Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 2.3.2017 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Novinky, Poradňa | Bez komentárov

Maybelline Baby Lips Balm & Blush – Váš deň vo farbe

Maybelline Baby Lips Balm & Blush – Váš deň vo farbe

Vďaka viacúčelovým balzamom Maybelline Baby Lips Balm & Blush zažiaria Vaše pery i líčka v detsky nevinných, nežných farbičkách. Ako využiť ich potenciál naplno a čo na tieto novinky hovorím ja?

Maybelline Baby Lips ako fenomén

Údajne sa vo svete každých 15 sekúnd predá 7 balzamov Maybelline Baby Lips. Možno je to aj vďaka dobrému menu značky. Značka Maybelline je obľúbená. Možno má najväčšiu zásluhu dizajn a pestré obaly balzamov jednoducho priťahujú zrak a azda sú za tým aj blogerky + dobrý marketing. Keď sa pozriem na tie nežné farbičky a tiež nový zasnený dizajn kolekcií Winter Delight alebo Valentine Kiss, tak mám pocit, že som práve stretla rozprávkového jednorožca (smiech).

Nesnažím sa spochybniť kvality týchto balzamov. Tyčinky na pery Maybelline Baby Lips boli, sú a stále budú in, lebo aj v dospelej žene prebúdzajú dieťa. Ich pigmentáciu ledva registrujete okom, no môžu sa pochváliť skvelým hydratačným účinkom a tak sa ich sláva šíri svetom ako pandémia.

Ak by tento článok písala postavička, ktorá vystupuje v reklame istého mobilného operátora, tak by dodala: „Pekné! A čo teraz?“ Teraz značka Maybelline predstavuje vychytávku v podobe balzamov Maybelline Baby Lips Balm & Blush.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Nový balzam na pery a lícenka Maybelline

Bez lícenky si už dnes máloktorá žena vie predstaviť svoj každodenný make-up. Tiež sa vám ale občas stane, že potrebujete niekam vyraziť a absolútne nestíhate sa nalíčiť? Ak ste ako ja, možnosť využiť jeden kozmetický produkt pri líčení hneď niekoľkými spôsobmi prinesie výhody. Šetríte čas, peniaze a aplikáciu jemne pigmentovanej novinky Maybelline Baby Lips Balm & Blush zvládnete jednou rukou a snáď aj poslepiačky. A niekto ušetrí aj miesto v kozmetickej taštičke. Schválne nepíšem, že ho ušetrím ja. Bacuľatý obal tohto multifunkčného produktu neveľmi vyhovuje mojej večne napchatej a úzkej taštičke.

Na druhej strane oceňujem vypuklý tvar, ktorý mi pripomína kultové balzamy EOS. Keďže je to gulička a nie téglik, pri chvatnom použití niekde vonku Vám nehrozí, že doňho zaboríte nechty a zašpiníte sa. Z ponuky 4 krásnych odtieňov zlepšujúcich náladu si určite vyberiete svoju farbičku.

Multilíčidlá Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Multilíčidlá Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Aj novinka Maybelline Baby Lips Balm & Blush poskytuje perám hĺbkovú hydratáciu a ochranu. V tomto balzam vôbec nesklamal. Jeho zásluhou získate jemné a hydratované pery po dobu 4 hodín. Samozrejme, farba tak dlho nevydrží, ale pokiaľ nemáte veľmi suché pery, aspoň hydratácia pretrvá a stačiť bude. Balzam sa ľahko sa nanáša a nezanecháva mastný ani lepkavý pocit – na perách.

Baby Lips Balm & Blush - odtieň Innocent Peach

Baby Lips Balm & Blush – odtieň Innocent Peach

O tvári by som to isté netvrdila. Ja som zvolila neutrálnu broskyňovú farbu Innocent Peach. Svojou pigmentáciou a jemným leskom mi produkt pripomína istú krémovú lícenku, ktorú som kedysi mala. Jej farba sa tiež dala stupňovať vrstvením, dobre sa rozotierala aj prstami a povrch po nej žiaľ ostával rovnako lepivý.

Keďže mám na líčkach skôr suchšiu pokožku, ten lesk mi až tak neprekáža. Aj na fotkách pekne ukáže. Pre mladé slečny je teda Maybelline Baby Lips Balm & Blush trendy kozmetickým kúskom za málo peňazí, s ktorým môžu skúšať nové a nové make-upy. Ale do reálneho života teraz na jar a k mejkapu by som tento nový produkt pre jeho lepkavosť nepoužila. Jedine, že by sa Vám chcelo poprášiť tvár ešte púdrom. Vtedy určite prekážať nebude a aj o čosi dlhšie vydrží.

Novinku  Maybelline Baby Lips Balm & Blush si odložím na leto k vode, keď sa líčim minimálne a voda rýchlo spláchne z mojich líc každý práškový produkt. Tam by sa naopak pre svoje hydratačné vlastnosti, decentne jemné sfarbenie a krémovú textúru mohol hodiť parádne.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This