Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.5.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Nina Ricci, Moschino a pozvánka do raja

Nina Ricci, Moschino a pozvánka do raja

Značky Nina Ricci a Moschino majú predstavu, ako vonia raj. Ak sa chcete cítiť ako v raji, vyjdite začiatkom júla von a z plných pľúc sa nadýchnite. Ale oveľa jednoduchšie bude nadýchať sa týchto vôní.

Parfumy ako z rajskej záhrady

Do duelu na sociálnej sieti boli zámerne vybrané také parfumy, ktoré Vás do raja dopravia rýchlejšie než teleport. A to nie do hocijakého raja. Toto bude raj na mieru, pretože každá dáma má iné sny. V týchto snoch sa vyberiete do rozprávkovo krásnych krajín, kde to hýri rôznymi farbami a vôňami.

Nina Ricci a jej hriešne chúťky

Ak by Eva nejedla jablko zo  zakázaného stromu, žila by v raji večne mladá, krásna a šťastná. Nechcem sa zastávať Evy, my predsa nevieme, ako to jablko vyzeralo a voňalo. Pokiaľ by však bola čo len najmenšia šanca, že sa podobalo na jabĺčko Nina Ricci Nina, tak úplne chápem, prečo vyviedla takú lotrovinu. Parfumy Nina Ricci v rozprávkovom flakóne v tvare jabĺčka sú sladké, svieže a vyzerajú tak lákavo, že keby ste boli na mieste Evy, ani Vy by ste ho na tom strome nenechali. V prípade tejto vône je pokušenie obrovské a nemusíte byť mladé dievča, aby ste mu podľahli. Pri tejto vôni sú s rozumom v koncoch všetci, vrátane dám v strednom veku a budete aj Vy.

Nina Ricci Nina

V jabĺčkovom flakóne Nina Ricci Nina sa skrýva tajomstvo večnej mladosti a gurmánsky elixír, po ktorého použití okamžite omladnete o niekoľko rokov. Doslova, pretože prvých pár momentov budete cítiť najmä kalabrijský citrón a limetku, z ktorej sa pripravuje známy nápoj caipirinha. Z tohto mixu bude na Vás miestami vyskakovať pralinkový tón a v záplave citrusov ho budete vnímať len ako čosi sladké sťa karamel. Táto vôňa naozaj nepripomína vôňu pre zrelé ženy. Lenže keby sme chceli túto (i každú inú) vôňu súdiť podľa úvodu a pár dominantných tónov, to by sme prišli o veľa. Vôňa Nina Ricci Nina má v srdci zložky, ktoré na pokožke ukážu úplne inak a stále má dosť charakteru, aby sa odlíšila od ostatných ovocno – kvetinových vôní na trhu a aby ste sa za ňou triasli túžbou.

Najzaujímavejšie je jej srdce, ktoré v sebe nesie dva aspekty. Parfuméri Jacques Cavallier a Olivier Cresp to vymysleli šikovne. V niektorých momentoch vyznieva čertovsky sladko. Rozlieva sa po pokožke ako teplý karamelovo-čokoládovo-orieškový krém (to budú tie tóny praliniek), v ktorom nádherne rozvoniava kandizované jabĺčko s vanilkou. Hotový wellness. Už len zavrieť oči a zhorieť v pekle za to, že počas dňa leňošíme. Táto fáza Vás však nezdolá práve vďaka tým citrusom. Potom vypláva na povrch pižmo a to vezme so sebou aj delikátne kvetinové tóny broskyne, ktorých krásu podčiarknu drevité tóny základu (drevo jablone a cédra). Vtedy si poviete, že ste sa asi dostali rovno do neba a anjeli spievajú „Aleluja“. Vôňa má teda niekoľko vrstiev, na toaletnú vodu aj celkom slušnú výdrž a hoci na niektorých ženách sladké vône nedokážem vystáť, táto mi zatiaľ dobre voňala na každej dáme. Všetky tóny dokonalo harmonizujú. Nina Ricci Nina nevyčnieva a neruší. Budete ako anjelik so skrytými rožkami a chvostom. Viem si ju pokojne predstaviť aj ako svadobnú vôňu. Ak si kúpite vôňu Nina Ricci Nina v sete, získate spolu s ňou aj šikovnú miniatúru, prípadne aj telové mlieko, ktorým predĺžite jej príjemné pôsobenie.

