Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 12.1.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Ovládnite svet s vôňou Dolce & Gabbana

Ovládnite svet s vôňou Dolce & Gabbana

Prvá zmienka a kolekcii parfumov Dolce & Gabbana Anthology sa z čista jasna objavila v roku 2009 spoločne s klebetami o tom, aké škandalózne tieto parfumy budú. Každý od nich čakal, že budú veľmi silné a nositeľné len na špeciálne príležitosti, no i tu sa zlé jazyky mýlili. Našťastie.

Význam čísel parfumov Dolce & Gabbana Anthology

Parfumy Dolce & Gabbana Anthology, čo ako špeciálne znejú ich názvy, sa inšpirovali bežným životom bežného smrteľníka a mágiou z tarotových kariet. Neviem, či Vám tarot niečo hovorí, ale mne čistou náhodou áno. Tarotové karty poznám, takže sa Vám pokúsim čo najjednoduchšou cestou priblížiť, prečo vlastne tarot a aký majú parfumy Dolce & Gabbana s týmto súvis.

Tarotové karty boli, sú i budú využívané k predpovedaniu budúcnosti. Každá tarotová karta má svoj význam a bývajú tiež kvôli lepšej prehľadnosti a magickému významu očíslované. Čo viem, tak veľa ľudí sa pri veštbe zľakne, pretože symboly na nich môžu niekedy vyzerať strašidelne a nezainteresovanému človeku nič nenapovedia. Tiež by som sa asi vyľakala, keby sa predo mnou objavila napríklad karta „Smrť“ a mne by neboli známe asociácie. Ale ako už vieme z reálneho života, nie je všetko také strašné, ako sa to na prvý pohľad zdá a nie všetky parfumy, ktoré majú také odvážne kampane, ako parfumy z kolekcie Dolce & Gabbana Anthology alebo Burberry Body Gold Limited Edition, sa nebudú pre bežného človeka hodiť. Opak je pravdou.

Dolce & Gabbana a kolekcia parfumov Anthology a vybraný parfum z ponuky Elnino.sk

Dolce & Gabbana a kolekcia Anthology, zdroj: http://bit.ly/1y3cJnY

Dolce & Gabbana L´imperatrice 3

Karta, ktorej význam nesie dámsky parfum L´imperatrice 3, má číslo 3 a jej význam by sa dal preložiť ako „vládkyňa“ a tvárou kampane parfumu je hnedá gazela – modelka Naomi Campbell.

Toaletná voda pre dámy Dolce & Gabbana L´imperatrice 3 z ponuky vôní Elnino.sk

Dolce & Gabbana L´imperatrice 3

Tarotová karta je pod vplyvom bohyne Venuše. Venuša i vládkyňa ako taká sa vníma ako symbol ženy a plodnosti. Ženy starostlivej, milej, nežnej a ženy s materskými pudmi, ktorá dokáže vytvoriť dokonalý domov s čímkoľvek, čo má po ruke (napríklad i s vôňou). Je symbolom plodnosti v tvorivej činnosti, do ktorej sa pustíte a dotiahnete ju až do úspešného konca do najvyššej spokojnosti. Ale vôňa L´imperatrice 3 nie je určená len pre matky a tvorivé osoby. Parfum poteší dámy so širokou paletou záujmov.

Vôňa sa otvára veľmi sviežo až chladne. Exotické ovocie a ružové kvetiny sú jej hlavné ingrediencie. Začína ju svieže kiwi a melón plný sladkej šťavy. I parfum preto vonia mierne sladko. Pripomína ovocný punč, ktorý možno zaženie smäd, no keď ma dobré grády, vojde i do hlavy a zahreje. Pamätajte na to a usmievajte sa. S parfumom Vám pôjde očarovanie pánov ľahšie než inokedy. Ružový cyklámen dostane svoje hlavné slovo až po nejakom čase a aby ho tak skoro nestratil, pižmo sa postará o dobrú výdrž a nadľahčenie celej vône. Nebudete voňať príliš silno, nebude z Vás bolieť hlava, ale ani tak skoro nevyprcháte z niekoho pamäti. Na toaletnú vodu má vôňa L´imperatrice 3 celkom slušnú výdrž.

Môže to byť parfum na rande, ak túžite po romániku alebo naplnenom vzťahu. Dať si ho môžete i na schôdzku s obchodným partnerom, ak chcete uzavrieť výborné obchody. S parfumom L´imperatrice 3 môžete zaznamenať úspech na všetkých frontoch a najmä cez deň, pretože je to svieža kvetinová akvatická vôňa, s ktorou budete vždy a za každých okolností oslnivá.

Vôňu L´imperatrice 3 si môžete hneď teraz zakúpiť na Elnino.sk. Dostupná je v 50 alebo 100ml verzii.

Vy budete tá kráľovná Venuša, ktorá žiari a vládne aj vo svete mužov. Mám za to, že máte dosť guráže a vyskúšate to.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This