Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.12.2016 v Poradňa, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Nádielka od Mikuláša pre všetkých dobrých

Nádielka od Mikuláša pre všetkých dobrých

Krásny farebný pilník na nechty, alebo sladká nádielka od Mikuláša v podobe výborných čokoládových bonbónov značky Thorntons. Elnino.sk myslí na svojich dobrých zákazníkov a nadeľuje darčeky.

Nádielka od Mikuláša pre každého

Mikuláš väčšinou uprednostňuje deti pred dospelými, no ak ste dobrí zákazníci a súčasne skvelí rodičia, priatelia, či priatelia, nádielka od Mikuláša čaká i na Vás. Pre všetkých zákazníkov pripravila parfuméria Elnino.sk originálny darček k nákupu! Prebiehajú až tri zaujímavé akcie. Stačí, keď si v e-shope nakúpite produkty a k nákupu získate ZADARMO krásne darčeky, ktorými sú sprchovací gél, krásny farebný pilník na nechty, alebo chutné čokoládové bonbóny. Darčeky za viac ako 10 EUR môžu byť Vaše.

Darček k nákupu kozmetiky Nivea

Kozmetická značka Nivea ponúka výnimočnú starostlivosť o telo a pleť už viac ako 100 rokov a každé Vianoce dáva svojim fanúšikom možnosť zakúpiť produkty vo výhodných darčekových setoch pre mužov i ženy. Výnimkou nebudú ani tieto Vianoce. Z pestrej ponuky darčekových balíčkov si určite vyberiete.

Páči sa Vám takýto nápad na vianočný darček? Mám pre Vás užitočný tip, ako za svoje peniažky získať ešte viac. Od 2. 12. 2016 môžete na Elnino.sk získať ku každému nákupu kozmetiky Nivea nad 7 € milý darček zadarmo a tým je sprchovací gél Nivea Powerfruit Fresh s príjemnou vôňou ovocia acai, ktoré pripomína čučoriedky. Vskutku krásna vôňa.

Sprchovací gél Nivea Powerfruit Fresh ako darček k nákupu kozmetiky Nivea

Sprchovací gél Nivea Powerfruit Fresh ako darček k nákupu kozmetiky Nivea

Akcia platí len do vyčerpania darčekov, tak zbytočne neotáľajte. Sprchovací gél Nivea Powerfruit Fresh čaká na Vás.

Celá ponuka produktov značky Nivea

Krásny farebný pilník na nechty ZADARMO

Či už vo Vašom v nákupnom košíku tróni darčekový set Nivea, alebo ste si vybrali produkty iných značiek, skontrolujte, či Vaša objednávka dosiahla sumu aspoň za 18 €. Vaša nádielka od Mikuláša bude okrem sprchovacieho gélu obsahovať aj ďalšiu milú drobnosť a tou je farebný farebný pilník na nechty s logom parfumérie Elnino.sk, ktorý je šetrný k nechtom.

Krásny farebný Elnino.sk pilník na nechty

Krásny farebný Elnino.sk pilník na nechty k nákupu nad 18 EUR

Do Vašej prvej objednávky v danom dni bude pridaný pilník automaticky. Farbu si síce nevyberiete, rozhodnú aktuálne skladové zásoby, no ako vidíte, všetky pilníčky vyzerajú pekne.  Akcia platí od 6. 12. 2016 do rozdania darčekov.

Sladká čokoládová nádielka od Mikuláša

Boli ste tento rok dobrí? Určite áno! Taká nádielka od Mikuláša by sa Vám teda určite nerátala, keby v nej chýbalo niečo sladké, a preto bola spustená aj ďalšia akcia, v ktorej dostanete sladkosť. Dobre spočítajte hodnotu svojej objednávky a prihoďte do nej ešte nejakú drobnosť pre svojich najmilších. Pri nákupe nad 49 € získate aj ďalší darček – výborné čokoládové bonbóny značky Thorntons.

Sladká nádielka od Mikuláša - čokoláda Thorntons Classic Collection

Sladká nádielka od Mikuláša – čokoláda Thorntons Classic Collection

Že čo také ešte kúpiť, aby ste čokoládu a spolu s ňou minimálne pilníček získali? Vrelo odporúčam pozrieť napríklad značku Tigi a jej kazety plné špičkovej vlasovej kozmetiky. Ak zháňate niečo voňavé na telo, potom určite musíte vidieť úžasné sety Victoria´s Secret.

Pestré a hlavne voňavé sety s kozmetickými taštičkami, hrebeňmi i čelenkami v krásnych darčekových baleniach spravia pod vianočným stromčekom veľa radosti. Potešia každú ženu bez ohľadu na vek.

Pozor, celková cena tovaru sa počíta až po odpočítaní prípadných klientskych zliav a všetky tri akcie platia len do rozdania darčekov. Poponáhľajte sa, aby ste mali čo najväčší výber produktov i darčekových balíčkov pod stromček. K Vášmu nákupu môžete získať nie jeden ale rovno až tri darčeky. Uznajte, takáto nádielka od Mikuláša je atraktívna a sprchovacie gély, pilníky i bonbóny sa môžu rýchlo rozobrať.

Prajem Vám krásny deň a štedrého Mikuláša.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This