Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.6.2017 v Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Letné zľavy prihrávajú na smeč dovolenkárom

Letné zľavy prihrávajú na smeč dovolenkárom

Leto klope na dvere a spolu s ním prichádzajú letné výpredaje. Obchody sa bijú, kto poskytne väčšie letné zľavy a dovolenkári jasajú. Skôr, než zbalia kufre, môžu doplniť zásoby vôní i kozmetiky.

Letné zľavy od najväčších po najmenšie

Ako každé leto, obchod Elnino.sk zaradil do svojej ponuky najmä letný tovar, ktorý u Vás doma isto nájde svoje využitie. Niektoré kúsky sa predávajú ako teplé rožky. Priznám sa, že aj mne už pár produktov vyfúkli iní zákazníci priamo pred nosom.

Na dračku ide napríklad značka kozmetiky Guerlain, ktorej letné zľavy sa vyštverali až na úctyhodných 60 %! Mejkapy, bronzery, očné tiene, rúže v šikovných testerových baleniach možno kúpiť už od cca 7 EUR.

Guerlain a letné zľavy na testery tejto high-end kozmetiky

Guerlain a letné zľavy na testery tejto high-end kozmetiky

Nekúpite ich v zlatých nablýskaných obaloch ako z reklamy, ale to nevadí. Stačí ich vložiť do prázdnych obalov z inej dekoratívnej kozmetiky a do Vašej zbierky tak pribudnú fantastické značkové produkty doslova za pár eur.

Zákazníci sa potešili aj produktom na pery a oči od značky Frais Monde. Očné linky, hydratačné rúže i moderné matné ceruzky si vďaka letnému výpredaju nájdu ďalších fanúšikov. Sú zlacnené o 60 %.

Dekoratívna kozmetika Frais Monde na pery a oči

Dekoratívna kozmetika Frais Monde na pery a oči

Obľúbené sú tiež kefy Tangle Teezer. Letné zľavy 30 % postačili na to, aby sa ich cena v porovnaní s cenami v kamenných obchodoch dostala na štvrtinovú. Chcete kefu za 5 EUR? Tak utekajte, kým sú zásoby. Ale mám tu pre Vás aj ďalšie zaujímavé tipy.

75% pre pestré nechty

Pýtate sa, aký len môže byť lak za 51 centov? Ak ide o lak na nechty Astor Perfect Stay s lycrou, širokým štetcom a hustými vláknami, odpoveď máte v názve. Perfektný! Aktuálna ponuka značiek je široká a letné zľavy začínajú na percentuálnej hodnote 32 %. A farby? Od výmyslu sveta. Laky na nechty v odtieňoch, aké si len poviete. Presvedčte sa sami. Zladiť ich so žabkami a plážovou obuvou = žiadny problém.

1) Sally Hansen Complete Salon Manicure a odtieň 414 Cherry Cherry Bang Bang; 2) Astor Quick & Shine a odtieň 611 Raise A Glas; 3) Astor Fashion Studio a odtieň 295 Acacia Leaves; 4) ASTOR Perfect Stay a odtieň 105 Nude Peach; 5) ASTOR Perfect Stay a odtieň: 106 I Lilac It; 6) Astor Fashion Studio a odtieň 276 Hot Cumin; 7) Rimmel London Velvet Matte a odtieň 015 Midnight Kiss; 8) OPI Nail Lacquer a odtieň NL N13 Did It On´Em; 9) BOURJOIS Paris La Laque a odtieň 3 Orange Outrant; 10) Rimmel London Salon Pro Kate a odtieň 239 Red Ginger; 11) Sally Hansen Complete Salon Manicure a odtieň: 230 Nude Now 12) Rimmel London 60 Seconds Super Shine a odtieň 823 Blindfold Me Blue

60 % pre čokoládový vzhľad

Bronz stále nevychádza z módy. Dámy preto najmä v lete kupujú bronzové rúže i lesky na pery, bronzové púdre, aby vyzerali ako opálené bohyne. Samozrejmosťou je i výmena svetlého mejkapu za tmavší. Žiadna predsa nechce chodiť so svetlými mapami na tvári. Dobrý mejkap však nemusí načisto vyčerpať prostriedky odložené na dovolenku. Využite letné zľavy na kozmetiku značky Frais Monde. Produkty pre prirodzené líčenie Make-up Naturale i hydratačné produkty na báze termálnej vody Make-up Thermale  teraz dostanete o 60 % lacnejšie.

50 % letné zľavy pre 100% sviežosť

Modrá je dobrá a čo je svieže, to sa v lete pridá. Čo nám v dovolenkovej batožine nesmie chýbať? Predsa dobrá vôňa a takých má Elnino v ponuke viac než dosť. K moru sa Vám bude hodiť i kefa na rozčesanie mokrých vlasov a na zahodenie nie sú ani paletky očných tieňov inšpirované morskou hladinou a krásnou modrou oblohou.

Všetky tieto svieže kúsky boli zlacnené na polovicu. Parfum Bvlgari Omnia Paraiba som si okamžite kúpila. V obchodoch sa jeho cena pohybuje nad 60 EUR, vo výpredaji nestál ani 15 EUR.

Poobzerajte sa však aj po ďalších produktoch, ktorých letné zľavy nedosahujú päťdesiatku. Hoci zaplatíte poštovné, vo finále stále vychádzajú ďaleko lacnejšie, než keby ste ich chceli kúpiť v bežnej drogérii. Za pozornosť stojí hlavne značka Astor, Revlon, Nyx, Dermacol, Max Factor. Neprehliadnite ani špičkové vlasové produkty. Použite filter v ľavej časti stránky, ktorý Vám zobrazí presne to, o čo sa zaujímate.

Váš vstup do výpredaja

Obchod Elnino.sk poriadne okresal ceny. Vo výpredaji bolo pôvodne až 1800 položiek parfumov a kozmetiky – ale top produkty miznú rýchlo. Preto zbytočne nečakajte. Ulovte horúce kúsky parfumov a kozmetiky za bezkonkurenčne najnižšie ceny a cestujte na dovolenku ako králi!

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This