Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.9.2014 v Pánske vône, Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Manuál Jamesa Bonda (rady a tipy)

Manuál Jamesa Bonda (rady a tipy)

Kto by ho nepoznal Jamesa Bonda? Je to pravdepodobne najslávnejší tajný agent na svete a hrdina každej „bondovky“. Tak sme nazvali sériu filmov, kde sa napínavý dej točí okolo agenta s kódom 007. Všetky ženy mu ležia pri nohách, má priateľov na tých najvyšších miestach, oblieka sa do najlepších odevov, vozí sa v najlepších autách a hádam používa i tú najlepšiu kozmetiku. Ako by ste mohli byť ako on? Dajte na naše rady, lebo stačí len niekoľko krokov.

1. Buďte šarmantný

Bond by by nikdy nerozprával vulgárne. Jeho slovník je vyberaný a vždy má nachystané vtipné odpovede. Nemusí rozprávať príliš veľa. Jemu stačí, keď dobre počúva, čo mu ľudia hovoria. Potom môže v konverzácii používať skúsenosti iných, rozprávať zaujímavé príbehy a tým je čoraz obľúbenejší.

2. Vždy upravený a dobre oblečený

Pomocníci pre hladké oholenie s Gillette podľa Elnino.sk

hladké oholenie s Gillette

Ako agent musí Bond reprezentovať svojím zjavom. Nekupuje si príliš lacné a ani neforemné oblečenie. Splýva s jeho postavou a dokonale mu sadne. Ak prsty presahujú aspoň jedným článkom spodný okraj saka, spod rukáva trčí 1 cm košele a zadný lem Vašich nohavíc nepresahuje opätok, potom ste si vybrali výborne i Vy. Pamätajte si tieto rady pri každom nákupe. Súčasťou dobrého vzhľadu je dokonalé oholenie. Pleť hladká a jemná na dotyk je tým, na čo by ste mali byť hrdý.

3. Úcta a rešpekt k ženám i k sebe

Úcta nespočíva len v tom, že počúvate, čo Vám dáma hovorí a správate sa galantne, ale tiež o dobrom pocite dámy z Vás. K dobrému pocitu určite nepatria mastné vlasy a telesný pach. To, že máte o seba dbať, to je evidentné už z 2. bodu. Kto si vyberá kvalitnú stravu a pitie, kvalitné oblečenie, kvalitnú kozmetiku, pozná svoju cenu a prechováva úctu sám k sebe, toho si ctia aj ostatní.

4. Odvaha a nekomplikovanosť v jednom

Správny muž si musí stáť za svojim slovom, dodržiavať sľuby a mať odvahu hájiť dobré záujmy. Ale nemalo by byť až také ťažké sa v ňom vyznať, aby ľudia aspoň zhruba vedeli, čo od neho môžu očakávať. Platí to pre povahu, ale i vône. Drevité a korenisté, alebo svieže a dynamické, kompozične jednoduché, ale zakaždým veľmi mužné a odvážne. Máme pre Vás tipy na 3 skvelé vône, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani James Bond.

James Bond 007 Limited Edition EdT na Elnino.sk

James Bond 007 EdT z limitovanej edície Gold

Calvin Klein Euphoria EdT na Elnino.sk

Euphoria for Men EdT od Calvina Kleina

Jean Paul Gaultier Le Male EdT na Elnino.sk

Le Male EdT od Jeana Paula Gaultiera

Naše rady, ako pekne voňať:

.

Jedno streknutie vône James Bond 007 z limitovanej edície Gold a ste okamžite pripravení na nočnú akciu. Je decentná a luxusná, na prvý dotyk svieža, no zlatá srdcom, milá a galantná, ako Bond. Ale nechýba v nej ani to správne korenie, pretože život agenta nemôže byť nudným. V jednom zlatistom flakóne sa spojili tradičné britské ingrediencie, ktoré spoločne vytvorili klasickú vôňu s moderným dozvukom.

Euphoria men od Calvina Kleina patrí medzi intenzívne vône, na ktorých sa ľahko žena stane závislou. Pozor, aby Vám ju nekradla, lebo je to presne taká vôňa, ako je samotný Bond a na ňom sú tiež ženy závislé. Ostrý a rozhodný chlapík, ktorému sa splní všetko, čo sa mu vidí na očiach pri svojom sebavedomí málokedy počuje slovo „nie“. Začína veľmi korenisto, no v srdci má bylinky, ktoré aj vážnym slovám gentlemana dodajú ľahkosť a rozhodne neprebijú pohárik dobrého vínka, ktorým si pripijete na začiatok krásneho večera. Záver je drevitý, hrejivý a pozýva ju, aby sa k Vám pritúlila.

Le Male od Jeana Paula Gaultiera je jedna z najviac sexy vôní a osvedčená vôňa, s ktorou muž nemôže nikdy šliapnuť vedľa. My jej dávame až štyri „M“, lebo je mužná, mimoriadna, magneticky príťažlivá a mnohotvárna vďaka všestrannému zloženiu, v ktorom nechýbajú príťažlivé teplé tóny vanilky a dreva, ostré koreniny, svieža zeleň, bylinky i kvety. Každým momentom z Vás pôjde iná vôňa, no keď už dôjde k zblíženiu, okolo Vás budú sladké a nežné tóny plné zmyselnosti.

5. Ceňte si to, na čom v živote záleží

Život máme len jeden, ale každá vec v ňom musí mať svoje poradie a svoju dôležitosť. Nikdy sa nehrňte do akcie nepripravený, vždy majte naporúdzi plán B, neberte všetko smrteľne vážne (ani prehru) a naučte sa vychutnávať si drobné radosti. Len šťastný a spokojný človek môže urobiť iného človeka šťastným. Ak Vám urobí radosť nejaká maličkosť a je vo Vašich možnostiach ju mať, doprajte si ju. To je to najmenej, čo môžete pre seba urobiť a rovnako sa správajte k osobám, ktoré milujete. Aj ten najmenší prejav pozornosti poteší.

Obdarujte seba a svojich blízkych našimi krásnymi vôňami v akcii

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This