Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.9.2015 v Dekoratívna kozmetika, Poradňa, vlasy a nechty | Bez komentárov

Nail Art nápady – ovocie na nechtoch

Nail Art nápady – ovocie na nechtoch

Zdobí Vaše nechty nail art, alebo ich nalakované len jedinou farbou? Poďte do farieb. Tieto veselé ovocné dekorácie si s troškou snahy vykúzli na nechtoch každá z Vás.

Mať krásne a pestované nechty je snom každej ženy. Hoci chceme či nie, podaniu ruky sa nevyhneme a práve ich vzhľad o nás čo to napovie. Chcete, aby o Vás nechty hovorili, že ste veselá osôbka so zmyslom pre humor? Prekvapte svoje okolie netradičnou povrchovou úpravou svojich nechtov. Nech vyzerajú ako Vaša obľúbené ovocie, alebo namaľujte na každý necht iný druh ovocia a nechajte ľudí tápať, ako sa Vám podarilo, že Vaše nechty vyzerajú ako ovocný šalát. Že je to ťažké? Neprepadajte panike, maľovanie ovocných vzorov na nechty nie je žiadna zložitá záležitosť a ľahko to zvládnete aj sama doma.

Nezabudnite, základom sú zdravé a silné nechty. Občas sa to stane, že nemáme čas na pravidelnú starostlivosť u svojej manikérky a tak nezostáva nič iné ako si v rýchlosti poradiť sama. Pomôžu Vám podkladové bázy, ktoré nechty ošetria a pripravia na aplikáciu farebných lakov. Na nail art potrebujete v druhom rade kvalitné laky na nechty a pestré kontrastné farby. Napríklad taká tmavá modrá by na čiernom podklade zanikla, preto vhodným podkladom modrej bude nejaká svetlá pastelová farba. Na Elnino.sk nájdete mnoho dekoratívnej kozmetiky na nechty. Okrem značky Sally Hansen sú v ponuke aj iné značky. I produkty od značky OPI a Rimmel London majú veľmi pekné odtiene.

Nail Art pomocníci Sally Hansen, všetky k zakúpeniu na Elnino.sk

Nail Art pomocníci Sally Hansen

Existujú dva spôsoby, ako vyčariť dokonalý ovocný nail art, oba veľmi jednoduché a rýchle.

1. Nail art s ovocím na celej ploche

Dajte lakovaniu nechtov zelenú! Nalakujte všetky nechty jednou podkladovou farbou a nezabudnite na základový bezfarebný lak, ktorý ochráni nechty pred nežiaducim zafarbením. Ak idete maľovať jahody, nech sú Vaše nechty červené, ak sa chystáte na melónový nail art, budete potrebovať ružovú. Potom už len malým štetcom alebo drievkom domaľujte detaily. Jahodám dajte zelené lístočky a bodky, melónu kôrku na okraji nechtov a jadierka. Podobným spôsobom sa dá vykúzliť aj kiwi, jabĺčka a rôzne iné ovocie.

Mám pre Vás tiež dobrý tip, ako sa dajú namaľovať bodky ľahko a rýchlo. Existuje takzvané „nail art pero„, s ktorým sa pracuje ako so skutočným perom, čiže žiadne máčanie drievok do laku, ale čistá práca.

2. Menšie detaily na nechtoch

Pokiaľ ste čo len trošku zručná, zvládnete aj menšie ovocie. Pokryte Vaše nechty nejakou podkladovou farbou, ideálna bude nejaká svetlá, aby na nej detaily dobre vynikli, čiže biela, béžová, svelá modrá, ružová… Keď farba zaschne, pokryte plochu drobnými machuľkami predstavujúcimi ovocie. Opäť pridáte lístočky, stopky, vňate a dielko hodné závisti je na svete. Môžete namaľovať rovnaký druh ovocia na každý necht.

Ak máte odvahu, skúste to inak. Čo necht, to nech ľudia vidia iné ovocie. Alebo rovno viac druhov, však fantázii sa medze nekladú.

Vo farbení nechtov ja osobne nepoznám kompromisy. Aspoň pri podkladovej farbe volím niečo naozaj kvalitné. Samozrejme, že laky za pár eur Vám urobia podobnú službu, ale počítajte s tým, že budete musieť nanášať 2 -3 vrstvy, aby ste docielili naozaj sýty odtieň a čím viac vrstiev, tým kratšie Váš nail art vydrží. Alebo máte iné skúsenosti? Podeľte sa o ne v diskusii.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This