Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 21.1.2015 v Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Lanvin Eclat d’Arpege konečne ako pán

Lanvin Eclat d’Arpege konečne ako pán

V dielni Lanvin si niekto položil otázku, aké by to bolo, keby tanečný parket ovládli dámy. Možno by sa to pánom páčilo, ale skôr či neskôr by zatúžili po tanci s nimi. Bez pánov by bol i svet vôní smutným miestom.

Neviem ako u Vás, no u nás bola vždy o tanečných partnerov núdza. Na diskotékach, na tanečnom krúžku i na zábavách. Ak dáma neprišla rovno s partnerom, ktorému sa tancovať chcelo, tak si veľa tanca neužila. Ako niekto napísal istý autor, ženy a muži sú z rozdielnych planét a nie vždy sa nadchnú pre rovnakú vec.

Rovnako to bolo i je s vôňami. Veď uznajte, len taký Lanvin má vôní Eclat d’Arpege (vrátane limitovaných edícií) už možno aj 10, ale pánska vôňa doteraz nikde. Je jasné, že rozvoj pánskych parfumov oproti tým dámskym značne pokuľháva. Niektorí páni tak v záujme kreativity a originality musia siahať po dámskych parfumoch, ak nechcú voňať rovnako ako ich všetci známi. Ja osobne poznám pánov, ktorí sa voňajú Chanelom No. 5 alebo dámskymi gurmánskymi vôňami Thierry Mugler a verte či nie, naozaj im tieto vône svedčia. Akurát sa nimi nie vždy chvália, pretože v tejto oblasti stále panujú predsudky.

Lanvin obohacuje svoju kolekciu

 

Lanvin nový pánsky parfum, Zdroj: http://bit.ly/15tousn

Lanvin nový pánsky parfum, Zdroj: http://bit.ly/15tousn

Ťažko povedať, čo primälo značku Lanvin prehodnotiť svoj názor, no kolekcia vôní Eclat d’Arpege má konečne verziu, ktorú si páni môžu hrdo vystaviť na policu a pochváliť sa priateľom. Na flakóne jednoduchých tvarov sa pýši nadpis „POUR HOMME„. Pevne verím, že k nej pribudnú skoro i ďalšie a nezostane je jedináčikom medzi toľkými dámskymi verziami.

Zloženie Eclat d’Arpege Pour Homme má byť následovné:

Hlava: bergamot, limetka a mandarínka

Srdce: list fialky, jazmín a rozmarín

Základ: santalové drevo, céder a pižmo

Toaletná voda Eclat d’Arpege Pour Homme, sa bude predávať po 30, 50 a 100ml, čo sú tie isté objemy ako u dámskej vône Lanvin Eclat d’Arpege, ktorou sa pánska verzia inšpirovala.

Lanvin Eclat D´Arpege dámska vôňa od Elnino.sk

Lanvin Eclat D´Arpege dámska vôňa

Klasická pánska vôňa Lanvin Arpege bola ťažká a hrejivá, vôňa Eclat d’Arpege Pour Homme bude svieža. Podľa zloženia to bude rovnako jedna z tých ľahších vôní, ktoré budú páni môcť nosiť najmä na jar a leto. Avšak nebudú ju musieť odkladať ani na jeseň či v skorú jar, keď sa denné teploty ešte nešplhajú do takých výšin.

Nechce sa Vám čakať, kým tento nový parfum príde až na Slovensko? Vyskúšajte inú sviežu vôňu Lanvin L`Homme Sport.

Pánska vôňa Lanvin L Homme Sport - iná pánska vôňa z ponuky Elnino.sk

Pánska vôňa Lanvin L Homme Sport

Ani v športovej vôni Lanvin L`Homme Sport nechýbajú citrusy a príjemné tóny dreva. Koncept je tiež vylepšený o korenie a byliniek, ako je levanduľa a šalvia.

Páči sa Vám táto novinka podľa zloženia? Stane sa kráľom Vašej zbierky, alebo fandíte viac športovej vôni Lanvin L`Homme Sport?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This