Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.8.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

My NY – vôňa DKNY energická ako Rita Ora

My NY – vôňa DKNY energická ako Rita Ora

Hračky sú v školách zakázané, no flakón vône My NY vyzerajúci ako hračka Vám nikto nezabaví. Jedine, že by sa Vašej vyučujúcej táto rebelská vôňa tak zapáčila, že by ju chcela len a len pre seba.

Vôňa, akou je My NY od značky DKNY (Donna Karan), by nemala trčať v zásuvke prísnej profesorky. U takéhoto pokladu je skôr riziko, že ho dá kolovať po triede a každá dáma sa ňou bude chcieť nastriekať. Je to vôňa silno návyková a rebelská. Vzhľadom i zložením.

My NY zvonku

Flakón My NY ukazuje okoliu neobvyklý, ale veľmi utešený dizajn. Ja tvrdím, že z toho hľadí presne to, čo ide z očí tváre kampane, ktorou je speváčka Rita Ora. V jeho spodnej časti v tvare srdca sa skrýva neha tejto peknej blondínky. Ale neprehliadnete ani rebelstvo, pretože vŕšok je vytvarovaný ako silueta mesta New York pri pohľade zo vzduchu. Sú to strechy najvyšších mrakodrapov mesta v krásne vyleštenej metalickej podobe. Tie miesta, kde to priam láka urobiť riadnu párty. Takže áno, My NY je vôňa, s ktorou môžete ísť ako neviniatko do školy a potom vo voľnom čase spáchať nejakú divočinu s priateľkami. Veď presne toto je štýl a la New York.

Vrchnáčik mi trošku pripomína stavebnicu a dokážem si predstaviť, že by ho niekto mohol považovať za hračku. Ak ste študentka – mamička, rozhodne ho držte mimo dosahu detí. Bude ich priťahovať ako magnet. A vy zasa budete priťahovať spolužiakov, pokiaľ si vôňu My NY vezmete do školy. Zabudnite na nosenie ťažkých učebných pomôcok. Len sa objavíte a v momente budete mať ochotných nosičov a niekoľko párov rúk navyše (smiech).

Keď navyše podporíte účinok vône telovým mliekom, predĺžite tak skvelý prvý dojem o pekných pár hodín. Vôňu My NY môžete zakúpiť aj v peknom darčekovom balení.

My NY od DKNY darčekový set - kúpite na Elnino.sk

My NY od DKNY darčekový set

My NY zvnútra

DKNY My NY parfumovaná voda prezentuje ducha mesta New York. Je to malý svojský svet vo vnútri veľkého sveta, kde ste neustále vystavení vplyvu módy. Okolo Vás sa pohybujú ľudia v modeloch, o akých našinec ani nesníva, že by si ich mohol dovoliť kúpiť či dokonca obliecť. Tu by ho považovali za rebela, tam je to celkom normálne a nikto sa nad tým nepozastavuje. A presne taká je aj vôňa My NY. Stanete sa akoby súčasťou tohto mesta plného štýlu. Zapadnete do každého prostredia, vrátane toho školského. Vôňa MY NY svojim spôsobom vybočuje od priemeru ako rebel, ale každý si ju rýchlo obľúbi, pretože je nadčasová a priateľská ako mesto NY, ktoré kedykoľvek otvorí svoju teplú náruč turistom.

Vôňa My NY začína ako typická skladba Rity. Je to impulzívny, energický mix šťavnatej maliny pomiešanej so živicou zvanou galbánum. Pošteklí nosy a okamžite si získa pozornosť svojou prenikavou vôňou. Hlas speváčky je prenikavý od prírody, tejto vôni prenikavosť darovala troška ružového korenia a tá živica. Práve kombinácia živice s korením vyznieva trošku výbušne ako povaha rockerky, no dobre vieme, že rock pozná aj balady, ktoré ušiam ulahodia. A konkrétne táto skladba bude po rozvinutí vône lahodiť každému nosu.

Srdce My NY je oproti úvodu úplne odlišné. Práve toto je tá druhá stránka parfumovanej vody My NY. Romantická, zamilovaná a také zasnená ako ten spodný diel flakónu. Koreň kosatca, egyptský jazmín a frézia fungujú ako sofistikovaný a veľmi štýlový magnet na mužov. Ale nehľadajte v tom nič opojné. Do školy nepatria omamné vône. Predstavte si, že by každý do triedy priniesol na sebe orientálnu vôňu. Už po minúte by sa v nej nedalo dýchať. Ani kvetiny teda nie sú dominantou tejto cyprusovo – kvetinovej vône. Sú len doprovodom. (Ne)Prekvapivo je tým skutočným lákadlom základ.

Základ pozostáva zo vzrušujúcej vanilky uzemnenej tónom pačuli, ktoré cítiť výrazne na testovacom papieriku i na koži. Ale nekričí. Spoločne s vanilkou a pižmom vytvárajú zaujímavú krémovú zmes, ktorá kopíruje telo a drží sa pekne pri ňom. Niekedy z nej vyčnieva príjemný drevitý nádych a malina, inokedy Vás zahalia tóny kvetov. Vďaka tejto hre vôňa nikdy nebude príliš komplikovaná, omamná a sexy. Skôr Vás budú vnímať ako bezstarostnú, hravú dievčinu, ktorá neberie svet priveľmi vážne a práve tým budete žiadaná. Účinnosť tónu pačuli by som prirovnala k vôni Chanel Coco Mademoiselle. Je to proste slečna rafinovaná a príjemná ako melodická rocková pieseň. Nie hlučná rock-metalová vypaľovačka, pri ktorej sa bude aj škola otriasať v základoch. Mademoiselle predsa nemusí zvyšovať hlas. Rešpekt si získa svojim štýlom a dobrou energiou.

Prineste do svojho návratu do školských lavíc trošku štýlu s vôňou DKNY My Ny. Vôňu zoženiete v 50, 100 ml balení, ako tester i pekný darčekový set. Kliknite pre viac informácií.

Ako ste sami uznali v dueli svojimi hlasmi, kde My NY porazila vôňu Lanvin Eclat D´Arpege Pretty Face (viac informácií o vôni Lanvin v článku Pretty Face Mademoiselle Ricci L’Eau), vôňa My NY od DKNY jednoznačne patrí do školských lavíc a do života modernej dámy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This