Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 20.9.2018 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Omnia Pink Sapphire s mladistvým elánom

Omnia Pink Sapphire s mladistvým elánom

Náladová kombinácia exotických kvetín a citrusov, to je nová toaletná voda Bvlgari Omnia Pink Sapphire, ktorá v sebe zachytáva mladosť a nespútanú radosť zo života. Aj vy ste ju už oprobovali?

Milovaná zbierka „drahých kameňov“ Omnia od značky Bvlgari sa nám utešene rozrastá. Naposledy sme sa bavili o tropickej kráske Omnia Paraiba, predtým sme privítali indický granát Omnia Indian Garnet a v zbierke nechýba ani jadeit, korál, kryštál či ammetyst. Z článkov s menovkou Bvlgari viete, že sa výrobcovi dlhodobo darí tešiť svojich fanúšikov.

V tomto roku pribudol ďalší neodolateľný drahokam, ružový zafír. Novinka Bvlgari Omnia Pink Sapphire je opísaná ako čerstvá ovocno-kvetinová vôňa, ktorej dominujú výrazné citrusové poznámky ružového pomela, grepu a exotických kvetín, ale zaradená bola do skupiny kvetinových parfumov.

Vôňa slobodná a plná mladistvého elánu

Za šumivou novinkou roku 2018 plnou kvetín hľadajte chlapa. Je ním slávny Alberto Morillas, majster parfumér a tvorca ikonických vôní ako je Omnia Crystalline, Calvin Klein CK One, Kenzo Flower, Giorgio Armani Aqua di Gio a mnoho ďalších. Do zoznamu si teraz môže pripísať ďalší úspech. Jeho toaletná voda Bvlgari Omnia Pink Sapphire uchopila mladosť a s ňou spojenú nespútanú radosť zo života.

Za letom sa už dávno zatvorili dvere a táto vôňa s citrusmi by sa štýlovo hodila práve k teplejšej sezóne jari i leta. Osobne mi privoláva asociáciu so všetkými  ženami milovanou kráskou Versace Bright Crystal. Svieža noyinka je však o poznanie mäkšia a dievčensky sladšia (vďaka pižmu a vanilke). No rozhodne je tiež optimistická a trošku toho optimizmu v sychravých daždivých dňoch jesene nebude nikomu na škodu. Prečo by sme sa nemali cítiť o pár rokov mladšie a vidieť opäť zasa celý svet ružovo?

 

Aká je Omnia Pink Sapphire?

Toaletná voda Omnia Pink Sapphire má svieži, mierne sladkastý úvod, ktorý sa veľmi rýchlo zjemní a uleží do optimistickej dievčenskej vône. Svojou sladkosťou nikoho neobťažuje a nespôsobuje bolesť hlavy možno kvôli prítomnosti zložiek z hlavy.

Ružové pomelo a ružové korenie, práve tieto dve zložky ucítite ako úplne prvé a hneď si ich aj zapamätáte. Budú s vami stále a plynulo splynú s exoticky ladeným srdcom z kvetov frangipani (plumérie) a tiaré. Ako keby ste prilietali na ostrovy a už pri vystupovaní z lietadla vás ovanie čerstvý vzduch a tamojšie ženy vám ozdobia krk prekrásnym vencom z kvetín. Sladký to pocit.

ZLOŽENIE
Hlava ► ružové korenie, ružový grapefruit, pomelo
Srdce ► frangipani, kvet tiaré
Základ ► vanilka, pižmo, drevité tóny

Tóny základu pridávajú vôni Omnia Pink Sapphire potrebnú hĺbku, zrelosť a trvácnosť, bez ktorej by citrusy vyšumeli do hodinky. Vonné molekuly citrusov sú veľmi ľahké. Biele pižmo ale dotiahlo výdrž toaletnej vody do kategórie priemeru a robí ju skvelou adeptkou pre každodenné nosenie do práce, školy, na výjazdy s priateľkami. Pižmo nám harmonizuje kvetinovú i ovocnú zložku, dodáva kompozícii sofistikovanosť i potrebnú mäkkosť.

Aj tak je ale ružový zafír vôňou, ktorú ocenia skôr mladšie ročníky. A to najmä v teplejších dňoch, kedy viac vynikne. Už podľa farby flakónika je jasné, že jej cieľovou skupinou sú dievčatá. Mamy však môžu byť pokojné. Podobne ako jej exotická sestra Omnia Paraiba ani Omnia Pink Saphire nie je nijako ťažká či presladená dámska vôňa, pre ktorú by profesorka Vašu ratolesť vykázala z triedy.

Čo poviete, rozšírite svoju zbierku o ďalší drahokam od Bvlgari?

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This