Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.6.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Miesto na slnku (súboj Armani vs. DKNY)

Miesto na slnku (súboj Armani vs. DKNY)

Keď chceme získať lepšie miesto na slnku, posunieme svoju osušku či ležadlo bližšie k vode a budeme sa cítiť jednoducho senzačne. Tieto krásne parfumy o svoje miesto na slnku bojujú voňavými tónmi.

Miesto na slnku aj so sviežosťou

Prečo som tento článok nazvala takto netradične? Je to azda preto, lebo všetci vieme, že teplé miesto na slnku nebýva vždy a pre každého príjemné. Býva nám horúco, slnko na nás praží, ostré svetlo nás oslepuje, naša pokožka sa vysušuje a cítime sa všelijako, len nie sviežo. Je to tak, 9 mesiacov v roku nám srdce piští troške letného slniečka, no už po pár minútach je i chladený nápoj a slnečník dobrý. Ak však vidíme veľmi lukratívne miesto na slnku, ideálne niekde v blízkosti vody a na voľnom priestranstve, kde prefukuje vetrík, rozhodne si naň ľahneme a horúčavu neriešime. Parfumy DKNY a Giorgio Armani, o ktorých dnes bude reč, budú pre Vás takým VIP ležadlom. A jedno lepšie ako druhé. Obe totiž ponúknu imaginárny výhľad na rozkvitnuté kvety, pocit tepla a sviežosti akoby od slnka a mora a spolu s nimi ilúziu vetra, ktorý hladí Vašu pokožku.

Armani, jeho miesto na slnku a pokojné more

Už letmý pohľad na flakón Giorgio Armani Acqua di Gio Vám napovie, že máme tú česť s letnou vôňou. Flakón svojou farbou pripomína šíry oceán alebo prinajmenšom kúpalisko s bazénom v príjemnej zelenkavej farbe, ktorá lahodí očiam. Nikdy by som netvrdila, že je táto vôňa oceán búrlivák a patrí do rúk dáme typu „tsunami“. Vodná plocha Acqua di Gio je pokojná, že by ste do nej mohli vhodiť kvetinový venček a sledovať, ako ho unášajú vlny.  Zapadne do plánov dámy, ktorá si vždy zachová chladnú hlavu, pokojnú myseľ a keď ju pochytí oslobodiť od rýchleho životného tempa, sníva o tropickom raji.

miesto na slnku so šumom mora: Giorgio Armani Acqua di Gio EdT na Elninos.sk

Giorgio Armani Acqua di Gio toaletná voda

Alberto Morillas evidentne pochopil, že my – ženy – sme komplikované bytosti. Chceme svoje teplé miestečko, ale ak nám bude teplo alebo naopak zima, budeme nadávať. Kvetinová vôňa Acqua di Gio je preto zohriatá už od základu santalovým drevom, ktoré však dáva hlavné slovo kvetom. Hyacint, jazmín, frézia a sladký hrachor vytvárajú priehľadný obláčik, ktorý sa okolo Vášho tela vinie pomaly ako tie kvetinové vence, ktoré v našich predstavách nosia krásne dámy na rukách, na krku i na hlave. Teraz si predstavte miesta, na ktoré zvyknete aplikovať parfum Giorgio Armani Acqua di Gio a predstava Vás ako krásnej ženy naberá na realite.

To však nie je všetko. Ťažko však vychutnať krásu kvetov v prostredí horúcom ako púšť, preto ľahké pižmo podáva kvetom pomocnú ruku a melónové akvatické tóny už od samého začiatku nedovolia kvetom zvädnúť. Pobozkajú kvety i nositeľku tejto kvetinovej akvatickej vône sviežosťou oceánu vlastnou. V súvislosti s pokojnou hladinou ale neočakávajte, že by Vás odfúklo. Je to vietor, ktorý pohne Vašou loďou, no nezaveje Vás príliš ďaleko od bezpečnej domoviny. Giorgio Armani Acqua di Gio je bezpečná voľba na každú príležitosť. Nekomplikovaná vôňa, ktorá Vás nikdy nesklame, je nadčasová, moderná. Vhodná na obed, do kancelárie i na nákupy. Toto miesto na slnku je ako predná paluba výletnej lode. Žiadna morská choroba ani akčný skok cez palubu.

Ak sú pre Vás dôležité sny a pokoj, Vaše sny boli s vôňou Giorgio Armani Acqua di Gio vyslyšané. Túto vôňu zakúpite na Elnino.sk.

Miesto na slnku od DKNY aj so spŕškou kvapiek

Keď oddych, tak aspoň trošku aktívny, nech aj niečo vidíme. Keď výlet, tak na skútri alebo na menšom člne. Keď sviežosť, tak jedine s poriadnou spŕškou kvapiek od morského príboja. Je toto Vaša predstava letnej dovolenky a pri nečinnom ležaní by ste sa uvarili ? Potom vyskúšajte vôňu DKNY Be Delicious Skin.

Miesto na slnku osviežené kvapkami DKNY Be Delicious Skin EdT na Elnino.sk

DKNY Be Delicious Skin toaletná voda

Voňavý príbeh DKNY Be Delicious Skin je navlas rovnaký ako príbeh vône DKNY Be Delicious, ktorý si na tomto webe môžete prečítať. Ani rozdiel v kompozícii nie je takmer žiadny. Rovnaké tóny, rovnako rozmiestnené, môj nos necítil žiadny rozdiel. Čo však tieto vône Donny Karan rovnaké nemajú, je uvoľňovanie. Kto má normálnu pleť, ten asi nezaznamená väčšiu odlišnosť, no dáma so suchou pokožkou ocení, že fragmenty vône pred nadmerným odparovaním z pokožky chráni komplex zvaný „Apple Fusion Complex„. Ide o hydratačnú zložku, ktorá prichytí najmä tie prchavejšie ovocné tóny k Vašej pleti.  Len tak mimochodom, vône DKNY patria koncernu Estée Lauder, o ktorom vieme, že sa zaoberá pokrokovými technológiami. Tak teraz už azda veríte, že tá hydratácia nie je žiadny výmysel, ale reálny výsledok dlhoročného výskumu.

Kvetinovo-ovocná vôňa DKNY Be Delicious Skin u niekoho nebude vytvárať úplne identický voňavý obláčik ani voňavý chvost ako jej staršia sestra, no zato vydrží o čosi dlhšie. Záleží však od typu Vašej pleti. V každom prípade sa budete cítiť príjemne aj v letnej horúčave. Toaletná voda DKNY Be Delicious Skin je vlastne ako miesto na slnku, na ktorom Vás najskôr poriadne zleje. Všimli ste si, že najvtipnejšie videá sa natáčajú na pláži pri mori? More sa správa ticho, ako keby kulo nejaké pikle a potom Vás odrazu pokropí miliónmi kvapôčiek. Avšak práve vďaka tomuto vítanému „spestreniu programu“ sa potom cítite sviežo po dlhý čas. Rovnako ako s touto vôňou DKNY Be Delicious Skin.

Získajte pocit sviežosti a hydratácie s vôňou DKNY Be Delicious Skin aj Vy. Vôňa je v predaji na Elnino.sk.

Už ste si vyhliadli svoje teplé miesto na slnku a máte vybranú destináciu? Alebo sa tam už azda chystáte? Možno Vás tento článok inšpiroval a už viete, ktorá letná vôňa Vás nechá na tom mieste zažiariť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This