Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 6.11.2014 v Mejkap, Poradňa, Starostlivosť | Bez komentárov

Najlepšie lesky na pery pre Vás (tipy)

Najlepšie lesky na pery pre Vás (tipy)

Priemerné lesky na pery môžu byť fajn, no prečo by sa mala dáma uspokojiť s priemerom? Povedať niekomu, že sa líči priemerne, to asi nebude práve najlepšia lichôtka. Keď už si dáme tú námahu, aby sme vyzerali dobre, majme z toho gurmánsky pôžitok a pery vynikajúcu starostlivosť.

Z ponuky Elnino.sk mám pre Vás tie tipy na najlepšie produkty v kategórii Lesky na pery. Lesky nielen dobre vyzerajú, ale tiež voňajú a ešte lepšie budú Vaše pery hydratovať. Keď starostlivosť, tak na vysokej úrovni.

Lesk na pery Maybelline Color Sensational

Farebné lesky sa predtým nazývali Shine Sensational a ponúkame ich v 11 odtieňoch, vrátane priehľadného lesku 01 Minty Sheer.

Prečo by ste mali chcieť Maybelline lesk?

Maybelline Color Sensational Lip Gloss je balzam a lesk v jednom, ktorý si zamilujete rýchlosťou blesku. Nielenže dobre chutí, ale má tiež úžasnú pigmentáciu a na to, že ide o lesk, tak farby vcelku slušne držia bez blednutia. Aj keď ligotavý finiš pominie, ešte stále po ňom ostáva farebná stopa. Farby sú žiarivé a živé, akoby žili svoj vlastný život a chceli všetkým naokolo ukázať „Aha, to sme my, obdivuj nás!“. No nemilujte ich…

Gurmánske tubičky Lancôme Juicy Tubes

Juicy Tubes sú veľmi príjemne voňajúce a dobre hydratujúce lesky na pery s bambuckým maslom z radu Ultra Shiny Hydrating Lip Gloss. Väčšina z nich je naozaj ultra-lesklá, čo bude dobré pre optické zväčšenie malých pier.

Čím Vás lesky na pery Lancôme Juicy Tubes dostanú?

V tube sa lesky javia veľmi svetlé, no na pery dávajú decentné množstvo farby a príjemne ich zafarbia. Vône leskov sú realistické. Marshmallow skutočne pripomína cukríky, malina naozaj vonia malinovo, ale výraznej chuti sa báť nemusíte. Lesky si zamilujú obzvlášť tie dámy, na ktoré chuťou vyslovene sladké lesky pôsobia rušivo a ktoré potrebujú aj čosi prekryť. Hustý obsah dobre prilieha a dokáže zamaskovať aj nejaké tie vrásky či nerovnosti. Môže trošku lepiť, zato však prežije i niečo malé na zahryznutie a pitie.

Rúž Clinique Chubby Stick Lip Balm

Teraz si asi hovoríte: „Moment, čo tu hľadá rúž?“. Príslušnosť k leskom tento Clinique chubby stick rozhodne nezaprie. Má v sebe kvality rúžu, pretože zanecháva primerané množstvo farby, bez toho, aby na Vás kričal. Stále je však dosť lesklý, aby sme ho mohli nazvať aj leskom a výživu, pre ktorú môže byť aj balzamom. Len máloktorá dekoratívna kozmetika plní toľko Vašich želaní naraz, ako chubby stick. Tyčinky sú vo všeobecnosti obľúbeným produktom, na ktorý prisahajú mnohé beauty blogerky. Oplatí sa vyskúšať.

Aký je dôvod milovať Clinique Chubby Stick?

Výživné tónovacie lesky na pery / rúže / balzamy Clinique Chubby Stick Lip Balm zjemňujú a hydratujú pery. Budú ich rozmaznávať mangovým, bambuckým maslom a inými hodnotnými olejmi i dobrou dávkou vitamínu E. Chubby Stick je krémový a dobre kryje. Hydratácia ostáva aj po tom, čo sa farba bude porúčať do večných lovíšť. Stále cítite, že pery sú jemné a dobre živené. Pokojne by sa dal preto použiť aj ako podkladová báza pod rúž.

Clinique Superbalm Moisturizing Gloss

Ide o balzam a lesk na pery s nádychom farby, s vysokým leskom a zložením, s ktorým predchádza vysušovaniu pier. Dodáva potrebnú starostlivosť a v zime i v lete je pripravený v momente uľaviť Vašim perám od suchosti a dať im patričnú ochranu.

Čím sú lesky na pery Clinique Superbalm skvelé?

So svojim množstvom rastlinných extraktov sa lesk Suberbalm Moisturizing Gloss okamžite stane miláčikom pre Vaše pery. Nedovolí mikroorganizmom, aby ich napádali, čo je dobrá správa pre dámy s citlivými perami, ktoré podchvíľou s niečím bojujú. Obsiahnutý skvalán a aloe zaručujú naozaj luxusnú hydratáciu. Lesk nelepí, nie je ťažký a dobre pigmentuje. Tie svetlejšie odtiene by ste pokojne mohli nosiť i na noc namiesto balzamu.

Naše lesky sú vynikajúce. Nielenže Vám poskytnú starostlivosť, aká má byť, ale sú tiež krásne farebné a z toho množstva odtieňov si určite vyberiete. Veľa farieb a výborné ceny.

Elnino.sk má obrovský výber leskov pre Vaše pery, príďte si vybrať ten svoj

Páčili sa Vám tieto tipy? Už máte medzi nimi svojho favorita? Ktorý to je?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This