Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.11.2016 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Privé – nová edícia miliónových vôní Paco Rabanne

Privé – nová edícia miliónových vôní Paco Rabanne

Paco Rabanne oblieka svet i svoje parfumy do zlata. Po veľkých úspechoch vôní 1 Million a Lady Million prichádzajú nové edície. Dnes Vám predstavím kolekciu Collectors Edition a nové vône Privé.

Miliónové parfumy Paco Rabanne

Vianoce sa nám blížia a Vy sa už možno obzeráte po exkluzívnych vianočných darčekoch, ktorými nadelíte pod stromček radosť. A viete, čo? Spravte radosť sebe i svojej láske. Pokiaľ máte v obľube výrazné, trvácne a sladšie vône, pre parfumy Paco Rabanne budú Vaše želania rozkazom. Diamant a zlatá tehlička – z jednej strany čiastočne odhaľujúca zlatistý obsah – sa bude dokonalo vynímať medzi vôňami na Vašej poličke.

Paco Rabanne Lady Million a 1 Million

Paco Rabanne Lady Million a 1 Million

Pánskej vôni Paco Rabanne 1 Million z roku 2008 a jej ženskému alter egu – Paco Rabanne Lady Million z roku 2010 – môže len máloktorý parfum konkurovať svojou výdržou. Patria do rebríčka najpredávanejších parfumov a prečítať ste si o nich mohli v článku Vianoce, zlato a čarovné flakóniky pod stromček.

To ale nie je všetko. Módny dom nedávno preukázal svoje provokatívne vyjadrenie: „Celá tvorba je o vytváraní šoku!“ uvedením aj ďalších dvojíc parfumov. Majstrovské umenie parfumérov a dizajnérov pokračuje v novej limitovanej edícii Collectors Edition a nových vôňach Privé.

Paco Rabanne a limitka Collector Edition

Ikonické parfumy Lady Million a 1 Million stelesňujú dokonalú ženu a dokonalého muža, pre ktorých slovo „najlepší“ stále neznamená dostatočne výstižný prívlastok. Ona, ako typická dominantná žena a femme fatale, disponuje ohnivým charakterom, sladkým zjavom a vyžaruje neuveriteľnú zmyselnosť. On zasa prostredníctvom vône vyjadruje svoje najtajnejšie fantázie. 1 Million patrí do rúk sebavedomému a šarmantnému mužovi, ktorý sa nebojí provokovať a nosiť sladkú a okázalú vôňu, ktorá v podstate prezrádza jeho emócie. Že už tieto vône používate? Výborne. Svoju zbierku teraz môžete rozšíriť o nové flakóny z limitovanej edície Collector Edition.

Paco Rabanne 1 Million Collector Edition

Paco Rabanne 1 Million Collector Edition

Nepomýľte sa, nová edícia flakónov Collector Edition v svojich útrobách skrýva rovnaký obsah. Ide o tú istú dvojicu parfumov Lady Million a 1 Million, presne ako ich poznáte. Obaly sú však štruktúrované a zaujímavé.

parfumy Paco Rabanne Lady Million a 1 Million Collector Edition

parfumy Paco Rabanne Lady Million a 1 Million Collector Edition

Pokiaľ by ste chceli práve takéto fľaštičky vlastniť, novinky nájdete v e-shope Elnino priamo pri parfumoch Lady Million a 1 Million. V menu hľadajte označenie „Collector Edition“.

1 Million Privé a Lady Million Privé

V porovnaní s Collector Edition sú parfumy z edície Privé niečím úplne novým. Aj jantárovo sfarbená tehlička a diamant s nadpisom „Privé“ majú status limitovanej edície, no nie sú dvojníkmi ikon. Ich kompozícia sa lusknutím prsta mení a približuje Orientu.

Edícia Privé obsahuje pánsky parfum 1 Million Privé, ktorý je popisovaný ako intímny a až drzo mocný. Jeho orientálno – drevitý chvostík poukazuje na zvodcu, ktorý si je vedomý svojho šarmu a nedá sa ničím odradiť. Povestný žiarivý dotyk mandarínky a škorice Vám bude určite povedomý z pôvodnej 1 Million. Vidno, že sú rodina a že i tento parfum má na svedomí Christophe Raynaud.

Odlišné je jeho pulzujúce srdce z myrhového akordu podporeného sladkým tabakom a hrejivým základom z pačuli a tonkových bôbov. Na sladký a zmyselný základ novinky 1 Million Privé si ľahko vytvoríte návyk. Novinka je výrazne teplejšia, hlbšia, tajomnejšia, no pre chýbajúci akord kože i univerzálnejšia a lepšie nositeľná. Vôbec by som sa ju nebála nosiť i cez deň.

Paco Rabanne a edícia Privé

Paco Rabanne a edícia Privé – Lady Million Privé a 1 Million Privé

Dámska verzia Lady Million Privé je dielom Anne Flipo, ktorá doplnila pôvodnú kompozíciu o orientálny hypnotický záver, hĺbku a dala jej inú intenzitu. Podobne ako pánska novinka i dámska vôňa mi príde nositeľnejšia. No len pre tie dámy, ktoré si zvyknú na neobvyklú kombináciu kakaa s medom a ktorým sadne. Táto orientálno – kvetinová vôňa sa na každej pokožke nerozvinie rovnako, preto odporúčam najskôr vyskúšať tester.

Lady Million Privé má ovocný orientálny finiš z maliny rozžiarenej kvetom pomarančovníka a osladenej medom. Opäť niečo, čo Vám bude veľmi známe. Tento efekt však nemá pridlhé trvanie. Dotyk maliny len zvýrazňuje intenzívne srdce a dáva mu živosť.  Náruč z kvetín heliotropu so závanom vanilky bude s Vami flirtovať ako žena ležiaca na gauči.

Aby dáma a ani vôňa neodhaľovali toho až príliš veľa, cez zmyselný základ z pačuli a medu je prehodený závoj z kakaa. Ten už nedáva medu až takú dominanciu. Skôr mi tu rezonuje vanilkový gurmánsky charakter vône a jej kvety. Novinka zrejme nevynikne v teplejšom počasí, ale môžem povedať, že táto romantická a vanilková variácia pôvodnej Lady Million sa mi páči práve pre to teplo, ktoré z nej vyžaruje.

Všetky parfumy Paco Rabanne nájdete v ponuke parfumérie Elnino.sk

Voňavé novinky od značky Paco Rabanne sú podľa môjho názoru perfektnými vôňami pod vianočný stromček. Pokiaľ si však želáte aj ďalšie inšpirácie a tipy na vianočné darčeky, navštívte darčekovú sekciu, ktorú pre Vás parfuméria práve dnes spustila.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This