Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.6.2016 v Dámske vône, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Miniatúry vôní do kabelky i kufra a ZADARMO

Miniatúry vôní do kabelky i kufra a ZADARMO

Šikovné miniatúry vôní sú tým najlepším riešením do kabelky i príručnej batožiny. Viete, že od dnes môžete na získať darčekové sady a v nich miniatúry krásnych parfumov na leto úplne zadarmo?

Cestovanie a pochôdzky naľahko

Určite nie som jediná dáma pod slnkom, ktorej prepchatá a ťažká kabelka by sa po roztočení vo vzduchu dala použiť ako remdih. 🙂 Na mysli mám stredovekú údernú zbraň – ťažkú guľu s ostňami pripevnenú reťazou k palici. Ak aj Vy nosíte vo svojich kabelkách kadečo, vymeňte parfumy za šikovné miniatúry vôní.

Miniatúry vôní ja väčšinou nachádzam vo svojich vianočných darčekoch. Niektoré darčekové kazety obsahujú vôňu vo veľkom balení a k tomu aj túto praktickú vychytávku, ktorej sa vždy poteším. Bývajú tiež súčasťou mini setov (kolekcií), vďaka ktorým si môžete naraz vyskúšať viacero značkových parfumov.

Miniatúry vôní a kozmetických produktov bývajú v krásnych obaloch

Miniatúry vôní a kozmetických produktov bývajú v krásnych obaloch

Darčeková sada s malým flakónikom, ktorú vidíte na obrázku, by bola krásnym darčekom na narodeniny či iný sviatok. Vyzerá fantasticky, čo poviete?

Kde dostať miniatúry vôní ZADARMO

Či už zháňate darček alebo chcete takúto sadu pre seba, dnešným dňom začína bežať zaujímavá akcia na Elnino.sk. V rámci nej máte možnosť získať miniatúry vôní Moschino Funny a John Richmond Viva Rock ako darčeky k nákupu nad 58 €.

Kým sú dobré zásoby, darček k nákupu si môžete vybrať podľa svojho gusta. Pod celkovou sumou Vašej objednávky uvidíte takéto menu a v ňom dostupné darčekové sady.

Keď ste si vybrali, nezabudnite kliknúť na tlačidlo „Vložiť“. Darčeková sada sa do Vašej objednávky automaticky pridá. Ak by ste sa rozhodli pred odoslaním objednávky darček vymeniť, jednoducho vložte druhý darček. Aby ste však nemuseli dlho rozmýšľať a pátrať, obidve vône Vám teraz predstavím.

Akcia platí od 28.6.2016 až do vyčerpania darčekov.

John Richmond Viva Rock

Podľa prezentácie vône John Richmond Viva Rock by ste čakali vôňu pre nezrelú dievčinu a rebelku, nie parfum pre dospelú ženu. Nahnevané výrazy tváre, tmavý očný mejkap a čudné správanie. Podľa mňa kampaň absolútne nevystihuje povahu vône, preto sa ňou nenechajte odradiť, ak ste ju videli. Táto kvetinovo – drevitá pižmová vôňa sa výrazne podobá na vydarené parfumy Narciso Rodrigues, konkrétne tie pižmové z línie Essence.

Už po odoznení prvotných tónov Viva Rock si hovorím, že úvod je prekvapivo moderný a osviežujúci. Žiadne osemdesiate a deväťdesiate roky. Ani hurhaj, ktorý by sa nedal počúvať a vybil by niekomu okenné tabule. Karambola, veľmi ľúbivý tón kaktusu, je to taký citrusový a ovocný úvod, do ktorého sa priplietlo aj pižmo. Nič však pižmo ťažké, ako ho niekto pozná. Ani by som nepovedala, že je to pižmo. Mne viac pripomína mydlo. A tak to aj ostane. Neskôr si Viva Rock prejde kvetinovou fázou, zosladne a okolie (a možno i Váš nos) ju na čas prestane vnímať. Viva Rock sa drží pri Vás a Vašej pokožke ako vôňa kvetinového sprchovacieho gélu s dominantným tónom ruže. Ľahká, čistá, mydlová, sladká a nerušivá vôňa.

Pre mňa Viva Rock potvrdzuje, že ak milujete nejaký štýl hudby, nemusíte žiť život interpreta, nemusíte sa tak správať a nemusíte tak ani vyzerať. Niektorí ľudia si myslia opak, no život milovníčky rock’n’rollu nemusí byť akčný ako jazda na horskej dráhe. Ani albumy našich obľúbených spevákov vždy nepočúvame celé. Tiež si vyberieme to najlepšie, čo sa nám najviac páči. Hudbu stačí vnímať srdcom a ružové srdce tejto vône nie je ničím iným ako rockovou pesničkou s melodickou pasážou vhodnou pre všetky uši.

Ak milujete pižmové parfumy s kvetinami a stopou ovocia, vyberte si z menu darčekový set John Richmond Viva Rock, ktorý obsahuje sprchovací gél, telové mlieko a toaletnú vodu v miniatúrnom balení.

Moschino Funny

Toaletná voda Moschino Funny je kvetinovo – ovocná citrusová vôňa do koča i do voza hodná vyskúšania. Ako som písala v minulom článku, na niekoho pokožke môžu byť citrusy trošku ostré a nepríjemné, to však nie je prípad Moschino Funny. Navzdory trošku ostrejšiemu citrusovému úvodu ostro kontrastujúceho s tónmi zeleného čaju má vôňa sladké pozadie. A na citrusovú vôňu i dobrú výdrž. Mne na pokožke vydrží aj viac než 4 hodiny.

Najskôr Vám Moschino Funny bude pripomínať záhradu, v ktorej po úpornej drine s kosačkou sedíte a lúpete pomaranč. Tráva je vlhká a dobre sa Vám dýcha, no ostrá aróma kôry (v parfume podporená tónmi korenia) Vám udiera do nosa a kôra navyše ide ťažko odstrániť. Šťava Vám prská na ruky a osviežuje slnkom prehriatu kožu, no Vy sa hneváte, lebo už túžite po sladkej dužine a nechcete mať potom lepkavé ruky. Stačí sa však povzniesť nad tými prvými minútami a uvidíte, že ako olúpanie ovocia potrebuje len trošku trpezlivosti, tak aj Funny si žiada trošku času. Zosladne od kvetov a predsa nikdy nebude lepkavá. Ostane svieža ako tá tráva. Aj keď v tých kopách pokosenej trávy už ťažko rozpoznáte lupienky konkrétnych kvetín (výrobca uvádza jazmín a pivonku) a mach i prečnievajúce vetvičky kosačka rozdrvila, sú tam a dávajú vôni tú žiadanú jemnosť, ženskosť a nehu. A tiež mladosť, pretože Funny neberie život príliš vážne. Je rozmarná, hravá a mladistvá. Odporúčam.

Milovníčky čajových citrusových vôní nájdu v oboch darčekových sadách Mochino Funny miniatúry vôní a spolu s nimi voňavý telový gél a sprchovací gél. Sady sú rovnaké, líšia sa len dizajnom papierového obalu.

Miniatúry vôní v takýchto krásnych darčekových setoch majú mnohé výhody. Vyzerajú štýlovo, vtesnáte ich aj do tej najmenšej kabelky a už sú prakticky zbalené na cesty. Pre svoj malý objem vyhovejú aj prísnym leteckým limitom. Už viete, ktorá sada s Vami pocestuje na dovolenku?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This