Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 1.2.2017 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Nové módne ikony roztápajú srdcia

Nové módne ikony roztápajú srdcia

Nahliadnite do fascinujúceho sveta nových vôní a spoznajte nové módne ikony, vďaka ktorým budete po celý deň tajne ovoniavať svoje zápästia. Tieto dámske parfumy sú vskutku jedinečné a plné života.

Novodobé módne ikony

Ste energickou dámou a elegancia vám nie je cudzia, ale nechcete pripomínať dámy z módnych tituliek starého milénia? Výborne, tento článok píšem práve pre také módne ikony, ako ste Vy. Podľahnite i Vy nadčasovej modernosti, zvodnosti, kreativite a vyskúšajte nové parfumy s nádychom trúfalosti.

Montale Paris Intense Roses Musk

Sofistikovaný flirt. Tak by som nazvala mladšiu sestru vône Roses Musk, novinku Montale Paris Intense Roses Musk. Silná a sladko opojná aróma ruže s troškou jazmínu vzlína z teplého pižmovoambrového základu a robí vôňu ešte silnejšou než bola sestra. Podobne ako ostatné parfumy Montale Paris je i táto novinka veľmi intenzívna, ženská a nositeľná po celý rok i v každej situácii. Táto minimalistka prebudí nielen Vaše zmysly ale aj zmysly všetkých ľudí okolo Vás. Niche módne ikony Montale Paris sú totiž vyrábané zo samých vzácnych prírodných materiálov vo veľkej koncentrácii a aj tu sa to prejavilo. Trvácna kvetinová vôňa Intense Roses Musk a ani žiadna ďalšia vôňa Montale Paris Vás nikdy nesklame.

Módne ikony Montale Paris v akcii

Módne ikony Montale Paris v akcii

Vyskúšajte parfumy s čarovnou históriou Orientu uchovanou v ich srdci. Až do 6. 2. 2017 môžete na Elnino.sk nakúpiť všetky parfumy Montale Paris za akciové ceny!

Juicy Couture Viva La Juicy Rose

Módne ikony Juicy Couture sú známe svojou hravosťou. Len si na ich príchod vždy musíme dlhšie počkať, čo platí i pre kvetinovo – ovocnú novinku Juicy Couture Viva La Juicy Rose. Niečo v nej mi silno pripomína Versaceho krásku Bright Crystal. Zrejme v tom majú prsty rozkvitnuté kvety pivonky s citrusovým ovocným podtónom, ale v tejto mi chýbajú akvatické tóny. Vytesnila ich ruža pofŕkaná rannou rosou, resp. šťavou z hrušky. V tomto chladom zimnom počasí sa vôňa drží blízko tela a na oblečení, no až príde jar či skoré leto, keď vyjde slnko a vytiahnete na vzduch záhradné kresielko, bude viac kvitnúť. Viva La Juicy Rose je čistá, mladistvá vôňa, ktorá Vás osvieži a nos si na ňu rýchlo zvykne. Ale okolie ju ďalej cíti a v primeranej intenzite. Ideálny kúsok do školy.

Viktor & Rolf Bonbon Couture

Komu sa predošlá vôňa Bonbon zdala „málo bonbónová“, tak toho čuchové bunky teraz ostanú plne uspokojené. Holandské módne ikony Viktor & Rolf prinášajú intenzívnejšiu, menej sirupovú a viac karamelovú verziu Viktor & Rolf Bonbon Couture. Poviem Vám, novinka je naozajstná karamelka s nádherným sviežim ovocným nádychom. Prvotný nábeh majú kvety citrusov, mandarínka, broskyňa, ktoré sa so závanom bielych kvetín zdržia na pokožke len pol hodinky až  hodinu. Zhruba po tomto čase sa vôňa mení na sladkú, krémovú karamelovovanilkovú vôňu s jemným dotykom pačuli. Podobne ako iné orientálno – vanilkové parfumy, Bonbon Couture má svoju silu i teplo. Je to držiak ako stvorený na dlhé zimné večery. Rozhodne nie kúsok na každý deň, ale za mňa hodný každého eura, ak máte radi sladké vône.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Novinka Yves Saint Laurent Mon Paris zmení vnímanie Paríža ako kolísky elegancie. Nie je vyslovene elegantná, skôr bude na bežné nosenie, ale nezapadne ani medzi ostatné komerčné svieženky.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris

Vôňa začína hravým závojom ovocia. Hruška s malinami je jemne podčiarknutá vôňou jahôd, ktorých sviežosť neustále živí tón calone. Zhruba za pol hodinky sa vôňa mení a jasne žiari pižmom a pačuli, čo je dobrý zvrat, pretože tento základ tlmí sladkosť ovocia a konečne začínam cítiť aj biele kvety. Inovácia prináša tiež tóny už známeho ambroxanu. Zatiaľ čo iné sladšie parfumy v lete strácajú sviežosť, tento bude svieži stále. K tomu si pridajte náznak vanilky, cédrového dreva a priam vidíte ten nevinný kukuč mladej Parížanky. Mon Paris prináša medzi vône YSL závan zmeny, ktorý sa nie každej dáme bude páčiť. Pre mňa je to však nadčasová a pomerne zmodernizovaná cyprusovo – ovocná jarná vôňa s jemnučkým nádychom vintage a dobrou výdržou.

Givenchy L´Ange Noir

Medzi novodobé módne ikony bude patriť i kontroverzná novinka Givenchy L´Ange Noir silne voňajúca kosatcom, ktorá žehná chladným dňom. Kosatec sa môže javiť rôzne, no v tejto vôni je asi všetkým, čo poznám a má doslova niche kvalitu. V úvode je vôňa temná, mandľová a jemne korenistá. Teplý sezamový akord v srdci už od začiatkov kontroluje intenzitu kosatca, ktorý tu vonia takmer ako maslo na pery. V pokračovaní sa vôňa stáva suchšou a výraznejšou. Stupňuje sa sladkosť a kosatec začína pripomínať vôňu kozmetického púdru, ktorý šteklí môj nos. Mandľový a tonkový akord pridáva parfumu gurmánsky až takmer pánsky švih a zrejme i preto sa stretávam s protichodnými názormi. Orientálna kvetinová vôňa L´Ange Noir sama o sebe reprezentuje paradox. Svojim spôsobom žiari teplom, ale súčasne je neporaziteľná ako tma a bude Vás neustále zamestnávať. Nenechajte sa odradiť rečami. Ak Vám svedčia kosatcové parfumy, okamžite po ňu bežte, aby ste neskôr nebanovali.

Čože že nám to parfuméri namiešali za zvodné kokteily? Nuž myslím, že flakóny týchto vôní hovoria jasnou rečou. Od mladistvej a sviežej ružovej plynulo prechádzame k čiernej. Čím tmavší flakón, tým intenzívnejší parfum v ňom. Už viete, ktorý z nich bude ten Váš?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This