Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.7.2015 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Limitovaná edícia Eclat d’Arpege Eyes On You

Limitovaná edícia Eclat d’Arpege Eyes On You

To by nebolo leto a to by nebola značka Lanvin, keby sa na svete neobjavila limitovaná edícia obľúbenej dámskej vône Eclat d’Arpege. Ani tento rok nebude výnimkou. Čo nás čaká a neminie toto leto?

Limitovaná edícia s roztomilou tváričkou

Kedy a kde? Limitovaná edícia Eclat d’Arpege Eyes On You nás svojim príchodom poctí na konci júla 2015. Parfuméria Elnino.sk ani na chvíľku neváhala a samozrejme urobí všetko pre jej skoré naskladnenie, takže si ju budete môcť zakúpiť spolu s ostatnými vôňami značky Lanvin. Hlavnú inšpiráciu tejto vône môžeme hľadať vo výnimočných kresbách Albera Elbaza, ktorý je už niekoľko rokov kreatívnym riaditeľom značky Lanvin. Práve tento návrhár stojí za vznikom roztomilej kresby tváre, ktorá dominuje celému flakónu novej dámskej vône Eclat d’Arpege Eyes On You.

Limitovaná edícia Eclat d'Arpege Eyes On You od Elnino.sk

Limitovaná edícia Eclat d’Arpege Eyes On You

zloženie:
Hlava: sicílsky citrón, orgován
Srdce: listy broskyne, listy zeleného čaju
Základ: biele pižmo, libanonský biely céder

Čím limitovaná edícia vône Lanvin a horúca novinka zaujme nos náročnej dámy? Zatiaľ som ju samozrejme nemohla ovoňať, no podľa zloženia by sa malo jednať o sviežu, kvetinovo-ovocnú dámsku vôňu, ktorej úvod začína vôňou sicílskeho citróna a orgovánu, ktorý je pre vôňu Lanvin Eclat d’Arpege z roku 2002 tak typický. Bez neho by to nebolo ono. Originálny flakón skrýva srdce plné zelených čajových lístkov a listov broskyne. Vôňa bude istotne veľmi ľahká, svieža a vzdušná. Som si istá, že tóny zelene orgován podporia. Celá vôňa Eclat d’Arpege Eyes On You je vystavaná na základe z bieleho cédra a pižma, ktoré ju určite nebude držať len pri pokožke, takže limitovaná edícia si určite nájde svoje miesto v letnej voňavej zbierke nejednej krásavice.

Poznáte aj ďalšie verzie úspešnej vône Eclat d’Arpege?

2014 – Eclat d`Arpege Arty

2013 – Éclat d’Arpège Pretty Face

2012 – Eclat d`Arpege Gourmandise

Limitovaná edícia, štýlová dáma z roku 2015, nás zvádza svojimi modrými očami a červenými perami. Uvidíme, aká bude v reáli. Keď pozerám kompozíciu, myslím, že by nemala ničím nepríjemne prekvapiť a malo by sa jednať o jemnú kvetinovo-ovocnú vôňu Lanvin Eclat d’Arpege tak, ako ju poznáme. A ja si ju určite nenechám ujsť, pretože mne sa zatiaľ páčili všetky.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This