Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 20.2.2019 v Dekoratívna kozmetika, Poradňa | Bez komentárov

Matné rúže Rouge Edition Velvet miznú z našich políc rýchlosťou blesku

Matné rúže Rouge Edition Velvet miznú z našich políc rýchlosťou blesku

Chcete si užiť po celý deň naozaj sýty a výrazný odtieň svojich pier a milujete matné rúže? Obidve túžby vám splnia úchvatné matné rúže Rouge Edition Velvet od Bourjois Paris. Vy ich ešte nepoznáte?

Postup, ako si namaľovať pery trvácne, je nám známy. Orámujeme pery, aby sa farba nerozmazala a aplikujeme podklad (poslúži aj make-up). Rúž nanášame štetcom spôsobom vrstvenia a každú vrstvu zafixujeme púdrom alebo ešte lepšie fixačným púdrom. To sú všetko skvelé rady, ale v tomto konkrétnom prípade vám budú všetky nanič. Matné rúže Bourjois Paris Rouge Edition Velvet si nevyžadujú žiadnu námahu a otvorili úplne novú éru v líčení pier.

Výrazné farby po celý deň

Na rúže na pery nedám dopustiť, ale snáď ako každú ženu tak aj ma privádza k šialenstvu väčšinou slabá výdrž. Keďže sa mi nechce každé ráno privstať si, niekedy svoju dilemu riešim farebným balzamom alebo rúžom vo farbe nude. Až sa tento produkt začne postupne z pier vytrácať, nie je to až také nápadné. Aspoň nechodím po svete s perami orámovanými výraznou farbou a nevyzerám ako šašo.

Keď renomovaná francúzska značka BOURJOIS Paris uviedla na trh fenomenálny tekutý rúž Rouge Edition Velvet, boli sme aj s kolegynkami pri svojich obrovských zbierkach rúžov odhodlané ignorovať túto novinku. Chyba! Mali sme si nejaký kúpiť hneď.

Revolúcia vo svete rúžov

Jemná textúra rúžov sa vyznamenala najmä pre obsah špeciálnych olejov, ktoré dávajú pocit prirodzenosti a elegancie po celý deň. Musím pochváliť ich konzistenciu i dômyselne navrhnutý aplikátor. Nepotrebujem žiadnu ceruzku. Farba sa mi s ním veľmi ľahko nanáša. Jeho mäkký materiál sa doslova kĺže po perách a pokrýva ich už v prvej vrstve intenzívnou farbou. Presne takou, ako vidíte na obale. Každý rúž má svoj farebný kryt v zodpovedajúcom odtieni, ktorý poľahky nájdete v zásuvke medzi ostatnými.

Matné rúže, ktoré nevysušujú pery

Možno ste nevedeli, že do edície Rouge Edition patria aj iné matné produkty na pery. Komu nevyhovuje aplikátor rúžu, ten môže siahnuť po klasike. V ponuke sú aj hydratačné rúže Rouge Edition Souffle de Velvet.

Najlepšie ohlasy však majú tie úplne prvé matné rúže. V ponuke Elnino.sk nájdete momentálne až 25 perfektných odtieňov za super ceny.  Ja som pestrej paletke neodolala a zakúpila odtieň 14 Plum Plum Girl. Rúž BOURJOIS Rouge Edition Velvet po nanesení za pár okamihov zasychá. Ak to mám porovnať s rúžom Dermacol 16H Lip Colour alebo Rimmel London Provocalips, je to o čosi kratšia doba.

Mne matné rúže pery nevysušili ani trošku. To však neznamená, že ak už pery suché sú, nemáte podniknúť žiadne opatrenia. Odporúčam pred nanášaním akéhokoľvek produktu s matným finišom najprv urobiť peeling. Mne sa dosť osvedčil balzam s peelingovými zrniečkami Gabriella Salvete Lip Balm Scrub. Odstránite ním odumreté kožné bunky, vyhladíte povrch a narúžované pery budú vyzerať úžasne.

Komfort a elegancia

Rúž pery zbytočne nezaťažuje a ničím ma po celý deň neruší. Jeho nosenie sa mi tak okamžite spojilo s komfortom, pre ktorý plánujem nákup ďalších odtieňov. A tým najlepším, čo vám matné rúže poskytnú, je výdrž. Môj rúž poskytol mojim perám bezchybný a sýty odtieň slivky blumy od skorého rána až do poobedia, čiže celý pracovný deň. Na hamburger a iné mastné jedlo s ním asi nezájdete (na to mám iný trik, ktorý prezradím niekedy nabudúce), ale všetky ostatné pokrmy a nápoje prežije bez ujmy.

Prečo teda matné rúže od Bourjois Paris miznú z políc? Nebojte, nie je za tým žiadny výrobný výpadok ale senzácia, ktorú vyvolali. Ženy ich milujú, objednávajú ich vo veľkom a moji kolegovia v sklade ich nestačia doobjednávať do zásob. A budú miznúť aj z vašej police. Rouge Edition Velvet matné rúže sú ultra-moderným, špičkovým kozmetickým produktom, ktorý ani nebudete dávať do zásuvky. Neoplatí sa to, lebo ich budete považovať za produkt prvej voľby, po ktorom ráno okamžite siahnete.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This