Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 26.1.2017 v Poradňa, Starostlivosť, tvár | Bez komentárov

Pánska pleťová kozmetika, akú si zaslúžite

Pánska pleťová kozmetika, akú si zaslúžite

Aj muži riešia problémy s pleťou a preto je pánska pleťová kozmetika nevyhnutnosťou, ktorá nesmie chýbať v kúpeľni ako u žien, tak u mužov. Akú starostlivosť potrebuje muž a čo konkrétne chýba Vám?

Pánska pleťová kozmetika ako veda

Pánska pleťová kozmetika u muža nie je bežnou vecou

Pánska pleťová kozmetika? A načo?

Vhodne zvolená pleťová kozmetika vám pomôže získať i udržať si zdravú pleť. Špeciálne teraz v zime si pleť žiada veľa. Existujú ale muži, ktorí na to príliš nedbajú a používajú v tom lepšom prípade aspoň hydratačný balzam po holení. Mnohí si ani netrúfnu kúpiť krém či niečo na čistenie, pretože podvedome tušia, že ich ideálna pánska pleťová kozmetika by mala byť iná než kozmetika priateľov, kolegov a príbuzných.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa Vám nos a čelo lesknú viac ako kolegovi v práci, alebo presne čo si Vaša pleť pýta? Zamierte k najbližšiemu k zrkadlu a riadne ju preskúmajte. Je mdlá a povädnutá, na dotyk suchá, alebo je naopak mastná? Máte vrásky, vyrážky, rozšírené póry, šupinky, suché fľaky a kruhy pod očami? Zistite to.

Hotovo? Super, teraz už viete, aký neduh Vašu pleť trápi a aká pánska pleťová kozmetika bude potrebná. Začnime však čistením. Zabudnite na mydlo a sprchovací gél, ktorým sa zvyknete napeniť v sprche celí a vysušujete pokožku. Ponúkame vám široký výber pleťových produktov pre každý typ pleti.

Normálna a dehydratovaná pleť

Ak ste v zrkadlovom teste nezistili nejaký zásadný problém, s najväčšou pravdepodobnosťou máte typ normálnej pleti. Gratulujem! Ostatní páni mohli zaznamenať drsnejšie miesta a stratu sviežosti. Normálna i suchšia pleť potrebuje hydratáciu. Áno, to je pleťová kozmetika, ktorá dopraví do pokožky vlhkosť a udrží Váš vzhľad mladistvý. Doprajte jej takúto starostlivosť a voľte produkt podľa potrieb. Normálnej pleti stačí gélový, tej suchšej sa bude hodiť krémový alebo intenzívne hydratujúci produkt, ktorý pomôže aj suchým partiám.

Mastná pleť so sklonom k akné

Je Vaša pleť nečistá, lesklá a vidíte rozšírené póry, pre ktoré vyzerá povrch ako mesačná krajina? Alebo je to nebodaj ešte horšie? Pánska pleťová kozmetika v ponuke obsahuje i také produkty, ktoré uvoľnia upchané póry, zbavia pleť nečistôt a pripravia ju na následnú starostlivosť. V tej potrebujete produkty, ktoré tlmia nadmernú produkciu kožného mazu a pri čistení nesmiete pleť vysušiť. Inak sa bude brániť a tvoriť ešte viac mazu.

Povädnuté kontúry, vrásky

Pociťujete ochabnutosť, vidíte vrásky a to, že je Vaša pleť bez života? Skúste ju oživiť. Pánska pleťová kozmetika na spevnenie a kozmetika proti vráskam disponuje silou, ktorá spočíva v špeciálnych obsiahnutých zložkách, ktoré pleť vyživujú a regenerujú jej kolagénové i elastínové vlákna. Znižujú viditeľnosť vrások, navrátia pleti elasticitu a energiu, čo sa prejaví i na jej farbe.

Citlivá pleť a kruhy pod očami

Veľa mužov má dnes citlivú pleť. Neustále sa červená alebo aj páli a máte problém ju oholiť. Pri pohľade na svoje oči ste mohli vidieť aj tmavé kruhy a opuchy, ktoré sú tiež svojim spôsobom prejavom takej pleti. Nevie sa totiž sama brániť. Problém je, že takáto pleť vždy starne rýchlo a muži s opuchnutými očami vyzerajú unavene a nezdravo, pričom sa tak vôbec nemusia cítiť. Pánska pleťová kozmetika však vyrieši aj tieto neduhy. Stačí dobrá starostlivosť o očné okolie a produkty určené pre citlivú pleť.

Keď Vaša pleť nevyzerá tip-top, je najvyšší čas ju začať brať naozaj vážne. Správna pánska pleťová kozmetika je základ. Aby som Vás ešte viac motivovala, pošlem Vás priamo do sekcie, kde nájdete všetky produkty, ktoré ste videli na obrázkoch a prezradím, že sú v akcii! Na Elnino.sk je teraz všetka pánska pleťová kozmetika so zľavou!

Táto pánska pleťová kozmetika je špičková, pozrite celú ponuku!

Akcia platí do 30. 1. 2017 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob.

Pravda, normálna pleť by si možno vystačila bez širokého kozmetického arzenálu, ale roky plynú a Vy nevidíte, čo sa deje v podkoží. Až to všetko raz vyjde na povrch, môže byť neskoro. Šupinatá ani povädnutá pleť na pôvabnú ženu moc nezapôsobí. Je preto veľmi dôležité vnímať potreby pleti a dopriať jej starostlivosť, ktorú si zaslúži.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This