Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 4.2.2015 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Loverdose – nová dávka lásky od značky Diesel

Loverdose – nová dávka lásky od značky Diesel

Slovo „Loverdose“ znie v preklade veľmi pekne a značka Diesel svojou kampaňou trafila do čierneho. Lásky nikdy nie je dosť a toho, kto nás ľúbi, sa nevieme nabažiť. Bude nový parfum tiež taký dobrý?

Diesel a jeho kolekcia Loverdose

Ako sme už mohli zistiť, vône Diesel v kolekcii Loverdose majú vždy kus dravosti, zvodnosti i nehy. Ako som už napísala v článku o parfume Diesel Loverdose Tattoo, tvar flakóna v tvare srdca z brúseného skla ukazuje, že by malo  ísť o sladkú lásku v tekutom stave. Ideálny darček, keď sa blíži Valentín. A že je sladká vždy, na to sa môžete spoľahnúť. Každý parfum Loverdose má v sebe niečo sladké, zmyselné, skrátka niečo, čo budí túžbu po láske, lebo láska vie byť sladká, ale tiež má svoje požiadavky. Parfumy Diesel Loverdose nemajú byť žiadnou presladenou limonádou pre malé princezné, ale orientálnym koktailom pre sebavedomé ženy.

Nová vôňa Diesel Red Kiss

Parfum vo flakóne červenom sťa skutočné srdce ukazuje skutočnú farbu a skutočnú jednoduchosť bozku z lásky. Červené pery, červeň v tvári od vzrušenia, rozprúdená krv v žilách, to všetko začína jednoducho, preto ani parfum nie je komplikovaný. S bozkom si nikto neláme hlavu. Buď to príde alebo to nepríde. Buď pusa funguje alebo nie. Niečo také nejde plánovať a ani o tom teoretizovať dopredu, pokazili by ste čaro daného okamihu.

Vôňa začína presne tak, ako začína bozk. Zavoniate mu pomarančovým kvetom, ktorý pôsobí nežne a romanticky. Je jasné, že ide o kvet citrusu, ale je to kvet, nie niečo, čo by malo podnietiť myslenie, ako klasické citrusové vône. Vy predsa nechcete, aby myslel, ale má konať, nie?

Ak aj váha, či Vás má pobozkať, kakao v srdci jeho rozhodovanie urýchli. Kakao je známe afrodiziakum a láka k zblíženiu. Podporí ho pačuli. Pačuli dodá parfumu náznak tajomnosti, ktorý mužov tak veľmi láka. Vonia trošku ako zeleň, trošku ako drevo i živica a skrýva v sebe aj ovocné nuansy. Podľa mňa sa do tejto kompozície perfektne hodí. Tajomné ženy sú stále v kurze, pretože muži, ako rodení lovci, radi dobývajú a objavujú nepoznané.

Ťažko povedať, na ktoré ročné obdobie a na ktorú dobu je táto vôňa stvorená. Podľa toho kakaa tipujem jar, jeseň a možno aj zima bude vhodná. Vôňu si viem predstaviť aj v lete, ale skôr na večer.

Parfum bude v predaji až od apríla 2015 a pevne dúfam, že aj na Slovensko sa ujde. Neviem ako Vy, ale ja som už na túto vôňu veľmi zvedavá.

Páči sa Vám tento flakón v tvare srdca a neviete si predstaviť žiadny krajší valentínsky darček? Nemusíte čakať do budúceho Valentína. Vôňa Loverdose Tattoo je úplne rovnako nabitá iskričkami a môžete ju mať hneď z obchodu Elnino.sk

Pozrite si aj tieto krásne darčekové sady a urobte niekomu (či sebe) radosť. Bol by to krásny darček z lásky. Viac o tejto vôni si prečítate v tomto článku.

Parfumovaná voda Diesel Loverdose Tattoo Edp 30ml + 50ml telové mlieko + 50ml sprchový gel + 1,5ml edp Loverdose - krásny set na Elnino.sk

Krásny set, v ktorom je parfumovaná voda Diesel Loverdose Tattoo Edp 30ml + 50ml telové mlieko + 50ml sprchový gel + 1,5ml edp Loverdose

Parfumovaná voda Diesel Loverdose Tattoo Edp 50ml + 2x50ml telové mlieko v sete len v e-shope Elnino.sk

Parfumovaná voda Diesel Loverdose Tattoo Edp 50ml + 2x50ml telové mlieko v darčekovom balení

Chcete svoju lásku popostrčiť? Zdieľajte tento článok a možno Vám jednu z týchto kaziet prinesie Váš milovaný Valentín.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This