Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 2.10.2014 v Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Najlepšie pánske parfumy (nielen) do lesa

Najlepšie pánske parfumy (nielen) do lesa

Investuje do seba a pozvite si hory a lesy na pomoc. Parfumy s vôňou dreva, zeme, korenia, ambry a bylín, to je tá najlepšia investícia, pretože sú také sexy, že na ne budete potrebovať zbrojný pas.

Parfumy na Vám mieru

Čo môžete urobiť pre seba ešte viac, než si len vyberať svetoznáme značky a parfumy so slávnym menom? Určite choďte do takých vôní, ktoré rešpektujú dané obdobie.

Je nám jasné, že mnoho z Vás má vo svojej zbierke viac kúskov a používate ich podľa nálady, ale ženy sú stvorenia zamerané na detaily. Bez preháňania, každá chce práve to, čo nemôže mať.  Keď je leto a teplo, pištia po chlade a prenasledujú mužov, ktorí voňajú sviežo. Až však príde jar, jeseň či zimné obdobie a chlad sa dostane pod ich kožu, potom pôjdu po všetkom, čo budí dojem tepla. Áno, aj po Vás pôjdu. A preto sme pre Vás vybrali trojicu vôní vhodných na jeseň, s ktorými rozhodne neminiete cieľ – dámske srdce. Vôňa stromov je to najlepšie, čo si na jeseň môžete želať.  

Parfumy s vôňou lesa, stromov, kože, korenia : Christian Dior - Fahrenheit, Hugo Boss - No 6 a Chanel - Bleu de Chanel - všetky u nás na Elnino.sk

Parfumy s vôňou lesa, stromov, kože, korenia

Christian Dior Fahrenheit EdT na Elnino.sk

Christian Dior Fahrenheit EdT

Parfum Chanel Bleu de Chanel EdT na Elnino.sk

Chanel Bleu de Chanel EdT

Vôňa Hugo Boss No.6 EdT z ponuky Elnino.sk

Hugo Boss No.6 EdT

Vôňa lesa a parfumy s vôňou lesa z ponuky obchodu Elnino.sk

Aj parfumy svetového formátu môžu obsahovať niečo také klasické, ako vône lesa…Foto: kongaikr (Nature’s Symphony), zdroj: http://bit.ly/1vAzKLU

Červený ako jej túžba po vás

Christian Dior Fahrenheit

Keby sa mala teplota ich krvi merať stupnicou Fahrenheita, tak by boli namerané veľmi vysoké hodnoty. Flakón vône od Diora hrá farbami jesene. Vyzerá ako slnko, ktoré zapadá nad Stredozemným morom. Budí dojem tepla. Až vonku prituhne, vôňa Vašej kože zintenzívnená tónmi kože jej bude ukazovať najkratšiu cestu k Vám.

Tajomná vôňa santalového dreva a fialkové akordy v srdci vône ju budú motivovať, aby pátrala po zdroji tej nádhernej vône. Tento chvíľkami kvetinkami zaváňajúci ale stále silný parfum s tónmi lesa pôsobí aj napriek pačuli veľmi nevtieravo a po nejakom čase sa zmení na niečo hrejivé. Bude to ideálna vôňa na chladnejšie jesenné večery strávené s priateľmi a s ňou samozrejme.

Parfum plný vášne Fahrenheit dostanete aj u nás na Elnino.sk

Modrá ako nádej v nové začiatky

Chanel Bleu de Chanel

Táto svieža vôňa s drevito-citrusovým nádychom okamžite všetkým ľuďom vrátane Vás zlepší náladu v sychravom jesennom počasí. Je stále dosť univerzálna, aby ste ju mohli nosiť cez deň i večer a elegantná na všetky príležitosti. Odporúčame ju nielen do spoločnosti, ale tiež na náročné pracovné dni, kedy potrebujete trošku okoreniť ovzdušie, aby ste podávali skvelé pracovné výkony, ale chcete pri tom pôsobiť sviežo.

Až dámy v kancelárii ucítia opojnú vôňu exotického kadidla a ambry v kombinácii s tónmi grapefruitu, zázvoru, bude rozhodnuté, kto bude ich najobľúbenejší a najmilovanejší kolega.

Nádej na nový začiatok Bleu de Chanel tiež zakúpite v e-shope Elnino.sk

Priezračná zenová energia pre čisté srdce

Hugo Boss No.6

Zmyselná a hrejivá vôňa vyvoláva len tie najlepšie pocity. Prinesie spomienky na všetky letné dovolenky na juhu a dobrodružné výpravy pri ceste na východ.

Nie div, jej základ tvoria dve výnimočné južanské ingrediencie – olivovník a céder, ďalej niekoľko orientálnych tónov ako sú tóny santalového dreva a ambry, ktoré sprevádzajú hrejivo pôsobiace klinčeky zo srdca vône. Už len pridať škoricu a krásnu vôňu jablka a budete sa dobre cítiť aj doma – v tepľúčku a pohodlí.

Elnino.sk prináša tiež energiu čistej vône No. 6 od Hugo Boss

Jej srdce máte s touto trojicou najúspešnejších vôní na dosah. Takže zamieriť a páliť…

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This