlavne na začiatku by ste ju, podobne ako magnetickú predchodkyňu, okamžite označili za dievčenskú. Úvod iskrí jemne okoreneným grapefruitom a žltou mandarínkou.  Srdce vône naplnila voda, ktoré zaliala lístočky očarujúcich kvetov magnólie a egyptského jazmínu, aby si z nich urobila ľadový čaj. Pozornejší nos pri privoňaní zblízka odignoruje koketné až  mierne šteklivé tóny korenia, citrusov a zacíti i mierne živočíšne tóny pižma s pačuli.

Šikovný koktail zo sviežich ovocných tónov robí z vône Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche skutočne fajn kúsok. Bez problémov viem v duchu značky predstaviť športovo založenú ženu, ktorá nosí tento druh vône každý deň. A niektorí sa ňou môžu osviežiť i teraz. V priestoroch prekúrenej kancelárie to nejedného kolegu či kolegynku preberie z útlmu. Tak, ako teraz prebrala mňa (smiech).

Ktorá z nich bude vaša?

Vône značky Lacoste ponúkajú ženám toho dosť. Inak na tom nie je ani športová dámska kolekcia a novinky predstavené teraz. Sú jednoduché, elegantné, mimoriadne príťažlivé a majú dostatočné kvality na to, aby vás sprevádzali celý rok 2019.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This