Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.7.2018 v Pánske vône, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Mužné vône na leto 2018 so sviežimi citrusmi

Mužné vône na leto 2018 so sviežimi citrusmi

Dámy sa rady obzrú za chlapmi, za ktorými sa ako šál vznášajú krásne mužné vône. Tak málo stačí, aby v našom estetickom vnímaní získali plusové body. Nech je teda letný parfum Vašou dobrou vizitkou.

Páni, ruku na srdce, komu z vás by sa páčilo mať za sebou zástup tých najkrajších žien a byť nimi obdivovaný? Ak ste zdvihli ruku, zabudnite na prvoplánové citrusové svieženky, ktoré nosí každý druhý chlap. Je najvyšší čas vybrať také pánske parfumy, ktoré strhnú pozornosť okolia.

Citrusové a predsa trvácne mužné vône

Nie je potrebné chodiť okolo horúcej kaše. Vyberať si dokonalo mužné vône a najmä voliť si tie s dobrou výdržou môže byť pri oslovení dámy rozhodujúce. Predsa s ňou chcete nejakú tú hodinku posedieť, nie sa porúčať po pár minútach. Parfuméri sa preto snažia vyžmýkať z citrusov čo možno najviac a kombinovať ich s látkami, ktoré nemajú tendenciu ubziknúť. Mužné vône tak dotvárajú spolu s citrusmi aj živice, koreniny či kvety.

Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme

Prečo by ste mali chcieť vôňu s čarom Ďalekého východu Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme? Lebo je to vítaz ocenenia Fifi, bestseller a viac než dve desaťročia velebený parfum. Vôňa s bylinkovými nuansami a jeho veličenstvom – ázijským citrusovým zázrakom zvaným yuzu – patrí medzi citrusové mužné vône, ktoré naozaj dlho vydržia. A to je medzi parfumami z drevito-akvatickej rodiny vskutku ojedinelý jav.

Christian Dior Eau Sauvage

Ak ste mužom, ktorý vyhľadáva iba klasické, svieže a mužné vône v tradícii „eau d cologne“, rovno si vložte Eau Savage do svojho virtuálneho košíka. Tento Diorov citrusový aromatický parfum pripomína dovolenku v Thajsku, kde na každom kroku cítite horkosladkú citrónovú trávu a ostré bylinky. Je to legenda, nevtiera sa, ale vždy dá o sebe vedieť. Horúce letné sparno presekne svojou sviežosťou ako čerstvo nabrúsená mačeta.

Trussardi A Way For Him

Na prvé ovoňanie azda pôsobí obyčajne, ale počkajte na jej rozvinutie. Vanilka dáva orientálno-drevitému parfumu Trussardi A Way For Him zaujímavý zvrat a robí ho jednoducho perfektným a príjemným na nosenie. Nie až taký sebavedomý ako trebárs Eros od Versaceho, skôr prítulný ako mačiatko, ale stále v ňom drieme duch značky Trussardi, mladistvý a chic. A Way For Him by som zaradila medzi teplé mužné vône. Možno mierne sladšie než sa očakáva od štandardu, ale stále letné, veselé a sexy.

John Varvatos Artisan Acqua

Možno to tak podľa zloženia ani názvu nevyzerá, ale Artisan Acqua naozaj nebude Vaša každodenná akvatická vônička. Jedine, že by sme ju chápali ako aromatický korenistý parfum typu „Práve som vyšiel zo sprchy“, pretože vonia jemne mydlovo ako mužné vône „starej školy“. Najskôr ma veľmi nenadchla, ale potom sa ukázala ako skvelý kamarát do dažďa. Do presne takého počasia, aké máme dnes. Vlhkosť (pot, dážď, opar nad morom) s ňou totiž robí divy. Nakopne bylinky i svieže citrusy a jej nositeľ je odrazu k zahryznutiu. Žiadny postarší muž, ale mladík s energiou do života.

Chanel Bleu de Chanel

Toaletnú vodu Bleu de Chanel velebia všetci moji priatelia. Musela som ju zaradiť i do tohto výberu, pretože je to vôňa absolútne bezpečná do malých miestností i na veľké priestranstvá a viac o nej som napísala v článku Najlepšie pánske parfumy. Čím je drevitá aromatická vôňa taká skvelá? Výborný dojem určite dotvára pikantný chvostík zo zázvoru a kadidla. Aj pre jej dobrú výdrž ju väčšina mužov označuje za skvelú kandidátku na svadobný parfum.

Tieto známe i menej známe mužné vône vás dokážu osviežiť, ale i nakopnúť a prebudiť vo Vás novú energiu. Možno ju budete potrebovať, ak sa za Vami pohrnú všetky nápadníčky naraz.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This