Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 22.10.2014 v Dámske vône, Pánske vône, Zaujímavosti | Bez komentárov

Nové parfumy Annaayake Shiroi and Kuroi

Nové parfumy Annaayake Shiroi and Kuroi

Kozmetická značka Annayake sa primárne zaoberala kozmetikou. Špecializuje sa najmä na starostlivosť o pleť i telo a dekoratívnu kozmetiku, ale po veľkom úspechu v tejto oblasti sa vrhla aj na parfumy. Jej najnovšie parfumy sa volajú Shiroi and Kuroi a dostali vskutku krásny dizajn.

Filozofiou Annayake je zaoberať sa výskumom tak najviac, ako to len ide a využívať pri tom najnovšie technické vymoženosti, jemné textúry tých najlepších ingrediencií, inovatívne receptúry, ale to všetko s rešpektom k tradíciám Japonska. Vône nás majú preniesť do inej dimenzie, navodiť stav harmónie s prírodou a prijímať pozitívnu energiu.

Ťažko povedať, aké ďalšie zámery boli s novými vôňami, ale značka pravdepodobne vychádza z filozofie taoizmu, kde fungujú dva princípy – mužský a ženský, ktorý symbolizuje deň a noc, svetlo a tmu, bielu a čiernu farbu. Aj preto flakóny nechala v bielej a čiernej farbe. Majú ukazovať, ako má vyzerať harmónia.

Nové parfumy značky

Dámska vôňa Shiroi je zelená a svieža ako flóra v krásnej japonskej prírode. Kvety sa prelínajú s veľmi jemným zábleskom mandarínky. A to všetko korunuje pižmovo-drevitý základ.

Pánska vôna Kuroi by sa dala nazvať klasikou a výborne dopĺňa dámsku vôňu. Samuraj – toto slovo by ju vystihovalo najlepšie. Polichotí najmä aktívnym mužom. Na drevito-ambrovom základe sa krásne vyníma korenie, ktoré zahreje a kvapkou citrusovej esencie povzbudí k aktivite.

Túto značku zatiaľ neponúkame, no pevne veríme, že sa i Annayake sa  dostane k nám na Slovensko rovnako, ako sa k nám dostali aj tie ostatné znaky. Japonsko je totiž slávne svojim špeciálnym prístupom k zákazníkom široko ďaleko.

Chcete vedieť, ako títo krajina vonia? Elnino.sk ponúka vynikajúce značky z Japonska (Issey Miyake, Shiseido, Masaki Matsushima) alebo od japonských návrhárov (Kenzo). Ich vône nielenže pristupujú k človeku veľmi citlivo a zodpovedne, ale tiež  sú veľmi kvalitné a zaujímavé. A ten úžasný dizajn… Krása. Však posúďte sami.

Luxusné parfumy Issey Miyake - na obrázku pánska vôňa L´Eau D´Issey Summer 2012 v ponuke Elnino.sk

Luxusné parfumy Issey Miyake – na obrázku pánska vôňa L´Eau D´Issey Summer 2012

Všetky parfumy Issey Miyake nájdete na Elnino.sk

Značkové parfumy Shiseido z ponuky Elnino.sk

Luxusné parfumy Shiseido – na obrázku dámska vôňa Shiseido Zen

Všetky parfumy Shiseido nájdete na Elnino.sk

Značkové parfumy Kenzo - na obrázku vône z edície Flower, ktoré má Elnino.sk v ponuke

Značkové parfumy Kenzo – na obrázku vône z edície Flower

Všetky parfumy Kenzo nájdete na Elnino.sk

Značkové parfumy Masaki Matsushima - na obrázku pánska vôňa M:0°C Men z ponuky Elnino.sk

Značkové parfumy Masaki Matsushima – na obrázku pánska vôňa M:0°C Men

Všetky parfumy Masaki Matsushima nájdete na Elnino.sk

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This