Vôňu Nina Ricci Nina pre čertovsky rafinované dámy s anjelským srdcom zakúpite na Elnino.sk. Kliknite a zobrazte si ponuku vôní i darčekových setov.

Moschino a veselá zábava

Názov „Cheap And Chic“ označuje kolekcie parfumov a odevov, ktoré sa preslávili svojou jednoduchosťou, hravosťou a dobrou cenovou dostupnosťou. Vône Moschino i Moschino Cheap And Chic (toaletné vody) si však obľúbite nielen pre ich dobrú cenu, ale potešia Vás tiež svojou trvácnosťou, kvalitou a v neposlednom rade i reklamou. Kolekcia dostala meno podľa kreslenej postavičky Olive Oyl (priateľka Pepka námorníka, ktorej siluetu prebrali i flakóny) a ako vidieť na reklame vône Cheap And Chic Chic Petals a na ostatných videách, v dielni Moschino je stále veselo. Vôňa, o ktorej dnes bude reč, si Vás svojou veselosťou určite získa.

Moschino Cheap And Chic Chic Petals

Lesné jahody a rozprávky. To bude to prvá spomienka z detstva, ktorá sa Vám objaví pred očami, keď vyskúšate dámsku vôňu Moschino Cheap And Chic Chic Petals. Táto toaletná voda Vám hneď na začiatku ukáže svoje majstrovské ovocné číslo. Otvára sa priam gurmánsky a zábavne tónmi granátového jablka a lesnej jahody, ku ktorým pridal parfumér zázvor, aby dostala vôňa trošku pikantnosti a hĺbky, nech ju môžeme brať vážne. Je to silný úvod. Presne ako keď Olive akčne a s dupotom vovalí do miestnosti vo svojich ťažkých topánkach. Alebo skrátka akčne. Zázvor tu ale účinkuje len ako zápalka a temperamentný charakter. Len odpálil nálož okvetných lístkov orchidey, gardénie, lekna a potom sa vôňa umierni. Olive býva možno trošku rozjarená, ale inak je to dobrá žena.

Toto druhé kvetinové číslo a srdce vône už nepripomína ten ovocný začiatok. Stále vieme, že je vôňa ovocná, ale tu už sa na scéne objavuje kvetinová a ženská stránka Olive. Do hry vchádzajú drevité podtóny a ostatné tóny základu. Vôňa stráca sviežosť, je teplejšia a viac naberá gurmánsky smer, ktorý by asi nikto v tejto fáze nečakal. Vonia mi tak trošku ako cukrová jahodová poleva na pečive, ale vôbec nie detinsky. Moschino Cheap And Chic Chic Petals je pre ženy do pohody, bezstarostné a radostné, koketné a zábavné. Pre dámy, ktoré Vám spôsobujú potešenie už len tým, že ich vidíte a počujete. Nemusia byť mladé, ale majú nadhľad a hneď Vás rozosmejú.

Ak potrebujete jarnú a letnú vôňu na neformálne posedenie, tak vôňa Moschino Cheap And Chic Chic Petals bude tou pravou. Kliknite a zobrazte si ponuku Elnino.sk.

Už teda viete, že cesta od vône Nina Ricci Nina a Moschino Cheap And Chic Chic Petals vedie jediným smerom. Z raja Vás obe vône dostanú rovno do neba. Ostáva len na Vás, pre ktorú sa rozhodnete. Bude to anjelsky dobrá vôňa Nina Ricci alebo dáte prednosť rozjarenej Olive a vôni Moschino?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This