Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.4.2019 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

My Fifth Avenue s energiou najslávnejšej ulice New Yorku

My Fifth Avenue s energiou najslávnejšej ulice New Yorku

Preslávená Piata Avenue sa stala inšpiráciou pre celý rad vôní od Elizabeth Arden, ku ktorým pribudol nový člen v podobe parfumovanej vody My Fifth Avenue. Prečo by ste ju mali vyskúšať aj vy?

Prijmite pozvanie do srdca veľkomesta menom New York a navštívte jeho nákupnú tepnu. Známu ulicu s názvom 5th Avenue alebo po slovensky Piatu Avenue. Z krásy a lesku výkladov sa tešia oči, no ceny vyrážajú dych. Veď za jeden štvorcový meter nákupnej plochy sa tam vraj ročne platí viac ako 28 000 €. Dnes sa ale nemusíte báť. Ušetrím vás niekoľkohodinového letu i vaše úspory budú v bezpečí. Na jeseň minulého roka uzrela svetlo sveta kvetinová parfumovaná voda Elizabeth Arden My Fifth Avenue, ktorú si môžete dovoliť a ktorá vám dopraje všetok luxus i energiu veľkomesta vo svojich vonných tónoch.

Vône ideálne do preľudneného mesta

Najdrahšia ulica na svete inšpirovala módny dom Elizabeth Arden k vytvoreniu viacerých vôní. Tou bezkonkurenčne najznámejšou a najpredávanejšou je Elizabeth Arden 5th Avenue, ktorá sa už viac než 22 rokov teší veľkému úspechu. Po roku 2005 začali pribúdať nové kúsky a dnes názov 5th Avenue prislúcha zbierke jedinečných vôní pre moderné ženy, ktoré aj v preľudnených veľkomestách túžia po výnimočnosti. Tou najnovšou z nich je vôňa s malou zmenou v názve – My Fifth Avenue.

Reese Witherspoon hovorí o New Yorku

„Keď som prvýkrát videla 5th Avenue, pozrela som sa na všetky vysoké budovy a cítila som sa úplne ohromená a vystrašená, akoby to bol svet niekoho iného.“

Takto si Reese Witherspoon, tvár kampane, pamätá New York z čias, keď mala 14 rokov. Pre ňu bol moment prvého stretu s mestom a jeho najrušnejšou ulicou špeciálnym okamihom plným obáv ale i nádeje. Nádeje na lepšiu budúcnosť s možnosťami, ktoré sa pred ňou otvárali. Bol to začiatok jej kariéry, ktorý jej dnes pripomína i táto novinka predstavujúca osobnú spomienku.

Tvár New Yorku sa však stále mení a modernizuje. Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa My Fifth Avenue si preto vytýčila odvážny cieľ priblížiť unikátnu atmosféru dnešného moderného New Yorku každej žene, ktorá toto mesto obdivuje, miluje a poctivo sleduje. Elegantný flakónik nezaprie inšpiráciu hviezdnou slávou newyorských mrakodrapov. Jeho hladké a čisté zaoblené línie s ostrými hranami a zlatistými odleskami sa však máličko odlíšili od predošlých rovných. Modernejšia je i skladba vône.

My Fifth Avenue s dynamikou veľkomesta

Energiu mesta a rušnej ulice v úvode zachytávajú citrusové tóny mandarínky a citróna spolu s okvetnými listami fialky. Kompozícii vône jednoznačne kraľuje kvitnúci lotos a šťavnatá hruška. Vo svojom základe My Fifth Avenue odráža ženskú silu, odolnosť a túžbu presadiť sa v modernom svete. Najvýraznejším základným akordom je zmyselné pižmo, nasledované ambrovým a cédrovým drevom v sprievode koreňa kosatca.

ZLOŽENIE
Hlava ► mandarínka, citrón, fialka
Srdce ► lotos, hruška, jazmín, konvalinka, ruža, hedione
Základ ► céder, pižmo, koreň kosatca, ambra

Skladba novinky My Fifth Avenue je ako taká svieža, čistá a veľmi ľahká. Na svoju nositeľku a celé jej okolie pôsobí nerušivo a elegantne. Jej pravý čas začína v jarnom a letnom (i jesennom) období, kedy ju využijete do práce a na každodenné pochôdzky. A predovšetkým na nákupy. Ja však radím vziať si vôňu do kabelky, alebo využiť plniteľný flakón (atomizér) a vrstvu vonných tónoch po pár hodinách obnoviť. Výdržou sa táto ľahká vôňa radí k priemeru. To je ale u parfumovanej vody Elizabeth Arden My Fifth Avenue, ktorej najmenšie balenie nestojí ani len 15 €, pravdepodobne jediná chybička na kráse.

Mrakodrapy a luxusné vône žien, vrátane novinky Elizabeth Arden My Fifth Avenue, sú pôsobivými symbolmi Piatej Avenue. Dotvárajú perfektnú atmosféru ako stvorenú na obľúbené nákupy tovaru popredných svetových značiek. A v akej vôni najradšej nakupujete vy?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This