Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 21.4.2016 v J - M, Novinky, Značky od A po Z | Bez komentárov

Lumene, lacné mejkapy a iná užitočná krása z Arktídy

Lumene, lacné mejkapy a iná užitočná krása z Arktídy

V blogerskom svete krásy sa rozšírila zvesť, že značka Lumene vyrába lacné mejkapy a riasenky vskutku dobrej kvality. Denne sa ma pýtajú, čo viem o značke Lumene a sľúbila som článok. Nech sa páči, zoznámte sa.

Lumene na krok od arktickej prírody

Aby som podporila povesť značky Lumene a to, čo sa o nej hovorí čí píše, naozaj k tomu všetkému prikyvujem. Kozmetika Lumene sa preslávila tým, že priniesla na náš trh veľmi dobré a tiež lacné mejkapy, bázy, riasenky a púdre. Dekoratívna kozmetika síce nebola jej hlavnou parketou, ale výroba sa značke darí a získava si veľa spokojných zákazníkov. Bude to aj tým, že Lumene razí svojský štýl, ktorý nazvali „Natural Code“ (v preklade „pravidlo prirodzenosti“ alebo „prírodné pravidlo“). Inšpiruje sa v Škandinávskej prírode a povzbudzuje mladé dámy, aby nechali vyniknúť svoj vlastný unikátny štýl.

Mladým ľuďom vychádza v ústrety aj čo sa týka dostupnosti. Cena drvivej väčšiny produktov azda ani nestojí za reč a predáva ich vo Fínsku, Rusku, USA, Švédsku a najnovšie aj u nás. Pozrite si cenu najlacnejšieho produktu v ľubovoľnom kamennom obchode niektorej z bežných drogérii a potom sa pozrite na ponuku Lumene na Elnino.sk, kde patrí medzi novinky. A jedna novinka je tu aj pre Vás. V obchode navyše beží akcia, v rámci ktorej získate ešte ďalšie zľavy.

Akcia Lumene na Elnino.sk

Akcia Lumene na Elnino.sk

Akcia bude trvať do 25. 4. 2016 (23:59) alebo do vypredania zásob. Ak chcete vyskúšať tieto novinky, máte možnosť ušetriť. Však pozrite. Riasenka alebo mejkap Lumene za 4 eurá? To v akom rozprávkovom svete s neuveriteľne nízkymi cenami sme sa to ocitli?

Vstupte do rozprávkového sveta dekoratívnej kozmetiky Lumene

Ale nie o tomto som dnes chcela písať. Viete, že ja nepozerám len na obaly a ceny, ale na vnútro. Ceny možno niekomu prídu podozrivo nízke, no ja hovorím, že sa niet čoho báť. Vo vnútri je samotná krásna Arktída a ingrediencie vôbec nie sú nekvalitné. Ani kozmetika. Lumene sa netají tým, že majú laboratória len krôčik od arktickej prírody. A aká pridaná hodnota z toho plynie pre Vás?

1. Sila a odolnosť

Arktída nie je miestom pre slabých a bezbranných. Silné mrazy, snehové búrky, dlhé a úporné zimy, krátke no o to silnejšie letá s intenzívnym slnečným svetlom. A to ani nehovorím o nekonečných arktických dňoch a nociach. Predstavte si, že na Vás 24 hodín svieti arktické slnko a bičuje Vás lúčmi.  Kto chce v tomto prostredí prežiť, musí mať tuhý koreň.

A tu je práve výhoda. Keď Lumene používa Arktídu ako zdroj ingrediencií, akú silu a aké benefity môže takáto kozmetika poskytnúť Vašej pleti, keď sú hlavné ingrediencie nabité vitamínmi, antioxidantmi, vzácnymi omega mastnými kyselinami? Voda, rastlinky i minerály sa vyskytujú v prírode voľne. Bez postrekov, bez nutných hnojív i prísad v podobe jedov z výfukových plynov a smogu. V Arktíde nemajú rastlinky toľko škodcov a negatívny dopad činnosti človeka na životné prostredie je minimálny. Všetko odtiaľ získate čisté. Radosť pracovať v takom prostredí a radosť sa natrieť krémom z látkami z čistého zdroja. Naše ingrediencie majú zlomok ich sily a výživnej hodnoty.

2. Skúsenosti a technológie

Značka Lumene uzrela svetlo arktického dňa v roku 1970 a behom troch rokov sa v oblasti starostlivosti o pleť a kozmetiky vo Fínsku vypracovala až na leadera na trhu.

Podobne ako korene arktických kríčkov a stromov, aj korene Lumene siahajú hlbšie. Šum okolo značky začal už v štyridsiatych rokoch, keď začínali ako farmaceutická spoločnosť. Od nej potom laboratória Lumene „zdedili“ vybavenie a spolu s ním aj expertov s potrebnými skúsenosťami vo využívaní moderných technológií. Nie je totiž umením niečo pomiešať. Umenie spočíva vo vytvorení unikátnych kombinácií, pomerov a ich technologického spracovania na vysokej úrovni, aby z tej kozmetiky telo malo nielen vonkajšiu krásu na oko, ale aj skutočný osoh.

Pleťová kozmetika Lumene poskytuje možnosti starostlivosti pre všetky typy i potreby pleti, no v prvom rade musí do pokožky prenikať a chrániť ju, aby poskytla hodnoty. Efekt je tým, na čo sa značka sústredí. Avšak Lumene sa taktiež zaujíma o to, ako bezpečne a účinne odlíčiť pleť od nánosov dekoratívnej krásy. Čistota pol života a zvyšok ochrana, preto si môžete spolu s produktom na líčenie vybrať aj odličovač a produkt starostlivosti o pokožku tváre i celého tela. Čokoľvek potrebujete, to dostanete.

Kozmetika Lumene krásne vonia, obsahuje najvzácnejšie dary z Arktídy (prevažne ovocie ako čučoriedky, šípky, brusnice, maliny, plody rakytníka, moruše, atď.) a ako vidieť, má tiež nápadité a pestré obaly. Načerpáte z nej nielen potešenie pre zmysly, ale taktiež potrebnú výživu i sviežosť arktickej prírody. Za vyskúšanie rozhodne stojí. Či už s akciou alebo bez akcie, tieto produkty poskytnú pokožke oveľa viac, než by si ktokoľvek myslel. Aj za tie nízke ceny.

Vyskúšajte produkty kozmetickej značky Lumene aj Vy.

Máte skúsenosti s touto značkou? Neváhajte sa o ne podeliť aj ďalšími čitateľmi, alebo zdieľajte tento článok.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This