Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.5.2018 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Olympéa Aqua Légère do každej kabelky

Olympéa Aqua Légère do každej kabelky

Niekto myslel, že už ani nebolo čo vylepšovať a napriek tomu nás nová Olympéa Aqua Légère prekvapila. Ponorme sa spoločne do príbehu najnovšej známej božskej krásky od módneho domu Paco Rabanne.

Kult Olympéa so slanou vanilkou

Keď pridávali tvorcovia prvej vône Olympéa do svojho výtvoru soľ, bolo to preto, aby sme z nálože sladkej vanilky a kvetov neodpadli. My sme však naopak odpadávali, ale od obdivu. Soľ dáva parfumom Olympéa  typickú stredozemskú klímu a necháva kvety i vanilku žiariť, preto z tohto konceptu vyšli postupne i ďalšie krásne vône.  Komu by vtedy napadlo, že práve obyčajná soľ bude mať na výslednú vôňu taký vplyv? Však áno, soľ je nad zlato…

Unikátne spojenie sladkej vanilky a slanosti morskej soli si ma získalo a moje potešenie pokračovalo aj pri predstavovaní božského dua s prívlastkom Aqua. Nová božská kráska doplnila moju zbierku a o radosť z nej som sa s vami podelila v článku Paco Rabanne a jej veličenstvá – nová edícia Aqua. Niečo mi však predsa chýbalo – žiadala sa mi verzia na horúce slovenské leto – a práve tento môj sen splnila novinka Olympéa Aqua Légère.

Olympéa Aqua Légère

Ak ste čítali predošlý článok a sledujete, o čom zvyknem písať, tak pred vami asi ťažko utajím nadšenie z novej dámskej vône Olympéa Aqua Légère. Je to vôňa opäť presne podľa môjho gusta.  Primerane sladká, primerane výrazná, skrátka božská a sexy. Ba, mohla by byť aj sladšia, ale to by zrejme nemala šancu u každej dámy. A táto novinka, vážení, u vás zaručene zaboduje. Ani sa mi nechce veriť, že je dielom nejakej pozemskej bytosti.

Na prvé privoňanie sa Vám možno bude zdať ako „Copy + Paste“ verzia originálu, ktorý iba dostal mierne odlišný flakón. Pravda, pár podobností by sa našlo aj s predošlou limitnou, no tá mala flakónik z mliečneho skla s krytom rozprašovača priehľadným iba z polovice. Tento nový sa podobá na úplne prvú predstaviteľku línie. Akurát sklo bolo farebne vytónované. Spodná časť je tehlovo červená a postupne smerom nahor bledne, čím vytvára akýsi farebný prechod.

Odlišnosti novinky

Nedajte na svoje oči a počkajte, čo povie váš nos, až sa objavia rozdiely, ktoré zaručene urobia z tejto najnovšej verzie bestseller. Olympéa Aqua predstavená v roku 2016 mala silu draka. Nerada to priznávam, ale aj keď šlo o toaletnú vodu, naozaj sa nedala nosiť v lete. Iba ak k vode, kde je vyššia vlhkosť vzduchu. Medzi slnkom rozpálenými múrmi robila taký voňavý chvostík, že by z nej milovníčky svieženiek odpadávali. Už ale nie od obdivu, lež z tej intenzity.

Novinka Olympéa Aqua Légère sa javí ako priateľskejší typ vône, ktorú môžete celoročne nosiť kamkoľvek a kedykoľvek.  Hoci i na Saharu do beduínskeho stanu. Nik vás z neho vyháňať nebude.

Slaný vanilkový základ charakteristický pre celý rad Olympéa ostal, ale táto zmes pôsobí harmonickejšie, komplexnejšie, uhladenejšie. Môžu za to zreteľnejšie biele kvety – krehké lekno, jazmín a kvet citrónovníka, ktoré sa zladili s tónmi kašmírového dreva. Práve ony vytvorili hlavný charakter kvetinovej akvatickej vône Olympéa Aqua Légère.

Ak ste aj napriek tvrdeniam výrobcu v predošlej limitke nepobádali žiadne ovocné nôty, v novinke už celkom jasne ucítite klementínku. Bude to spôsobené i chýbajúcim zázvorom, ktorý v predošlej limitke dokázal mojej kamarátke doslova preraziť i nádchou upchatý nos. Tu klementínka  spolu s vanilkovým základom vytvorila niečo ako sorbet alebo ovocný krém. Paráda.

Ani novinka však nebude žiadne neviniatko. Aj ona vytvára príjemný obláčik a taktiež sa môže pochváliť veľmi solídnou výdržou na pokožke.

Zaľúbenie v novej parfumovanej vode nájdu aj tie z vás, ktoré milujú „slnečný tón„. Nová Olympéa Aqua Légère tak bude presne tou dámskou vôňou, na ktorú budete mať s blížiacim sa letom naozaj chuť! Ocitne sa v každej kabelke i každej plážovej taške. Je ako bronzová bohyňa, ktorá si lebedí v kresle na palube výletnej lode a mužská posádka sa z nej môže zblázniť. Neváhajte! I táto novinka je limitovaná edícia!

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This