Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.9.2016 v Dekoratívna kozmetika, Novinky | Bez komentárov

Lesk na pery sovička – originálna a milá maličkosť

Lesk na pery sovička – originálna a milá maličkosť

Tento roztomilý lesk na pery v tégliku s roztomilou postavičkou sovičky nepoteší len školopovinné dámy. Budete ho chcieť aj Vy. K dispozícii sú 4 super príchute. Kto by im len dokázal odolať?

Existuje dva typy produktov, ktorých ženy nemajú nikdy dosť. Áno, uhádli ste. Je to balzam na pery a lesk na pery. Neviem ako ste na tom Vy, ale ja ich mám všade. Čo sa mi podarilo narýchlo pozháňať po byte, je týchto pár kúskov. Balzam na pery značky Labello má na fotografii prevahu, tých vlastním najviac. Ale v kabelkách, šuplíkoch a vreckách vetroviek by ste mi našli aj balzamy značiek Maybelline, Bioderma, Blistex, Neutrogena a iné.

Balzam a lesk na pery - súčasť základnej výbavy dámy

Balzam na pery – súčasť základnej výbavy dámy

Lesk na pery má u mňa rovnaké zastúpenie. Najväčšiu časť tvoria lesky na pery značky Rimmel London, pretože značka je schopná priniesť aj odvážnejšie farby. Neverili by ste, ako pekne ten čierny lesk na pery vyzerá v kombinácii s niektorými rúžmi.

Lesk na pery nielen na parádu

Lesk na pery nielen na parádu

Do tejto zbierky však čoskoro pribudne ďalší lesk na pery, ktorý má vlastnosti balzamu a pritom stále ide o lesk na pery. Postará sa o to nová značka na našom trhu – kozmetika 2K. Lesk na pery 2K Lip Gloss je čerstvou novinkou v sortimente obchodu Elnino.sk a dostanete ho v 4 príchutiach – malinovej, jahodovej, ananásovej a ten oranžový chutí ako broskyňa. Nejdem Vás v článku zaťažovať anglickými názvami produktu, pracovne ho nazvime lesk na pery sovička.

Lesk na pery sovička malina, jahoda, ananás a broskyňa

Lesk na pery sovička malina, jahoda, ananás a broskyňa

Lesk na pery sovička

Ja by som zaradila lesk na pery sovička do kategórie takých malých úletov. Všetci vieme, že väčšina leskov spĺňa len dekoratívnu a ochrannú funkciu.  Obvykle dodávajú perám jemný lesk, trošku ich zvláčnia a zmäkčia. A keďže obsahujú rôzne minerálne a syntetické látky, dokážu udržať povrch pier nielen ligotavý, ale tiež chránený pred vplyvom prostredia. Majú preto aký taký význam v udržaní vlhkosti.

Lesk na pery sovička bude hit

Lesk na pery sovička bude hit, zdroj: Pinterest

Lesk na pery sovička máličko pokročil. Výrobca doňho pridal okrem príchute aj dávku vitamínu E, ktorý má významný vplyv na zachovanie zdravia a krásy jemnej pokožky pier. Nebudeme si nič navrávať, nie je to žiadna výživná bomba. Avšak oproti iným leskom ide predsa len o čosi viac než lesk na pery a to si cením. Z ponuky leskov v tvare sovičky 2K ma najviac oslovila jahodová príchuť.

Ak Vás lesk na pery sovička neoslovil a príde Vám nápad nosiť sovičku v kabelke detinský, alebo nemáte rada lesky, určite si pozrite balzamy na pery v guľatých téglikoch. Okrem malinového a jahodového kúpite aj pomarančový a čučoriedkový. Alebo potešte aj svoju kamarátku. Vo výhodných duo baleniach sú kombinované príchute melón a broskyňa, jahoda a malina alebo netradičné mango a čerešňa. Páčiž by sa Vám mohli aj ultra farebné paletky líčidiel 2K.

Celá ponuka kozmetiky 2K na dosah jediného kliknutia je tu

Zatiaľ som jahodový lesk na pery sovička nevyskúšala, no dnes sa ho práve chystám kúpiť a keď ho otestujem, dám vedieť, ako som pochodila. Pokiaľ ste ma v skúšaní predbehli, pochváľte sa v diskusii. 🙂

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This