Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 5.10.2016 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Nina Ricci Luna, nové zvodné jabĺčko

Nina Ricci Luna, nové zvodné jabĺčko

Paralelný svet podfarbený tajomstvom, dve ženy a dve rôzne vône. Tak sa predstavuje nový parfum Nina Ricci Luna v reklame, ktorá berie dych a z ktorej krásy až mrazí. Už ste počuli o tejto novinke?

Najlepšie parfumy Nina Ricci

História parfumov Nina Ricci siaha až do roku 1946, kedy uzrela svetlo sveta prvá vôňa Coeur Joie. Skutočná sláva však prišla až dva roky na to, keď módny dom priniesol legendárny parfum vo flakóne s motívom holubice L’Air du Temps. Populárna bola i kvetinovo aldehydová vôňa Nina z roku 1987, no značka nechce zaspávať na vavrínoch a jej ambíciou je oslovovať aj čoraz mladšie ženy. Preto v roku 2006 prišla s úplne novou Ninou a parfum Nina Ricci Nina dnes poznáme ako ultra moderný kvetinovo – ovocný parfum. Klenot v tvare jabĺčka, po ktorom túži každá druhá žena.

Éra jabĺčok pokračuje ďalej a rozbieha sa úplne iným smerom. Minulý mesiac módny dom predstavil horúcu novinku z ponuky a tou je parfum Nina Ricci Luna.

Nina Ricci Nina a Nina Ricci Luna predstavujú dva absolútne rozdielne parfumy. Sú ako kontrast dňa a noci a tomu majú prispôsobené aj flakóny, no vzájomne sa dopĺňajú, čo vidíte aj vo videu s krásnymi dámami a zvieratami (ako totemy), ktoré majú priblížiť povahu vôní. Je úplne evidentné, že švédska modelka Frida Gustavsson v žiarivo bielych šatách a jej tmavovlasá kamarátka z Poľska, modelka Monika Jac Jagaciak – dáma v modrých šatách, sa dobre poznajú a že sú priateľkami aj v skutočnom živote.

Biela sova – parfum Nina je kvetinový gurmán, ktorý poteší všetky dievčatá v rozkvete života i zrelé dámy. Tešiť Vás bude po všetky teplejšie dni. Hodí sa teda štýlovo na jar, leto, jeseň. Nina bola, je i vždy bude klasikou, s ktorou nikdy nikto nepochybí, pretože jej gurmánska stránka je veľmi delikátna. Viac o nej si prečítate v článku Nina Ricci, Moschino a pozvánka do raja.

Novinka – Nina Ricci Luna

Parfum Nina Ricci Luna by som nazvala pravým protipólom. Ten naopak vyžaduje smelšie povahy – povahu divokej vlčice. Zaradil sa do rodiny orientálnych vanilkových vôní, je sladký a viac by som ho odporúčala s objavením sa luny na oblohe, teda s príchodom noci. Charakter tejto vôni poskytuje divoké lesné ovocie, s ktorou narástla aj jej zdravá impulzívnosť a sladký základ podporujúci tajomnosť.

toaletná voda Nina Ricci Luna

toaletná voda Nina Ricci Luna

Než sa Luna EdT rozvinie do sladkej drevito – kvetinovej vône, v úvode kompozície dostanete poriadny nášup z lesného ovocia pomiešaného so zmyselnými pomarančovými kvetmi. Nová toaletná voda je teda rovnako ovocná ako Nina, no nie s prevahou citrusových tónov, aby nebola až príliš svieža a nenápadná v chladnom počasí.

Obe priateľky majú gurmánske srdce. Luna sa však nerozvíja ovocným smerom a nemení na typické jabĺčko, ale Vás zahrnie sladkosťou karamelu. Tento dominantný tón sa pomiešal s výrazne teplým tónom slamienky, ktorá je jednou z najvoňavejších a zmysly najpotešujúcich kvetín. Jej bohatá vôňa oplýva jemnou ovocnou pikantnosťou a medovou sladkosťou s typickou suchou púdrovou stopou (takmer ako slama). Slamienka vonia neskutočne príjemne a lahodiaco. Doslova vyzýva k pohladeniu a je najväčším lákadlom v tejto kompozícii. I keď ju trošku tlmí karamel a kvet pomarančovníka, pre ktoré je parfum viac orientálny než len klasicky sladký.

Slamienkovo – karamelové srdce veľmi pekne hrá s úvodom a perfektne harmonizuje so sexy santalovým drevom i vanilkou z Madagaskaru, ktorá naštartuje silu Vašej príťažlivosti a uvedie do pohybu všetkých mužov okolo Vás. Vôňa nie je vďaka kyslastému ovociu a orientálnemu dojmu vo finále extra sladká, že by ste ju nemohli zniesť. Ani málo dospelá. Naopak, má väčšiu silu a viac tajomna než Nina. Na toaletnú vodu má tiež veľmi dobrú výdrž a viem si s ňou predstaviť nejeden jesenný a zimný večer. Módny dom Nina Ricci ani nemohol priniesť túto novinku v lepšiu dobu.

Zistite cenu novinky Nina Ricci Luna

Tajomný flakón modrej farby ozdobil zlatý uzáver s motívom lístočkov. Je tak krásny, že neviem od neho odtrhnúť oči. Zaslúžil by si cenu za najkrajšie balenie. Toaletná voda Nina Ricci Luna, podobne ako Nina, opäť viac než parfum pripomína šperk, ktorý bude chcieť každá dáma vlastniť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This