O nás

Selfino – Vaše voňavé nápady – projekt Elnino.sk

Vitajte na našom webe Selfino.sk. Tento web, ako nový projekt parfumérie Elnino.sk je tu len a len pre Vás, naši milí zákazníci. Radi by sme boli bližšie k Vám. Chceme byť k dispozícii nie ako obchodník, ale ako Váš dobrý priateľ, ktorý Vám vždy poradí a povie o všetkých novinkách, ktoré by Vás mohli zaujímať. Náš e-shop sa na tento účel nehodí, preto sme sa rozhodli vytvoriť toto miesto.

Našim záberom je sledovať za Vás dianie vo svete kozmetiky a parfumov, aby ste sa Vy mohli venovať príjemnejším či potrebnejším činnostiam, zatiaľ čo my všetky informácie spracujeme do článkov pre Vás. Na Selfino.sk budete mať vždy kompletné informácie, ktoré môžete v prípade záujmu s nami aj prediskutovať.  Najskôr Vás však prevedieme po našej stránke, aby ste vedeli, kde máte čo hľadať.

Selfino a Poradňa

V tejto sekcii nájdete naše tipy a riešenia pre konkrétne situácie, ale tiež riešenia navrhované odborníkmi. Dostanete v nej rady z oblasti starostlivosti o pokožku, líčenia, hygieny, výberu vôní, návody na líčenie. Rozdelili sme ju na viaceré kategórie, aby ste si mohli z každej témy vybrať to, o čo máte najväčší záujem.

 1. Mejkap

 2. Dámske vône

 3. Pánske vône

 4. Starostlivosť:

  1. o telo

  2. o tvár

  3. o vlasy a nechty

 

Selfino a Vône

V sekcii o vôňach sa budeme venovať tomu najlepšiemu, čo náš obchod ponúka. Predstavíme Vám parfumy, toaletné vody, parfumované vody, závoje, skrátka všetko voňavé pre dámy i pánov. Aby bol ešte lepší prehľad, túto kategóriu sme rozdelili na dve sekcie:

 1. Dámske vône

 2. Pánske vône

Selfino a Novinky

Na tomto mieste Vám predstavíme nové značky v našom sortimente a ich produkty. Sekcia je kategorizovaná podľa druhu tovaru na:

 1. Vône

  1. Dámske vône

  2. Pánske vône

 2. Dekoratívna kozmetika

 3. Pleťová kozmetika

 4. Telová kozmetika

 5. Vlasová kozmetika

Tento web je zatiaľ nový a nie je na ňom veľa článkov. Tie však budú v priebehu najbližších týždňov a mesiacov postupne pribúdať a my budeme radi, ak náš blog z času na čas navštívite a napíšete nám, ako sa Vám páči. Neváhajte tiež hodnotiť produkty. Tak, ako ich môžete ohodnotiť v našom e-shope Elnino.sk, rovnako ich môžete hodnotiť na tomto mieste. Uvítame všetky Vaše pripomienky, otázky, ale tiež témy či konkrétne produkty, o ktorých by ste si radi prečítali.