Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 21.8.2014 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Líčenie s kozmetikou Collistar

Líčenie s kozmetikou Collistar

Prenikavé oči, líčka ošľahané slnkom a dozadu vyčesané vlasy, ktoré to všetko svetu pekne ukážu. Ponorte sa do sýtych farieb. Bianca Balti, úspešná talianska modelka, môže ísť v tomto ženám dokonalým príkladom. Je líčenia nie sú zbytočne násilné a ani veľmi výstredné, ale stále výrazné a príťažlivo ženské. Bianca, ako pravá Talianka, totiž veľmi dobre vie, čo jej pasuje a toho sa drží.

S Vašou kožou na trh

Základom tohto líčenia bude samozrejme dokonalá pleť. Pri akomkoľvek výraznom líčení totiž vynikne každá nedokonalosť a Vy chcete predsa pútať tým, čo je na Vás krásne. Ideálny mejkap bude taký, ktorý farebne zjednotí pokožku na dlhú dobu a ani o ňom nebudete vedieť. Mejkap s obsahom podkladu túto službu rád urobí. Podklad vyhladí pleť, aby umožnil lepšiu priľnavosť pigmentov a tie potom vydržia kryť nedostatky po celý deň. Krytie a matný finiš si môžete poistiť kompaktným púdrom.

Doba bronzová neskončila

Letný bronz je stále žiadaný, ale leto žiaľ nepotrvá navždy. Tvárte sa, ako keby sa tohtoročné leto vôbec nechýlilo ku koncu a ako keby slniečko svietilo každý deň (i keď vieme, ako nám tento rok praje). Bronzer je vynikajúca pomôcka na líčenie, ale len vtedy, ak ju viete používať umiernene. Namiesto toho, aby ste ním poprášili celú tvár, zvýraznite len niektoré črty. Aplikuje sa na lícne kosti a na obrysové kontúry tváre. Výborne to funguje na okrúhlej tvári, ktorá takéto líčenie opticky predĺži a zoštíhli.

Produkty Collistar na dosiahnutie bezchybného vzhľadu: mejkap Evening Foundation + Primer SPF 15, kompaktný púder Silk Effect Compact Powder, bronzujúci púder 3D Bronzing Powder a Lesk na pery Collistar Twist Ultra-Shiny Gloss, všetky produkty na Elnino.sk

Produkty Collistar na dosiahnutie bezchybného vzhľadu: mejkap Evening Foundation + Primer SPF 15, kompaktný púder Silk Effect Compact Powder, bronzujúci púder 3D Bronzing Powder a lesk na pery Collistar Twist Ultra-Shiny Gloss, všetky produkty na Elnino.sk

Farbivo na pery

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, pery nebudú pri tomto líčení hrať hlavnú rolu, ale nesmie sa na ne ani zabúdať. Spomínate si? Talianka nikdy nevyjde z domu s nenalíčenými perami. Ak má Vaša tvár zlatistý podtón a cítite sa na to, bronzový rúž či lesk na pery bude v úplnom poriadku. Ak je viac ružová, nič nepokazíte leskom v odtieni nude.  Tento odtieň pasuje každej žene.

Každý obraz musí mať rám

Očná linka Collistar Eye Kajal Pencil na Elnino.sk

Očná linka Collistar Eye Kajal Pencil

V našom prípade tým obrazom budú oči. Ale pozor na hrúbku rámu! Bianka by tie svoje kukadlá nikdy neorámovala hrubou linkou. Začnite linkou na hornom viečku. Až ju budete kresliť, nechajte zatvorené oko, aby sa pigment dostal aj medzi riasy. Potom oči otvorte a namaľujte vnútornú linku.

Očné tiene Collistar Silk Effect Eye Shadow na Elnino.sk

Očné tiene Silk Effect Eye Shadow

Zdá sa, že dymové líčenie očí, s ktorým sa Váš pohľad zmení na pohľad šelmy, má viac než sedem životov.  Je to líčenie, ktoré prakticky nikdy nebude nemoderné a stačí Vám naň jeden jediný tieň. Očnú linku už máte, takže teraz celé pohyblivé viečko vyplňte čiernym alebo antracitovým očným tieňom. Ak sa Vám zdá priveľmi výrazný, môžete ho zmiešať s čokoládovo hnedým pre zjemnenie farby a rozotrite ho dostratena s pomocou štetca, hubky alebo prstov. Farbivo linky by sa malo spojiť s očným tieňom a tieň má siahať až pod obočie, kde bude najsvetlejší.

Teraz použite ten istý tieň – respektíve kombináciu čierne s hnedou – aj na spodné viečko. Namaľujte ním spodnú linku o hrúbke 3 milimetre. Dajte si pozor, aby naozaj nebola hrubšia, lebo toto líčenie by v opačnom prípade opticky zmenšilo Vaše oči.

Riasy vybavte poriadnou porciou maskary. Riasenka SuperMascara Extreme ich zahustí a predĺži. Ak treba, pokojne ich ešte pritočte s pomocou kliešťov na riasy, nech sa pekne dvíhajú k nebu a ešte viac priťahujú pozornosť na Vaše oči.

Riasenka Collistar SuperMascara Extreme na Elnino.sk

Riasenka Collistar SuperMascara Extreme

Záverečnou bodkou budú Vaše vlasy. Nemali by zbytočne rozptyľovať a ani padať do očí. Ak neviete, čím by ste ich mohli uhladiť, odporúčame nejaký stylingový prípravok, alebo skúste čelenku či šatku. Teraz už môžete vyraziť do spoločnosti. Vyzeráte čerstvo, neskutočne žensky a luxusne, skrátka úžasne ako Bianca.

Foto: http://yourself.pianetadonna.it

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This