Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.9.2014 v A - C, Dámske vône, Novinky, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Love Story alebo príbeh Chloé

Love Story alebo príbeh Chloé

Chloé ako značka posúva do sveta vôní jednu novinku za druhou a jej rukopis sa veľmi značne odtláča na veľkej skupine žien z rady našich zákazníčok. Hranatá silueta flakónu z priezračného skla a záhybmi, k tomu vŕšok, ktorý flirtuje s kovovými prvkami vo farbách striebra a ružového zlata, priezračný kryt rozprašovača a neodmysliteľná stuha. Tieto prvky robia už samotný flakón z radu vôní Chloé absolútne ženským a veľmi nežným až dievčenským.

Vôbec sa nečudujeme, že vždy, keď vo štvrtok na našej fanpage položíme otázku, meno „Chloé“ sa v odpovediach skloňuje najčastejšie. Nie nadarmo si vône z radu Chloé najčastejšie vyberáte ako výhru v našich súťažiach a jedna z nich vyhrala aj náš voňavý duel. Dalo sa to čakať. Tieto vône sú skrátka skvelé.

Vôňa Love Story

vôňa Chloe Love Story EdP na Elnino.sk

vôňa Chloe Love Story EdP

Flakón jednou časťou zapadá do rodiny vôní Love. Je štíhlejší, vyšší a má viac kovových prvkov, než vône Chloé. Zároveň však fľaštička ešte stále nadobúda vzor a hranaté línie charakteristické pre rodinku vôni Chloé. Nová vôňa Love Story sa dotýka sveta Love tým, že je elegantná a ma pižmový základ. Nemôžeme síce o nej povedať, že by bola púdrová, to teda nie je, ale zato má blízko k elegantnej vôni mydla a je plná sviežich bielych kvetov ako romantická láska. Zabudnite na výrazné ovocné tóny, lebo z rodiny Chloé vôňa Love Story zdedila flakón a povestnú ľahkosť.

Otvára sa citrusovo – kvetinovým buketom neroli a plynulo pokračuje do pomarančových kvetov, ale to je z ovocia asi tak všetko. Srdce doplnili veľmi romantické a zamilované tóny madagaskarského jazmínu. Základ vône tvorí cédrové drevo a pižmo.

Love Story alebo milostný príbeh

Aký je teda zamilovaný príbeh našej Chloé, alebo čo sa skrýva za týmto názvom? „Chceli sme porozprávať nový príbeh o Paríži a romantike,“ vysvetľuje viceprezident Coty Prestige Group. „Tiež sme chceli ukázať  ‘insiderskú stránku’ Paríža a kam chodia skutoční Parížania.“

Fotografie, ktoré sú súčasťou novej kampane, nasvedčujú tomu, že každodenný život v Paríži nie je len o typických miestach, ktoré dennodenne obliehajú davy turistov. Môžete sa prejsť po Champs-Elysées, navštíviť vychytený Moulin Rouge, na moste lásky Pont des Arts zanechať zámok, ktorý poistí Vašu lásku. Ale to je predsa nuda. Láska nesmie byť nudná a o to sa nám snaží Anne Flipo touto vôňou povedať.

Chloe Love Story EdP na Elnino.sk

Chloe Love Story EdP, zdroj: http://bit.ly/1s3f00Z

Príbeh Chloé začína spoznaním lásky, kde sa hlavná hrdinka – francúzska herečka Clémence Poésy – zabáva na streche niektorej z výškových budov. Vo svite vychádzajúceho slnka jej vlasy žiaria ako drahokam. Jej smiech je taký očarujúci, že ho muž jej srdca chce vnímať po celú noc. Ruka v ruke prechádzanú nočným mestom. Tajný bozk v opustenej uličke, smiech na kolotoči, romantické posedenie vo dvojici. Vie, že tam sa zaručene bude usmievať. Užívajú si všetky krásy Paríža a novo vznikajúceho vzťahu. Robia všetko to, čo čerstvo zamilované páry zvyknú robiť. Ale keď má rande pokračovať tradičnou jazdou na lodi po rieke Seina, dáma nesúhlasí svojim typicky rozkošným spôsobom, na ktorý sa nemôže muž v žiadnom prípade uraziť. Rozbehne sa popri brehu a nechá pána sledovať svoju voňavú stopu a žiaru flakónu, ktorej tvar pripomína lampáš.

Rada Chloé pre Vás, milé dámy:

Zanechajte všetky stereotypy pri prvom stretnutí a nebojte sa chytiť osud do vlastných rúk. Zaveďte pána svojho srdca na miesta, ktoré nepozná a pozrite si mesto a život ako taký aj z inej perspektívy. Naberte odvahu skúšať nové veci a nezabudnite, že vôňa tvorí veľkú časť Vašej osobnosti. Nech Vás teda v rannom vánku aj vďaka vôni vníma správne.

Vôňa Chloe Love Story je dostupná aj v našom e-shope

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This